Ktoré oblečenie pre bábätko z lacnejších obchodov je kvalitou najlepšie?

zankalh
20. jún 2022

Ktore oblecenie z lacnejsich obchodou je kvalitou najlepsie?
Babatku je jedno,ci ma na sebe znackove oblecenie a ja si na nieco take tiez nepotrpim.A kedze dieta rastie ako z vody,nemam zaujem platit za jedny body 15+€.
Samozrejme chcem len bavlnu a ide mi hlavne o to,aby sa mi to po prvom raze v pracke hned nerozpadlo.
Budem vdacna za nazory,postrehy,skusenosti,….
(Kludne aj z inych obchodov za nizsie ceny)

tenerifka
20. jún 2022

@zankalh podla mña urcite H&M, to nikdy nesklame

viestta
20. jún 2022

@zankalh veľa oblečenia sme mali z Tesca, už ho nosí tretie bábätko a ešte stále to vyzerá dobre

vani190493
20. jún 2022

@zankalh tesco určite. 😉

anjelicek26
20. jún 2022

Next podla mna pre babatko velmi fajn, pomer cena-kvalita urcite, maju multi packy bodycok a to mas 23e/7 kusov to mas 3,5 ci kolko na body, to je super... rovnako maju polodupky a pyzamka v multi packoch, ja som bravala prvy rok hlavne to... hm som brala nejake zavinovacie bodynka, polodupky...

pribinak
20. jún 2022

@zankalh z lacnejších? Tesco, fakt dobre

babovka2321
20. jún 2022

@zankalh z tych lacnejsich asi Tesco, pripadne Lidl, ale uz to nie je, co to byvalo kedysi. Mala som pre maleho aj sinsay, ale tie sa po par praniach skrucaju, v susicke sa velmi zrazia, pepco a kik su totalne handry.

pribinak
20. jún 2022

@anjelicek26 next určite nie je z tých lacnejších

zuzuliennka1
20. jún 2022

tesco, h&m

deedol
20. jún 2022

ja som mala vela veci z lindexu a nextu, ale bazarove. stali par eur a boli v top stave.

anjelicek26
20. jún 2022

@pribinak ale je...jasne, ze je tam kopa znaciek a moznosti, ako "vyhadzat" peniaze, ale ked pozries basic - bodynka, polodupky, pyzamka, tak tie ich 7-10 packy ked rozratas na kus su lacne podla mna az az... treba vediet povyberat...hlavne su prijemne na dotyk a nemaju problem pracka-susicka dokola.

pribinak
20. jún 2022

@anjelicek26 nie je, v tescu kúpiš omnoho lacnejšie, proste aj keď rozpocitas set, tak Next oproti iným značkám je drahý, aspoň na Slovensku

thoughtfulweirdo
20. jún 2022

Tak podľa mňa Tesco určite nie, 90% veci v čudnom strihu, krátke a široké, a to som mala malého tučka 😅🤷🏻‍♀️ a po pár praniach ešte kratšie a širšie a farby sprané. Z Lidla niektoré veci fajn, niektoré sa hneď vytahali. Pepco a Sinsay určite nie. Prikláňam sa k H&M. Ale mali sme aj pár vecí z Kauflandu, tú ich značku, tuším Kunibo (?) a boli fakt skvelé.

anjelicek26
20. jún 2022

@pribinak ale tesco sedi len sirokym detom ako priklad... co sestra ma je roztahane a sprate no ja ti neviem...ako ano je otazne, ci to clovek operie par krat, alebo perie dokola, lebo dieta vracia ci prekakava veci.

beata_k
20. jún 2022

Tesco, Lidl, Pepco. H&M urcite nie je lacne.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xsuzannex
20. jún 2022

Tak napr neviem ako je to mozne ale co detom v 90% kupujem v pepcu,tak nic nemam sprane, roztahane a znicene.. tie veci drzia tvar aj farby a ja som spokojna, asi ako jedina 😂 a to moje deti su 🐷 takze periem casto.. jeden jediny krat sa stalo ze odleteli patentky z body po prvom pouziti.. periem na jemnom na 40, susicku nemam.. podla mna ta dava tym veciam zabrat..

