Polovičný verzus celý mantinel do postieľky

lilinecka
23. aug 2015

Baby, prosim vas, je uplne od veci kupovat ten mantinel okolo polovice postielky alebo radsej hniezdo okolo celej?? pri tych hniezdach nie je taky siroky vyber, skor by som si vybrala pri tych mantineloch, no ak by som mala kupit hlupost ktora nebude splnat ucel a babo sa bude otlkavat jedna radost tak to zase nie 🙂

maslenka47
23. aug 2015

Nepouzivame ani jedno ani druhe. Teda neviem, mne to v postielke akurat tak zavadzia a mala odtial nevidi vobec nic von.

andrejta
23. aug 2015

@lilinecka my máme dokola celej postieľky a podľa mňa to nie sú vyhodené peniaze. Dala som si ušiť taký s autíčkami, tak má malý aj zábavku pred spaním alebo po zobudení 🙂

me_to_you
23. aug 2015

Lepšie je pre malé bábo okolo celej postele, keď c noci prirodzee "cestujú", bude sa ri ako zákon schváknosti otĺkať tam kde ten mantinel nemáš 🙂
My máme dole jednu bočnicu a postieľku pri nasmej manželskej prisunutú, takže je ten mantinel na troch stranách postieľky a je to fajn.

lajlilinka
23. aug 2015

Ja som kúpila polovičný, krásny ružový 😀 v troch mesiacoch som zistila, že to nestačí a tak som si kúpila v Ikea aj na celý obvod postielky čisto biely...
Teraz je to podľa mňa aj pekné aj bezpečné... 🙂

lejlla
23. aug 2015

ja som si dala usit aby nebol iba do polovice,ale ani do celej som nechcela...tak do tristvrte 🙂 a nemenila by som.ked tam nemal mantinel,vystrkoval von nozky aj rucky a bala som sa aby si neublizil....

andyndy21
23. aug 2015

Urcite cely.Nas maly sa pretacal kade tade.mali sme polovicny a z druhej strany k stene som mu dala perinu aby sa nebuchal do tyciek v postielke.

lilinecka
autor
23. aug 2015

@maslenka47
@andrejta
@me_to_you
@lajlilinka
@lejlla
@andyndy21 vdaka baby za vsetky skusenosti 🙂. Ako tak pozeram, ten okolo celej postielky vedie 🙂

janka54321
23. aug 2015

rozhodne mantinel po celej postielke,nasa ma 7 mesiacov a cestuje po celej postielke

yarnie
23. aug 2015

Ja som mala dva mantinely, cize okolo celej postielky to vyslo, vyuzili sme ho na 100%, dokonca, obidva sme pouzivali dalsich X rokov ako zastenu na detskych posteliach, normalne som ho uviazala na bok cela a konca postele popri stene, vyzeralo to pekne a utulne a zaroven mali teplucko od steny decka. Obliecky na mantinely mam stale, tie vyplne som uz musela vyhodit ale usijeme druhe a bude zas postielka vystlana 🙂

lilu74
20. jún 2016

mne spociatku mantinel zavadzal, nakolko som maleho nevidela, ale casom ako rastol a sa hmyril v postielke som zistila, ze je aj maly a lepsi by bol okolo celej postielky, lebo ked "cestoval" buchal si hlavicku o "mreže".

permanentka
13. júl 2016

neviete ci v IKEI maju teraz aj ten okolo celej postielky?

lilu74
15. júl 2016

Mavaju aj v ikei?to zauja aj mna☺

permanentka
15. júl 2016

Vcera som bola v ikei a kupila som naj aky sa dalo som ani nevedela ze taky existuje.je okolo celej postielky krasny jemny a stoji ken 9.99 nie je to typicke hniezdo ale do toho sa polozi matrac a vsade naokolo trcia tie strany cize hniezdo neviem to vysvetli ale je to super