Majú plienky Sleep and play pružné zapínanie?

dena10
16. apr 2012

Neviete, či sa plienky SLEEP AND PLAY vyrábajú s pružným zapínaním?

demografka
30. apr 2012

ahoj, my pouzivame sleepky a maju pruzne zapinanie...

vianne
11. júl 2012

my sme mali prave prvy balik, a vobec neboli pruzne, malemu na chrbatiku obtekali.

katren
11. júl 2012

@dena10 sleep an play urcite nemaju taky pruzny ako active baby......oproti nim akoby ich nemal.....

silvia.t
11. júl 2012

maju ale len 2ky ...

kuriatko84
11. júl 2012

nie nemaju, preto sme ich kupili len raz 😒 a este su aj parfemovane tusim, strasne mi smrdeli 😕

anjelik2509
11. júl 2012

my čo sme mali S&P, tak nemali pružné zapínanie, to majú len Active Baby, preto sa aj tak volajú, dieťa v nich môže robiť čo chce, prispôsobia sa 😉

mata24
11. júl 2012

nie nemajú, moj je trosku buclatejší a mala som problém ich zalepiť, asi preto sú také lacné...

euka210
12. júl 2012

nie

fuska
12. júl 2012

My pouzivame momentalne trojky a tie nemaju. Dokonca sa mi velakrat pri tychto plienkach stalo, ze sa krystaliky, ktore maju absorbovat moc, dostali malemu na chrbatik. Ak by tam boli dlhsie, mohli by sposobit nejake skarede kozne reakcie.

halienka
12. júl 2012

Ja kupujem Pampers Sleep &Play 4 maxi, v takom oranžovom balíku, a tie nemajú, ja ich kupujem práve preto, že nemajú to pružné zapínanie, moja malá sa pod tou pružnou časťou vždy vyhádže, skúšala som rôzne značky, nič nepomáhalo, jedine kúpiť bez pružného zapínania. Ale inak som s nimi spokojná, nepretiekli jej nikdy, sú v pohode. Tak neviem ako ostatné veľkosti, tuším aj 5-ky sú nepružné.

kokorunecka
12. júl 2012

My máme 4rky a nemajú pružné zapínanie... A mojej malej to vadí, lebo sa nevie dobre hýbať v tom.. Preto, keď pružné zapínanie tak active baby.

luciaq
12. júl 2012

nemaju ziadne sleep and play. preto su podla mna lacnejsie ako ostatne pampers

monikkak
12. júl 2012

Mame teraz trojky a tie nemaju co sme pouzivali dvojky tak tie mali....mohli by mat vsetky take zapinanie

solinkarka
13. júl 2012

nie nemaju, zakazdym ich po bokoch precikal a tak isto aj s huggieskami,,,najlepsie su acitve baby

epelino
13. júl 2012

my ich pouzivame uz asi pol roka vkuse a sme velmi spokojni,neprecikavaju sa.

stanislavao
13. júl 2012

nemaju pruzne pasiky a ja som s nimi spokojna nebola. kvalita asi zodpoveda cene, preto su take lacne.

lenka142
13. júl 2012

my sme mali stvorky a tie nemali pruzne zapinanie...preto kupujeme active baby

adri2211
13. júl 2012

nemaju. spokojna som s nimi nebola vobec.

janka_ipolti
13. júl 2012

Môj syn ich má už asi pol roka 4-ky a som spokojná, nepreciká, nevytekajú ani okolo nôžky ani pri chrbátiku ako píšu. Ja mu ich ale asi dosť priťahuje. Môže sa v nich normálne hýbať. Používajú ich aj naši 3 známi a sú spokojní. Haggiess vôbec nie, preciká a ani tesco gaga.