Mantinel do postieľky

mamina1234
9. aug 2014

Ahojte, potrebujem poradit s mantinelom do postielky. Malý má 8 mesiacov, je to živáň 🙂 Dnes som si vsimla, ze zacina stahovat pomedzi palicky baldachýn 😅 -cize ho rano balím a k nemu mame aj hniezdo, lenze siaha len do polovice postielky. A krpček sa vrtí a bucha si tam nozicky, alebo sa cely zvrtne a vymysla. Potrebovala by som poradit ake hniezdo mu tam mam teda kupit? Ked mu dam po celom obvode mantinel ako sa bude dvíhať? 😕 Ako to mate vy???

jana2411
9. aug 2014

Ja nemam ziadny mantinel, maly si to stale odvezoval a chcel vidieť naokolo,tak som ho zlozila. Je takto spokojný. Mantinel nie je az tak siroky a aj keby ste ho dali okolo celej postielky, mohol by sa chytit nad ním,keby sa chcel zdvihnut. Alebo by tak nedociahol?

nicolle21
9. aug 2014

pride na nejaky sposob, ako sa zdvihnut, neboj..
ja prave cakam nas novy velky mantinel, maly mi zacal v noci spavat v postielke asi 1,5 mesiaca dozadu (dovtedy bol s nami v posteli) a teraz tam ma svoj maly nizky mantinel, ktory tam bol este ked mal postielku vysoko ako novorodenec, teraz je uz uplne nadoraz dole, lenze on sa strasne hadze v noci, udiera si hlavu, tak to mam vsetko poobkladane dekami a paplonmi, no hroza, lebo to pocas noci kolkokrat aj strhne na seba a potom mrauci.. 😒 dala som nam usit na mieru vysoke hniezdo od matraca az po horny okraj postielky

mamina1234
autor
10. aug 2014

@nicolle21 no ved a ja uvažujem aky vysoky ho spravím ( ja si ho usijem sama...😀) Len ked ho spravim moc vysoky, tak neviem ako sa nauci staviat sa postielke 😒

nicolle21
10. aug 2014

@mamina1234 no mozno sa spytam blbost, ale musi sa nevyhnutne ucit stavat v postielke? nas nespal donedavna v postielke vobec a chodi a beha od 10teho mesiaca, stavat sa zacal od cca 8meho.. vsak ked nebude moct tam, najde si ine miesto, kde trenovat..

povuma
10. aug 2014

My nemame ziadny mantinel... 😵 strhaval to, tak som ho schovala a je pokoj 🤐

mamina1234
autor
10. aug 2014

@povuma a neudiera sa o palicky??? 😒

mamina1234
autor
10. aug 2014

@nicolle21 🙂 no v podstate mate pravdu... dolezite je aby sa tam neobuchal jak take jablcko 🙂

povuma
10. aug 2014

@mamina1234 obcas sa udrie, ale nie nejak velmi, alebo zeby sa budil na to... 😉

katren
10. aug 2014

@mamina1234 my sme "palickovu" postielku vymenili za tu "cestovnu" prave kvoli tomuto...stale rano nove modriny....do tej cestovnej sme mu dali matrac co mal v tej palickovej a spime ovela lepsie 😉

destra
10. aug 2014

my sme mantinel tiez dlho nemali,maleho rozculoval,zuril,lebo nic nevidel 😀 akonahle som ho dala prec,zmenil sa na stastne vecne usmiate dieta 😀

marosko256
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina1234
autor
11. aug 2014

Dakujem vam 🙂

qtinka46
2. okt 2014

Pri našej sme potrebovali mantinel okolo celej postielky, lebo práve v noci sa nám veľa krát stalo že plakala lebo mala nožičku zaseknutú medzi paličkami,tak mi mamča ušila na celú postielku tiež trošku vyššie ako bol ten predtým a bolo to super, aj postaviť v postieľke sa bez problémov dokázala 🙂

andrejka_l
Odpoveď bola odstránená
Zobraz