Ktoré lacnejšie babylove vlhčené sa podobajú pampers Aqua?

marlenka1889
11. apr 2023

Ktoré lacnejšie babylove vlhcene sa podobajú pampers Aqua?

lilyianka
11. apr 2023

@marlenka1889 neviem aké sú pampers aqua, ale od babylove sa mi páčili tie s 99% vody. Je tam obrázok delfína.

petamich
11. apr 2023

za mna ziadne - Babylove 99% vody su suchsie a trhaju sa neuveritelne a este aj na dotyk su uplne ine (myslim material), Pampers su podla mna niekde uplne inde

ale ak ti ide primarne o 99% vody tak potom ano tie s tym delfinom ako sa pise vyssie

lamonita
12. apr 2023

@petamich súhlas! Žiadne. Babylove vybrať jednu utierku z balenia je ako za trest. 🤣🤣

tosomja
12. apr 2023

Babylove a Lidl obrúsky ako za trest. Trhajú sa. A sú suché.

petamich
12. apr 2023

@lamonita podla mna to sa ani neda 😂 to by mala byt disciplina na olympiade

nevenka
12. apr 2023

Pouzivame lidlacke Ultra Sensitive a Babylove Aqua.
Ale poviem Vam baby, mam co to odmamickovane, uz 9,5 roka tomu je, co som mala prve dieta a tie vlhcene utierky, vtedy ked sme kupili AKEKOLVEK, tak vybrat sa dali krasne, jedna nadvazovala na druhu a slo to von jedna radost, teraz ked kupim hocijake, tak su tak zle naskladane, ze ma ide porazit. Radsej mam tieto "suchsie", neznasam na nich plno peny a ze z nich tecie.
Lacnejsie asi velmi nebudu, ale pacili sa mi aj Hipp s 99% vody. Daju sa aj rozdelit, ze nemusis utierat mensie veci celou velkou utierkou.
A este kvalita plienok - ci uz Babylove, Lidl, sla dole vodou. Kedysi boli hrubsie, viac nasali a nepustali hned ten gel. Podla mna sa tie lidlove, este sa volali Touyours, podobali na Pampers. A este aj strihovo. My mame take chudsie deti, aj Babylove Nature zmenili strih, su siroke a kratke. Radsej mame take uzsie medzi nozkami a vyssie. Najlepsie mi vychadzaju Baby Baby Soft alebo Linteo Baby - tie maju vzadu aj gumicku.

beata_k
12. apr 2023

@marlenka1889 Babylove ziadne. Som v zivote nemala horsie. Trhaju sa velmi rychlo.