nikpa
20. jún 2022

@zankalh Kaufland kuniboo, tieto body mi vynosili obidve deti, vôbec sa nenatiahli ani nevyzmolkovali. A teraz majú v Pepco kolekciu že organická bavlna, jedny body stoja okolo 4-5€ a tie sú tiež z tých lepších.

pribinak
20. jún 2022

@anjelicek26 syn bol normálne dieťa, nie široké, Tesco mu sedelo úplne normálne. Ty máš drobnejšie deti asi.
Tu je Tesco kvalita úplne ok.
Handry sú tu: kik, pepco, sinsay

oblecenie99
20. jún 2022

Za mňa NEXT, najma ich basic balíky. Jednoznačne. Tesco fajn, ale u nás sa osvedčilo od nich kupovať iba tie drahšie kusy po jednom, napr. body v tých balíkoch sú skôr na "kratšie a širšie" deti,môj mal stále výstrihy pomaly po pupok. Ešte v lete ako tak,ale v zime ďakujem pekne.. čiže na zakladne kúsky ako body, overaly na spanie keď už,tak určite NEXT, majú aj zľavy. Vždy skončím pri nich.

vani190493
20. jún 2022

@zankalh možno záleží ako sa s vecami narába (pranie sušenie, triedenie a tak), veci sa natiahli alebo zbehli, možno boli prane na vysokých stupňoch. Možno to je tým, možno. 😉

alexka89
20. jún 2022

Kuniboo ,lupilu,pepco ,sinsay má tiež prijateľné ceny,osvedčila sa mi kvalita aj zo secondhandov

arriana29
20. jún 2022

Úplne najlacnejšie pepco potom Tesco a h&m, malému nakupujem v pepcu majú aj bavlnené oblecko a malý je hneď zaspineny. Tak mi to nie je ľúto potom vyhodiť okrem toho rýchlo rastie takže každé ročné obdobie t.j. 1za tri mesiace musím nakupovať šatník je to najlacnejšia varianta. Staršiemu školákovi väčšinou v takku natrafím a tam sa dá super nakúpiť aj keď majú zľavy

jaskolka
20. jún 2022

Lidl, Kaufland-Kuniboo, ja veľa veci mám z bazarov, second handov. Fakt dieťa rastie veľmi rýchlo.

zuzkapap
20. jún 2022

Jedine co prežilo sušičku je HM a lindex 😂 90% veci mam z druhej ruky, ale radšej kvalitnejšie značky. Ale keď som si odmyslela, ze sa Pepco body zrazili o cca 5cm, tak aj tie boli na doma dobre 😁 len som kupovala o 2 čísla väčšie. Kik katastrofa - body tak vytahane goliere až po pupok...

keiko33
20. jún 2022

Tesco a Lidl. Ale z Tesca nám legíny veľmi nesedeli, sú širšie a moje dievčatá boli chudé. Ale body super a keď ešte akcia, či výpredaj. Kombinézy na zimu a bundy, tiež veľmi dobrá kvalita. Pepko kvalita nič moc, hlavne v spojení so sušičkou, ale dcéra stále padá a hneď diera. Takže radšej vyhodiť leginy za 2€, ako za 10€.

henka123123
20. jún 2022

Sinsay.tesco.rezerved ja v tychto nakupujem

juliet86
20. jún 2022

tesco lidl ale uprimne radsej balik lindex h a m c a a z druhej ruky

kallanchoe
20. jún 2022

@zankalh Tesco,h&m malo pred pár rokmi fajn kvalitu,ale teraz no neviem ....veci sú dosť roztahane po pár praniach....za mňa si najlepšiu kvalitu,udržalo C&A...,na záhradu do piesku,hliny atď....kupujem aj sinsay....niektoré veci ako fajn,niektoré tiež išli do vodou....treba pozerať zloženie,lebo už tiež majú veľa veci s polyesterom....

zankalh
autor
20. jún 2022

@viestta dakujem 🙂

zankalh
autor
20. jún 2022

@anjelicek26 dakujem 🙂