Máte skúsenosti s jednorázvými plienkami z internetu?

kvetinka78
4. dec 2009

Máte niekto skúsenosti s objednávaním lacnejších jednorazvých plienok cez internet? Oplatí sa to? A s ktorým konkrétnym predajcom máte dobré skúsensti?

mucher
4. dec 2009

som veľmi spokojná-expresne rýchle dodanie 😉 mne sa to oplatí-robila som malý prieskum 🙂

danu
4. dec 2009

aninna88 • 6. apr 2009 o 15:55
Ahojte, v piatok som si objednala na dobierku plienky a dnes mi prišli. Originál pampersky č. 2 vyšli 4,77Sk za kus a kamoška si zobrala pampersky č. 4 za 6,17 sk za kus a huggies č. 3 za 4,22 za kus. Majú aj iné druhy ak má niekto záujem pošlem t.č. 🙂

dankamamka
19. jan 2010

nooo, ja by som aj mala záujem, dáte mi číslo???veľmi pekne ďakujem. A odkiaľ to posielajú, ja som z kežmarku.

emmka3
19. jan 2010

Danka, pozri si bazar v sekcii plienky, tam mas dost mamiciek, co predavaju plienky za celkom dobre ceny, rozne druhy a vsetky velkosti 😉

nanika
19. jan 2010

Nemam skusenost, kupujeme ine, neznackove, ale toto sa mi pozdava

webareal/najlacnejsieplienky

desmodka
19. jan 2010

baby ked mate moznost vybehnut do madarska tak tam sa pampersky oplatia 😀 su lacnejsie ako na tej stranke

nanika
19. jan 2010

nechapem, preco sa v inych temach da vlozit odkaz, kde clovek nakupil, alebo nahodit link ako ilustraciu a tu je vsetko zmazane?!

zzarembova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka1981
23. jan 2010

ja si tiež objednavam od jednej kočky z MK a zatial som nikde lacnejšie nenašla 😉