Monitor Tommee Tippee Closer to Nature

mishka0508
4. mar 2013

Babulky, najde sa medzi vami niekto, kto ma skusenosti s tymto monitorom? Potrebovala by som poradit, ci snima len pohyb alebo aj dych. Totizto vsade na nete pise, ze monitoruje oboje. Ale v navode sa hovori iba o pohyboch. Tak teraz som z toho mimo, kedze som to kupila hlavne z dovodu kontroly dychania babatka. Dakujem vopred za kazde info 😉

adusska1209
8. mar 2013

Ak tam mas podlozku ktora je na fotografii, tak ta monitoruje dych! mam kupeny tento monitor! cakame babetko, tak ho nemam odskusany. No kamaratka ho ma a chvali si ho! Ano je to monitor dych aj pestunka.

tatijiana
10. apr 2014

@adusska1209 Chcem sa spytat ci sa da potom pouzit ta pestunka aj samostatne, bez monitoru dychu?

adusska1209
11. apr 2014

@tatijiana funguje ako pestunka nezavisle na tom ci je monitor zapnuty alebo nie.maly ma rok dojcim ho a ked mi zaspi na posteli tiez ho pocujem.ak mi zaspi v kociari zatlacim ho do spalne potom ho pocujem ked sa zobudii .super vec nemali sme ani falosne poplachy.som s nim spokojna.dosah je tiez dobry len nemoze byt vela hrubych murov. 😉

tatijiana
11. apr 2014

@adusska1209 Dakujem za odpoved, som teda rozhodnuta 🙂

1408katka
27. dec 2015

Ahojte,hoci je už táto diskusia staršia, viete niektorá dať fotku obalu tohto typu monitoru, alebo napísať ktorý je to model. Tiež by som chcela tento, lenže na internete sú rôzne fotky krabíc a tým zrejme aj rôzne modely. Prípadne kde ste tie, ktorá máte tento typ kupovali? ďakujem