Monitor dychu Babysense II alebo Babysense 5

rad_ka
28. sep 2017

Ahojte dámy. Chceme kúpiť monitor dychu Babysense. Boli sme rozhodnutí pre Babysense 5, ale niektoré recenzie odporúčali radšej skorší model Babysense II. Babysense 5 vraj začne pípať až po minúte ako bábo prestane dýchať a to sa mi zdá strašne veľa. Nemáte prosím skúsenosti s týmito monitormi? Ktorý by ste odporučili? Je možné tam nastaviť časový interval?

matyas1
28. sep 2017

My mame babysense II a ked sme ho pouzivali pri malom, tak sme skusali alatm, ten zacal pipat do 30s urcite...

kristinenka
28. sep 2017

Pridam sa

sono2
28. sep 2017

Ja len postreh, že vyber si a kúp si až budeš potrebovať.
Moja bola cicik, kúpila som ale v postieľke nespavala.
Ja som kúpila Angel care ac 401 alarm po pár sekundách. Funguje fakt super. Aj cez 10 cm matrac.
Súčasťou je petúnka ktorá má 240 metrov dosah Z 3 poschodia do pivnice žiadny problém či Z rodinného domu na záhradu, citlivý, dieťa zamrnka A možeš byť hneď pri ňom. Ja odporúčam ten. Kľudne z bazáru. My máme používaný a perfektný je.

a_lexie
29. sep 2017

Ono ten monitor netreba kupovat, nemocnice poziciavaju a tie monitory su kvalitne. Mali sme pozicany babysense II. Ale my mame postielku k posteli a v postielke hruby matrac, takze nefungoval idealne.

matyas1
29. sep 2017

Coze nam cez madrac v postielle uplne normalne fungoval.

jaruskatt
29. sep 2017

Ja som mala tiež Babysense II. Fungoval dobre aj cez tuším až 12cm matrac. Používali sme ho dlho... Ja odporúčam.
@a_lexie - problém robí, keď sa dotýkajú postele. Ja som ju potom tiež odtiahla aspoň 10cm... Napr. aj ked som malého vybrala z postielky, alarm nazačal, lebo snímal ked sme sa hýbali na našej posteli... takže postielku odsunúť

bonnieandclyde
29. sep 2017

my mame tiez Babysense II, pre obidve deti a funguju obidva cez 10cm matrac. casovy interval tam nie je mozne nastavit. odporucam 🙂

a_lexie
29. sep 2017

@jaruskatt ja viem ze to bolo v tej postielke. Nechcela som ju odtahovat, nemam tam ziadnu zabranku a ani moc miesta v spalni. Monitor uz nepouzivame a vratilinsme ho.

lucia147852
29. sep 2017

Mame baby sense 5 a som spokojna. Ako posali baby postielku treba odtiahnut lebo snima aj postel. Alarm do 30sekund ked zabudnem vypnut 😄

tana85
29. sep 2017

v porodnici ma kazde babo ten II, doma mame 5 a nejak nebadam rozdiel. 5ka ma dva disky, vhodne aj pri vacsich detoch lebo sa to rozlozi, ale tam uz monitor velmi netreba. podla mna je to jedno. ziaden sa neda nastavit, proste vypnes/zapnes, ziadna dalsia funkcia

rad_ka
autor
1. okt 2017

Ďakujem všetkým za názory a postrehy, objednali sme nakoniec Babysense II. Snáď to bude OK 🙂

marlis
25. apr 2018

@rad_ka ahoj, ako si nakoniec bola spokojná ? ja tiež pozerám, že niektoré kupujú 5 a niektoré 2 a neviem sa rozhodnúť. Ďakujem.

rad_ka
autor
25. apr 2018

@marlis kúpili sme II a sme fakt spokojní 🙂

mata22051990
12. okt 2018

Ahojte mozno blba otazka ale pri babysense 2 je ta velka a potom okruhla podlozka... Velku planujem dat do postielky a tu druhu mozem pouzivat nezavislo? Napriklad v obyvacke ako samu? Ked bude malinka spinkat ked budem varit?

melina22
28. máj 2019
minicka20
27. aug 2019

@matyas1 prosim ta ako sa vypína ? Ked maleho vyberiem tak ako to vypnut ? Ja stale vyberam baterie a je to na nervy .