Lyžiarske bundy z Lídla

alena223
6. okt 2016

Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto skusenost s lyziarskymi bundami z lidla. Dnes som ich kupila a zdaju sa mi tenke na zimu. Ďakujem.

edn
6. okt 2016

@alena223 treba pod to obliect viac vrstiev.. su tenke, ale neprefuka to..

ujanka
6. okt 2016

ja pod ne obliekam tie hrube chlpate mikiny a rolak, hlavne ked sa deti jasia tak sa aj tak spotia a je to ok. A nepremoknu pri ziadnej sankovacke.

kp7333
6. okt 2016

Mam s nimi dobre skusenosti. Presne ako pisu, dat viac vrstiev, idealne nejake funkcne tricko, aby nesalo pot a na to flisovu mikinu - oboje zvyknu predavat aj v lidli.

ivana11155
6. okt 2016

ano suhlasim s @alena223 a este by som dodala, ze na lyzovacku nic moc, zle tesnia okolo krku, ak fuka treba dat sal, kukla nestaci, ak snezi sal namokne a je to uplne o nicom. Ja som kupila len raz a nebola som spokojna.

jasminet
6. okt 2016

tielko, tricko, hrubsia mikina a bunda - roky mi takto chodia deti v nich poobliekane a nikdy nepremokli, nikdy neprefukli, zima im nebyva... hlavne to su lyziarske bundy, cize sa ma dieta v tom vediet hybat. na bezne pochodzky po sidlisku su take tie vatovane, hrube.

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
6. okt 2016

@alena223 pre dcéru kupujem už asi 3 či 4 roky po sebe - a úplne super, a teda za tú cenu paráda. Funkčná, praktická, pekná, kvalitná...

@ivana11155 dcéra má len kuklu, žiadny šál a pod bundou mikinu s vyšším golierom... lyžuje, snowboarduje, váľa sa v snehu - a bez problémov. Inak ja zvyknem všetky bundy pred zimou nastriekať impregnačným sprejom a teda fakt kým niekto nespadne do potoka, tak mokrý nie je.