Ktoré plienky sú dobré?

barbi_na
13. dec 2011

chcem sa podeliť o vaše skusenosti s plienkami ...maly ma ešte len 3 mesiace a už som toho poskušale ale neviem ktore su ešte dobre nechcem zbytočne kupovať ked su o ničom ..napr som bola spokojna so seep &play ale len s 2 čislom ...kupili sme potom do zasoby 4 balenia 3 čislo a tie nemaly bočne pasiky ...taže zbytočne lebo nam všetko pretekalo ....potom su super tie pampers premium care ale su drahe kupila sam raz 2 balenia v akcii ....jedny sme mali z hypernovy dostali sme ich no katastrofa teraz chcem kupiť pampers aktiv baby ale bojim sa že či za tu cenu su fakt taka dobre bo budu v akcii v hypernove ...prosiim poradte 🙂 budem rada 🙂

aklimka81
13. dec 2011

@barbi_na Ahoj, no mne najviac vyhovuju Tesco plienky tie v zelenom obale, na ne nedam dopustit a este su aj lacne. V akcii ich maju aj o 3 eura lacnejsie nez zvycajne, vtedy si urobim aj zasoby a mam na par mesiacov po starostiach🙂 este som bola spokojna aj s Clever plienkami z Billy. Mne sa v pamperskach mala vzdy prekakala :D a zo Sleep&play aj povyhadzovala..

ootaznik
13. dec 2011

my sme zacali s babylove plienkami z dm-ka a bola som spokojna, ale teraz, ked je zabka uz vacsia, tak nam nevyhovuju, vysype sa na zadocku. maximalne som spokojna s TESCO plienkami - zelenymi - ako pise aklimka81, aj ja si nakupim kopu, ked su v akcii, su lacne a velmi sme spokojne.......pampersky - z tych sa tiez vysypala, ale sem-tam pouzijeme pliekove nohavicky pampers a tie su OK

dupinka
13. dec 2011

my sme mali niekolko krat Huggies, no cenovo dostupnejsie a rovnako kvalitne som zvolila DM kove. Tie neprecikal, nemali sme dermatitidu a cenovo tiez prijatelne, nakolko som si vdaka nim zbierala body na dalsie zlavy.
Pampers sme skusili, ale zakazdym sa precikali, alebo uslo mimo.

tinki
13. dec 2011

@barbi_na najnovšie, asi tri mesiace používame len huggies. Majú v tescu maxi balenie, ktoré v prepočte na 1 ks je lacnejšia plienka ako tesco plienka. A sú fakt, že super. Lepšie sme ešte nemali.

elephant
13. dec 2011

My takisto Tesco zelené plienky. Nesmrdia, dobre sajú, sú za dobrú cenu. A tiež som tam skúsila kúpiť také ružové Gaga, či ako sa volali, a tiež sú celkom dobré.

A tiež majú maminky dobré skúsenosti s Babylove z DM, ale tie ešte nemám vyskúšané. Určite ale kúpim pár balíkov, mali na predajni rozbalené, tak som si ohmatala, a vyzerajú dobre.

barbi_na
autor
13. dec 2011

@aklimka81 no tie zelene mame teraz 2 balenia od včera som dala malemu su super ale ked niesu v akcii tak sa neoplatia podla mna ...ale dobre su bo maju tie pružne pasiky 🙂

anjelicek26
13. dec 2011

Maxi je od zaciatku na pampers active fit a sme uplne spokojny... precikat sa neprecikal nikdy a prekakal len par krat, ale on maval hnacky vela... ono velmi aj zalezi od dietata, ake ma siroke stehienka, nie je to tak, ze kazdemu dietatu sadnu rovnake plienky..

katka1981
13. dec 2011

Dlho sme pouzivali tesco ale niekedy z nich mala mala potnicky tak sme presli na Baby love z DM, tie su super. Pampers pretekali, v Huggies mala studenu ritku

aklimka81
13. dec 2011

@barbi_na byvaju na ne akcie v tescu tak kazde 3 - 4 mesiace, vzdy kupim aj desat paklov :D

katuuska
13. dec 2011

My sme Pampers pouzivali asi len dva mesiace- potom uz to mala stale precikala alebo prekakala 🙂 presli sme na Huggies premium a sme spokojny velmi. Vbec nesmrdia, niekedy je tam nacikane az az a nic necitim az ked sa mi zda, ze mala je nejaka velmi nepokojna (hoci ritka mokra nieje) rozbalim a tam ERROR 😀 teraz ich maju za super cenu na feedo.sk 😉 skusali sme aj Tesco zelene ale my sme sa z nich vysypali a horna cast plieny malu strasne rezala na brusku a chrbte- mala stale podrazdene telicko 😒

karinnka
13. dec 2011

Ja pouzivam happy a som max spokojna 😉

tenty
13. dec 2011

ja nedam dopustit na lidlovske toujours 🙂 najlepsie ake sme mali, pampersky nechcem ani vidiet 😒

zvonkohra
13. dec 2011

@barbi_na pre moju malu su naj babylove s dm ti poviem ze sme mali xy plienky ale tie su fakt naj a moc vyhodna cena

p.j.jacky
13. dec 2011

@barbi_na ahoj u nas tiez vsetky pampersky pretekaji az na jedny a to Pampers activ baby aloe vera-modro zelene.Tie su najlepsie pre nas 😉 Vyskasala som aj Happy a mali sme alergiu,bolavu ritusku skoro mesiac,kym sa to zahojilo.

juliam
13. dec 2011

@barbi_na najlepšie sú krásne moderné látkové plienky 🙂

lenka0283
13. dec 2011

ja som spokojna s huggies pampers mi vzdy precurala

mimijato
13. dec 2011

ja som bola spokojna s baby love z dm.pampersky su moc tenke a vzdy sme ich vecer precikali a musela som v noci prebalovat.

stvura
13. dec 2011

jedine po com sa mala nevyhodila boli pampersky senzitive...na vsetko zle reaguje...latkovky su prva volba 😉

etuska
13. dec 2011

@barbi_na
latkove plienocky-"ficime "na nich uz 1.5roka 😉

janka_pn
13. dec 2011

u nas urcite babylove z dm alebo pampers active fit 😉. ale chlapcom zvyknu niekedy vyhovovat ine plienky ako dievcatam 🙂

lucula73
13. dec 2011

@barbi_na my sme veľmi spokojní s pamperskami,tiež sme vyskúšali čo sa dalo....a najnovšie používame cez deň tie tesco zelené.....moj sa napr. z tých dm-kových total vyhádzal.......
každemú vyhovuje niečo iné,fakt len vyskúšať 😉

enka2
13. dec 2011

@barbi_na ....my máme Pampers Premium Care.....a sme spokojný.....podľa mná sú najlepšie.....a tiež sme vyskúšali všetko možné... 🙂

kukucg
13. dec 2011

@barbi_na Nam sa najviac osvecili Babylove z DM, super kvalitka, ako jedny z mala nam nepretiekli, a dobra cena. Z pampersiek tych co maju take pasiky vnutri sa maly vyhazdoval 😒 mavali sme aj tesco plienky a boli super, potom ich nejak zmenili a uz malemu dobre ndrzali na bokoch no ale neviem ake su teraz a parkrat sme mali plienky z Lidlu a musim povedat ze tiez boli fantasticke 🙂

barbi_na
autor
13. dec 2011

@anjelicek26 no chcela by som vyskušať tie pampers ale jak vraviš každemu ine sadnu moj zatial neprecikal pampers premium care tak uvidime 🙂

barbi_na
autor
13. dec 2011

@aklimka81 no moj muž teraz tak kupil 2 baliky tych zelenych su dobre ale už niesu v akcii musime počkať kedy bude a dovtedy chcem skusiť niejake ešte ine 🙂

severankasr
13. dec 2011

plienocky z Lidlu od 4 kg doteraz..cenovo vyhodne, nepretecu, aj na chudsie babo.

barbi_na
autor
13. dec 2011

@zvonkohra no na tie z dm som viac krat pozerala asi skusime 🙂 odporučaju mi ich 🙂

eva76
13. dec 2011

pre nás sú naj PAMPERSKY a LIBERO

barbi_na
autor
13. dec 2011

@lucula73 no ja tie zelene tesco mam teraz ale davam mu iba cez den a v noci tie pamprest premium care lebo tie zelene mi prečura v noci a taka tvrda plienka sa spravi

barbi_na
autor
13. dec 2011

@enka2 tie mam rada aj ja su drahšie ale super davam mu teraz iba na anoc bo už mame iba par kusov ...musism ešte neiejake vyskušať ktore su dobre na noc