Ktorá antikoliková fľaša je najlepšia?

michaelavikinka
26. júl 2020

Zenicky poradte mi ktora antikolikova flasa Je najlepsia alebo to vobec nepomaha?

emiliamilka
26. júl 2020

@michaelavikinka záleží aj od dieťaťa.. nie každé dieťa chce piť z každej fľaše... My máme Avent antikolic a je super .. ale z inej mi malý piť nechce ...

zuzana_ilkova
26. júl 2020

Ahoj ja som pouzivala flasu znacky MAM ale z toho cumlika mi maly pit nechcel musela som prehodit cumel canpoon babies... ale moj osobny nazor je ze tie flase len trosku pomahaju, nam trvali koliky 3,5 mesiaca ...dieta z toho musi vyrast... zmiernit priznaly sa da este aj kvapkami espumisan L alebo sab simplex

sonik123456789
26. júl 2020

Ja mam túto

vikusjk
26. júl 2020

@michaelavikinka ja som od zaciatku mala MAM, ale mala nemala vobec koliky, cize neviem porovnat, ci je flasa ucinna, ci by mala koliky, keby sme mali inu flasu

michaelavikinka
autor
26. júl 2020

@zuzana_ilkova ahoj mame espumisan l ale dako nepomahaju raz Je dobre potom zle este Asi skusim vymenit mlieko teraz papa nutrilon

emiliamilka
26. júl 2020

@michaelavikinka náš dostal kolíky práve z nutrilonu .. bolo to hrozné.. hneď sme išli spať na Sunar .. s fľašou nám prešla kolika do cca 3 týždňov

michaelavikinka
autor
26. júl 2020

@emiliamilka no ved to bude Asi najlepsie ja by som vyskusala France mlieko to mala AJ prva dcera lebo uz neviem 🤷‍♂️

zuzana_ilkova
27. júl 2020

@michaelavikinka ja som menila mlieko 3x, najskor beba,hipp teraz ma nutriln a je to ok, ale koliky uplne prestali az ked som zaviedla prikrm... skus este aj sab simplex kvapky nam zaberali viac ako espumisan ...

zuzana_ilkova
27. júl 2020

@michaelavikinka a koliku u nas sposobovali aj kvapky vigantol (vitam D) presla som potom na Devit

michaelavikinka
autor
27. júl 2020

@zuzana_ilkova uz som vysadila vigantol a stale nic

zuzana_ilkova
27. júl 2020

@michaelavikinka je to tazke pri kolike ja som skusala 1000 veci a ziadna uplne nepomohla tiez som bola totalne zufala z toho, trosku pomohla ta antikolkova flasa MAM ale neodstranila uplne koliku z toho musi babo doslova vyrast... a ty sa musis len obrnit pevnymi nervami ked nasadis prikrm zmyzne kolika sama aspon u nas to tak bolo

michaelavikinka
autor
27. júl 2020

@zuzana_ilkova Je to tazke ale vzdy si poviem to prejde to Je najhorsie ze deti ktore maju koliku tak im nevieme pomoct ale bude dobre😀