Neparfumované vlhčené utierky

bbebe
2. sep 2020

Ahojte, poradte prosim vlhcene utierky, neparfumovane, ktore su take, ze ked chcem vybrat jeden kus tak nevytiahnem 5. Pampers pure a babylove nie, to su spominane. Dakujem 🙂

vika12341234
2. sep 2020

@bbebe v Coop Jednote obyčajne ich balenie

daniela1911
2. sep 2020

@bbebe nepochopila som či majú byt detské alebo pre dospelého. Ak detské tak ja odporúčam waterwipes, zloženie topka, ale vyťahujú sa mi vždy 2ks.
Ak pre seba, ja som pred materskou používala z lidl cien, take tie mini 15ks balenia, mali 2-3 varianty (čisté, kamilkove) a vyťahovali sa po 1ks a super do kabelky.

kiwi3
2. sep 2020

detske z tesca. ja ich pouzivam na vsetko a super je, ze maju zatvaranie

bbebe
autor
2. sep 2020

@daniela1911 detske 🙂

bbebe
autor
2. sep 2020

@kiwi3 fred and flo?

kiwi3
2. sep 2020

@bbebe ano

bbebe
autor
2. sep 2020

@kiwi3 Dakujem 🙂

marca12
2. sep 2020

V dm drogerii maju dobre

lenuliatko84
2. sep 2020

@kiwi3 ak su na vsetko tak musia byt naozaj velmi šetrne na detsky zadok.
Apropo detskymi vlhcenymi cistim kuchynsku dosku,nikdy by som ich nedala decku na zadok

selest
2. sep 2020

Lidl sensitive take bledo modre balenie

carduelis
2. sep 2020

Modre hipp

zuzudrnda
2. sep 2020

existuju utierky na baze vody bezne v obchodoch, su drahsie-tolko k otazke. Osobne, nic lepsie nevycisti centrofixku a ine odolne necistoty, ako vlhcena utierka. To len pre predstavu, co davaju maminy detom na pokozku a tym do tela. Nasa pediatricka ako prve na navsteve doma povedala "nepouzivajte to". My len vo vode namoceny uteracik po ruke. Ten nam stacil. Navyse je to aj eko viac, ako vsetko jednorazove, za co nam raz deti "podakuju" :/