Klasická zavinovačka verzus ulitka

edien
9. máj 2022

Ahojte baby, čo viac odporúčate? V septembri mám termín, tak neviem čo z toho vybrat. Či nebude malemu v perine moc teplo, alebo je praktickejšia tá ulitka?Ďakuje vopred za názory.

andula1988
9. máj 2022

Perinka je pevnejsia a babatko si uviazes ako potrebujes, ulitka je fajn ak babatko zle buva a rozhadzuje rucickami …..
mala som perinku little angel outlast, je termoregulacna cize babatko sa ti v nej nejako nepoti a je na viazanie …. Sice drahsia ale vyuzili sme na 100%

szdan
9. máj 2022

@edien my sme mali aj aj. Perinku do kočíka, na prenos je lepšia a na doma ulitky.

amelia89
9. máj 2022

prave mam 2 tyzdnove babo - pouzivame fakt obidve veci, ta ulitka stoji par korun,zavinka uz podla toho aku chces ale mne pridu obe tie veci dost uzitocne 🙂

mima172
9. máj 2022

Mala som aj aj. Ulitka krásne ukludnila bábo, menej sa budila na Moorov reflex. Perinka bola zasa praktickejšia na nosenie a to kočíka 🙂

titla
9. máj 2022

@edien Mala som aj aj. Syn ulitku neznasal, vrestal tam ako o zivot, vobec som ju nevyuzila. Perinku sme vyuzili dost a keby nebol letne babo, tak aj viac. Ale v letnych horucavach mu tam bolo teplo, za chladnejsich dni som perinku ocenila. Ale vsetko to zalezi od dietata, v com bude chciet byt.

dzejsik
9. máj 2022

@edien pouzivali sme aj aj - pri jednom iba perinku, lebo bol zimny, pri druhom aj ulitku, lebo bolo v byte horuco, tak len aby sa nebudil na rucky

elis248
9. máj 2022

Mám dvoch chlapcov a u nich perinky, ulitky a zavinovačky nefungovali. Proste v nich nechceli byť. Už v pôrodnici s tým bol u staršieho problém. Keď zistil, že ho dávam do zavinovačky, hneď plač a krik. Tak som ich len tak navoľno balila do malej deky. Takže doma som potom používala zavinovačku ako podložku alebo paplónik.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz