Ktoré vlhké obrúsky sú najlepšie?

forbym
4. feb 2013

môžem vás poprosiť o radu? ktoré vlhčené obrúsky používate? aká značka sa vám zdá najlepšia? viem, najlepšie odskúšať, no predsa... vopred ďakujem

norcima
4. feb 2013

@liz_lemon lidl ma dvojake, jedni su parfumavone a druhe nie 🙂

liz_lemon
4. feb 2013

@norcima ja viem, ale ja som kupila tie s aloe, a to su akurat tie vonave
akoze su dobre, ale podvedome ma stale ta vona mata, ze ci to nebude robit malemu zle 🙂

matejko0780
4. feb 2013

lidl zelene, kaurfland zelene, pampers modre...🙂))

andreate
4. feb 2013

huggies pure su najlepsie, su bez vone a dobre vlhke

monicka75
4. feb 2013

u nas vyhravaju jednoznacne huggies tie zlte newborn, neparfemovane, akoby boli len namocene vo vode, pritom su pevne, netrhaju sa. lepsie som doteraz nenasla.

ninison
4. feb 2013

cista vodicka 🙂

aurelkan
4. feb 2013

nastrihane male handricky z makkej nocnej kosele prababicky. Trosku vody a zadocek je ako lusk, vobec sme neriesili zapareniny, ani ziadne kremy a podobne svinstva plne chemie. Handricka sa pouzila raz a putovala do pracky, mam ich asi 30.... Aj na vyletoch iba takto 🙂

kvetinka211
4. feb 2013

@forbym babylove sensitive, tie su najlepsie. Pamperskove neznasam, mal z nich vystipanu ritku a tiez su moc mydlove, smyklave a parfumovane.

rainbow0508
4. feb 2013

u nas No.1 DM ...osvedcili sa

ela2710
4. feb 2013

@forbym my kupujeme z kauflandu tie tmavozelene, nie su drahe a v porovnani s pampers su vlhke akurat, totiz mne tie pampers prisli uz dost suche a tazko sa mi s nimi Tomáška utieralo, pri Nellynke som uz od narodenia pouzivala tie z Kauflandu

ela2710
4. feb 2013

@mita9 sme s nimi spokoní 🙂 😉

martina646
4. feb 2013

Ja som mala vlhcene obrusky len v porodnici, lebo boli v "povinnej vybave". Ale liezlo mi na nervy, ked sa naraz vytiahlo viac obruskov a ked posledne boli takmer suche. Preto bol prvy balicek zaroven posledny. Odvtedy pouzivame "Myci olej na zadecky" od ceskej firmy Eone, kupeny na internte. Rozrobi sa do flasticky s rozprasovacom uplne malo + zvysok je len prevarena voda a k tomu pouzivame obycajne suche obrusky z Lidla, take, co sa vytahuju z krabicky a niekedy este velke vatove tampony z Tesca, ked je mooc velka kakula a zlta ritka 🙂 Som s tym nadmieru spokojna, lebo vzdy si nastriekam tolko, kolko potrebujem, nevyschne to a v prebalovacej taske zabera minimum miesta. A s radostou prebaluje aj tatino 🙂 Problemy s vyhadzanou ritkou sme nemali a som presvedcena, ze je tam ovela menej chemie, ako vo vlhcenych obruskoch,

ivka_666
4. feb 2013

Čistá vodička je naj, ale osvedčili sa mi najviac johnsons baby ( v ružovom obale) ;) Skúšala som rôzne, ale nám najviac vyhovujú tieto.

emogeon
5. feb 2013

@sjuzocka a uz nepouzivas? .. ked si pisala ze pozdavali.. lebo ja ich pouzivam a som spokojna...
@cerez no vonave neznamenaju kvalitne prave naopak, skus pozriet zlozenie a budes nemilo prekvapena...ja som ich jednu dobu pouzivala na prach..

sjuzocka
5. feb 2013

@emogeon uz ani nie, lebo uz mam zase o nieco väcsie deturence a teraz ako bola zima som s nimi vonku neriesila nejake pokakane ritule, zamazany ksichtik od zmrzliny ci upatlane ruky (rukavice...) a doma staci aj ta vodicka voda. Ale chystam sa na mega objednavku jackson reece, ale 5 baleni do zasob, kedze cakam dalsie mimino 🙂 a na leto ked budeme asi cele dni vonku sa to zide 🙂

emogeon
5. feb 2013

@sjuzocka ale myslim tak ze bola si spokojna s nimi?.... btw som nasla najlepsiu cenu zatial za 3,5...

sjuzocka
5. feb 2013

@emogeon veeeelmi spokojna. Fakt. Ale aj vzhladom k cene som to pouzivala fakt na vynimocne prilezitosti - pokakana ritka ked sme mimo domova. A v kabele som vzdy mala aj malicky rozprasovac s vodou, alebo s nejakou home-made emulziou (voda s olejcekom a podobne) a normalne papierove vreckovky, tym som riesila napr. ruky a tak. Doma mam nastrihane male kusky latok, stvorceky bavlnene velkosti ako vlhcene obrusky a po jednom pouziti do pracky. vonku sa mi ale nechce prenasat mokre handricky, odkedy mam viac deti tak kazde usetrene miesto v kabeli a kociku je plus 🙂))

emogeon
5. feb 2013

@sjuzocka lebo aj ja som spokojna... su velmi navlhcene a ovela vacsie ako napr. pameprs, a ja si ich kuskujem, lebo jedna velka sa dost zle pouziva.. 😝

cerez
5. feb 2013

@emogeon každé vlhké utierky môžeš použiť na prach 😉

mami.sk
5. feb 2013

babylove sensitive biele z DMky 😉

chovancova27
5. feb 2013

a načo ich potrebuješ?🙂 malý má 2 roky, kúpila som ich do pôrodnice lebo sa to tak má, raz som mu tam vyutierala ritku a takúúú zapareninu že dovidenia. Potom ho zopár krát vyutierala babka aj na moje prosby nech len čistú vodu a taká zaparenina zakaždým... bordel, humus, chemia. čistá voda a hotovo...

dm
5. feb 2013

ja mam babylove sensitive modre, tie su aj na tvaricku a rucicky :o)

mariana0915
5. feb 2013

takže my najčastejsie kupujeme GAGA fresh,lidl zelene a teraz začali vyrabať CBA baby bear tie su tiež dobre a krasne vonaju 🙂

emogeon
7. feb 2013

@cerez ano mozes, ale tymi by som urccite neutierala ritku babetku..

danielaaa212
7. feb 2013

my pouzivame tesco zelene a modre, krasne vonaju a su skvele.. nikdy maly nemal nic zaparene... pripadne GAGA zlte aj fialove .. tiez z tesca sa daju kupit.. no fialove pomenej , vona sa mi nepaci.. aj ked kakanicko prevonia :D, no zlte su bez vone . je otazka aj kolko peniazkov chces dat za to... akoze aj by sme kupovali aj ine... ale ceny su nehorazne.. a my mame obrovsku spotrebu. a robia mu dobre aj lacnejsie.

matej815
31. okt 2013

tesco pampers a ked sme doma tak šup do umyvadla

egiginka
17. feb 2014

Nam pampers strasne smrdia a su aj cenovo drahsie a zle cistia hovienka a malej nerobil ten parfun dobre!!! ( pri tom plienky mame premium Care
Mali sme aj Liedl, ale tie boli velmi suche ( treba kupovat asi v Rakusku) a teraz mame Hipp. Su velmi jemne, neparfumovane, nie su suche a su aj cenovo velmi vyhodne (kupujeme v Rakusku , hlavne ked je v Bippe - baby days)
Takze urcite Hipp odporucam, INE SME ZATIAL NESKUSALI

stormie
17. feb 2014

Najlepsie ziadne, staci cista voda a vatove tampony 🙂 ked musim pouzit obrusky tak bez parfemov, aloe vera a podobnych pridavkov, najlepsie su na baze vody, je mi jedno ze nevonaju, ucel splnia a aspon nedrazdia pokozku. Na ruky mam vzdy v taske dezinfekcny gel a papierove vreckovky

dankamamka12
14. mar 2014

Nie som velky priaznivec vlhcenych obruskov, ale ked tak tak z DM-ky sensitive, bambo nature alebo jackson reece z eshopov.

moni182
14. mar 2014

Mate niektora skusenosti s vlcenymi obruskami Rybilka? Dostat ich kupit v lekarni.