Plienky Pampers

drobcek26l
18. jan 2013

Neviete mi poradiť??? Kupujeme plienky pampers veľké balenie Giant Pack (3-6kg). Ale už sa mi zdá že budú drobcovi malé. Ktorý druh pampersiek sa im najviac podobá? Neviete niekto aký je rozdiel medzi tými Active baby a Sleep and play? Pretože v cene to je skoro 4 eurá? Ďakujem

cawes
18. jan 2013

@drobcek26l ahoj active baby je skor nato ked dieta chodi, lozi no skratka velmi sa hybe. Ja som ich pouzivala jednu dobu ked som ich kupila v akcii a bola som velmi velmi spokojna. Potom som vyskusala aj Sleep and Play no bola som sklamana. Su lacnejsie, ale teda moj maly ich cele precikal co sa mi pri inych pampers nikdy nestalo. Teraz pouzivame pampers baby dry s tymi som tiez velmi velmi spokojna a ked neskor bude lozit a sediet tak budem kupovat active baby.Snad som pomohla

mimikas
18. jan 2013

@drobcek26l sleep and play su asi najhorsie plienky ake sme kedy mali. Active baby su urcite lepsie

drobcek26l
autor
18. jan 2013

Jasne pomohla. Myslela som že ušetríme korunky ale ak sú teda asi nejaké tenšie alebo nekvalitné tak to nemá cenu. Ďakujem

abbie
18. jan 2013

my pouzivame od narodenia Active baby a vzdy sme s nimi boli spokojni ... sleep end play nekupuj, my sme raz vyskusali kvoli nizsej cene a boli zle, maly sa precikal

januliku
18. jan 2013

@drobcek26l Nasa tiez sleep and play precika uz po 4 hodinach. Uz ich nikdy viac nechcem vidiet 😠 Active baby su ok.

tinka9000
18. jan 2013

sleep and play sú hrozné, nemajú hlavne ten pružný lepiaci pásik, teda vôbec dieťaťu nedržia, to je najväčší problém. Ja som vyskúšala kadejaké plienky a jednoznačne najlepšie sú pampers active baby.

drobcek26l
autor
18. jan 2013

@cawes
@mimikas
@abbie
@januliku
@tinka9000 Kočky ďakujem Vám pomohli ste mi odteraz kupujeme Active baby

syrik
18. jan 2013

Mne malá preciká každú Pampersku...vôbec to nestojí za tie peniaze..obyčajnú plienku mi ešte neprecikala...Mne nosí svokor zo zahraničia, ani sa nevolajú Pampers, ale kvalitou sú ďaleko lepšie, ako naše Pampersky...

kali23
18. jan 2013

my sme teraz kupili v metre v akcii ten velký "mega box" velkost 4 so 132 plienkami, vsade písu, ze sú to baby active... ale tieto sú voňavé,úplne ako sleep and play!!!!! tiez na krabici je chybne napísané, ze obsahujú 2x54ks... co samozrejme nie je 132, ze? a vo vnutri sú 3x44 ... jáááj dáke pomýlené balenie... uff

mne maly precikal jedine huggies-ky, vyskusali sme aj babylove, ale najviac sme spokojní stále s pampers, vsetky druhy ;)

cawes
18. jan 2013

@drobcek26l kukni na mall.sk maju tam prave akciu na pampers

sellysey
18. jan 2013

no tie aktiv su super na den pretoze netlacia a su pruzne takze dietatko sa moze hybat ako chcce a nic ho netlaci...a tie sleap su super na noc pretoze maju dobru saciu schopnost a nemusis v noci vymienat plienku....ale tam ta cena zalezi aj na kusoch kolko v ktorom baleni je... 🙂

buba2528
3. máj 2013

active baby pouzivame na noc a nemusim ho v noci prebalovat a sleep and play cez den lebo aj tak cez den viac krat kaka a nemoze mat jednu plienku dlhsie ako 4 hodiny. nenecham ho pokakaneho pobehovat. tie active baby su teda zbytocne mu davat cez den

janicka11
3. máj 2013

my sme mali obe a bola som spokojná len stými aktiv,s tými sleep and play teda určito nie 😒

jarkamartin
3. máj 2013

ja som používala sleep and play 2, kúpili sme vtedy v nejakej super akcii- nepoznala som ešte vtedy rozdiel. malá bola ešte miminko, kam som položila tam som našla, takže sú ok, keď sa bábo "nehýbe". nevydržali by na noc, ale používali sme cez deň, keď malá kakala do každej plienky aj 8x, vtedy som bola rada, že nevyhadzujem kopec peňazí. teraz používam pampers 4+ na noc a spokojnosť a cez deň iné (babylove alebo lidl plienky). ale každé bábo je iné, treba skúšať.

lulistek
6. aug 2013

sleep and play su najhorsie plienky, mala z nich mala zacervenanu a akokeby zosuchanu susku. presli sme na babylove nature a je to super, vlastne vsetky plienky ( pampersky premium a activebaby, babylove obyc. aj nature, aj tesco ) su lepsie ako tieto. Active baby som kupila po vyskusani vzorky co mi prisla postou a su skvele v tom, ze sa superne zapinaju a dobre sedia. ale inak nic. reklamuju to ako babatko je v suchu, pricom vzdy je mala mokra, aj plienka je na dotyk mokra, co pri napr. babylove nature nie je. a nepaci sa mi na nich, ze su parfumovane. nechapem naco. 😖

le27
15. jún 2015

@syrik a ako sa volaju? dik 🙂