Môžem sudokrémom natierať riťku po každom prebaľovaní?

emily84
7. júl 2012

Zapareniny nemame, no len preventivne.

lamina
7. júl 2012

jasne ze mozes.ja natieram po kazdom kakani a v lete po kazdej plienke, co je aj 8 krat za hodinu.mame doma maleho piskacika🙂 radsej dat ako mat zapareniny

monikkak
7. júl 2012

Samozrejme ze mozes, ja nenatieram po kazdom prebalovani len ked kakame a vecer ked ideme buvat. Cez den obcas len zadocek prepudrujem

ducci
18. júl 2012

my sme vyskusali sudokrem, ale lepsie nam zabera bepanthen a nedavam ho pri kazdom prebalovani, len ked ma zapareninky, resp. preventivne raz za 1-3 dni

stanislavao
18. júl 2012

sudokrem mozete, ale ked netreba, tak naco?

lenka_b
18. júl 2012

Ano mozes, ale nam sudokrem vobec nepomahal, len veci zhorsoval. Ale ak nema cervenu ritku, tak sudokrem by som nedavala... Zbytocne

mihouk
18. júl 2012

Kludne natieraj, je to barierovy krem, takze staci uplne tenka vrstva, tak sa aj doporucuje, nie ako vymalovana Primalexom 😀 Ja netieram po kazdom prebalovani a v pohode, dokonca je lepsi ako Bepanthen, obsahuje levandulu co je prirodezene dezinfekcna. Dokonca sa moze pouzivat aj po opalovani, na mierne spalenie, ma vela pouziti. 🙂

wewe22
18. júl 2012

ked nema problem nemusis mazat aspon usetris
ja som mazala malu zakazdym lebo ona mala obrovsky problem ked sme nenatreli neznasala jednorazovky preto terau latkujeme a mladsiu som natrela mozno 5x za cele tie mesiace

lencika
12. máj 2013

urcite by som krem nepouzivala kazdy den, my sme teraz presli na bepanthen a som s nim viac spokojna

smobyk
18. máj 2014

Sudocrem je jeden najlepších na trhu odporúča sa pri každom prebalení dieťaťa natrieť, tak isto pomáha ja dospelým pri zapareninách.

katarina987
17. júl 2014

Mne sa osvedčila http://www.ekzemyprirodou.sk/detska-prirodna-ko.... Bez chemikálií, a manželovi veľmi rýchlo pomohla aj na popraskanú pokožku na prstoch. Katka

miselkat
17. júl 2014

Niekde som čítala, že tieto krémy sa majú používať vtedy, ak je problém a nie vždy. Sú to krémy určené na liečenie a ak dieťatku nič nie je a zadoček sa pravidelne umýva, možno nie je dôvod ho stále používať.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenickasiv
30. júl 2014

Sudocrem je jeden z najlepších krémov. Môže sa používať podľa potreby, naša dr. odporúčala vždy po kakaní.

radka227
12. nov 2015

na kazdodenne pouzitie by som asi zvolila iny krem, ktory neobsahuje zinok a tiez benzyl benzoat moze vyvolat alergicku reakciu. ja pouzivam bepanthen extra. ten neobsahuje ziadne konzervanty ani parfumy.

usmiateslniecko
23. nov 2015

My pouzivame sudocrem, ale kedze nam idu zubky a kakame skoro do kazdej plienky tak musime natierat castejsie lebo ma momentalne velmi zacervenanu ritulku ☹ vecer po kupkani a rano natierame Imazol krempasta moze sa pouzivat 2x za den, dnes sme odskusali uz aj Sebamed krem na zapareniny tak uvidim

lilu74
9. aug 2016

mne sa osvedcil bepanthen extra a nemusela som ho natierat po kazdom prebaleni, nakolko bol dostatocne hydratacny a nevstrebal sa hned - sudocrem som skusala vzorku a prisla mi velmi neprakticka tym, ze je v kelimku a tiez nehygienicka 😒 , ale kazdemu sadne nieco ine.

lulinka81
9. aug 2016

Určite áno. Mám tri deti, robila som tak pri každom a nikdy sme nemali žiaden problém.

evittam
9. aug 2016

A na čo pri každom prebaľovaní natierať? Veď to je úplne zbytočné ak má dieťa zadoček v poriadku....Stačí natrieť raz za čas a čím - no každému vyhovuje niečo iné.... 😉

lilu7
4. feb 2017

prvému som natierala pravidelne bepanthenom extra, pri druhom som to obmedzila a natierala zriedkavejsie - ten krem mu spravil taky film na zadocku a nebolo mu ho treba natierat po kazdom prebalovani, zapareniny sme nemali ziadne.

lilu74
18. aug 2017

Po kazdom prebalovani natieram bepanthenom malemu ritku v tenkej vrstve. Nikdy nemal zapareniny ani scervenanu ritku.

lubka3232
4. sep 2017

jasne môžeš. ja natieram po každom kakaní ale bepanthen care masťou. osvedčila sa mi viac.

autumn11
9. jan 2018

ja pouzivam bepanthen care a v pohode sa moze natierat aj po kazdom prebalovani.