Kto vie uštrikovať rozkošné detské čiapočky?

jarmilka1985
29. máj 2013

Ahojte!
Mozno to bude zniet divne ale nenapadlo ma nikde inde napisat iba ak tu...Nedavno som videla tu na konikovi krasne uhackovane ci ustrikovane detske ciapocky, viete take s kvietkami, s ockami a pod. A zhanam niejaku dobru dusu, ktora by mi tuto sluzbu poskytla...Chcela by som na jesen pre dcerku nieco s kvietkami bude mat takmer 3 rocky a na synceka co bude mat v tom case pol rocka...Samozrejme nechcem to zadarmo. 🙂 Ale kto mate cas a chcete si kusok prilepsit... Ked mate aj nejake vytvory tak poslite prosim na mail spolu s vasou ponukou : jarmilka1985@gmail.com
Pripadne ak poznate na mimibazar babu co to robi prosim poslite mi linku. Vrela vdaka uz len za precitanie a pripadne odpisanie baby! Drzte sa a vsetko dobre vam prajem!

kittynnkaa
29. máj 2013

nenapadlo ta si to skusit urobit sama? Nieje to az take zložité a ani naročné na cas taku čiapočku maš hotovu za jedno poobedie 🙂

renata37
29. máj 2013

Ahoj,posielam ti foto na mail,Renata.

jarmilka1985
autor
29. máj 2013

@kittynnkaa To hej ti verim lenze ja neviem ani strikovat ani hackovat ani pliest.... Takze preto takto...

jarmilka1985
autor
29. máj 2013

@renata37 zatial mi nic nedoslo ale cakam 🙂

kittynnkaa
29. máj 2013

@jarmilka1985 ani ja som nevedela,ale na nete su super navody a za skusku nic nedas 🙂 teraz hačkujem denne stačí skusit 😉

janamama
29. máj 2013

skús na www.sashe.sk - sú tam božské veci 🙂

jarmilka1985
autor
30. máj 2013

@janamama hej su a su aj bozsky predrazene 🙂

jarmilka1985
autor
13. jún 2013

@kittynnkaa nebyt teba tak to ani neskusim kupila som si hacik i priadzu a skusam, parem, skusam a onedlho sa pustim i do ciapky lenb pri dvoch detoch a jednom plne kojenom je toho casu pomenej, ale bavi ma to! Vdaka ze si mi napisala ozaj da sa uhackovat si i sam 🙂