Najlepší krém na opaľovanie s nižším faktorom

snehulienka_mrazova
17. máj 2012

Zháňam nejaký krém na opalovanie...páči sa mi Bioderma Bronz 30, ale 30 sa mi zdá dosť vysoký faktor..ja som síce veľmi biela,ale vôbec ma neopaluje, nespáli..teda opaluje, ale veľmi pomaly..a to nepoužívam žiadne krémy s ochranou ani na dovolenke-a nespálim sa. Teraz by som však nejaký chcela,nech tá koža tak netrpí,ale bojím sa, že ma už vôbec neopáli...Na Bioderme Bronz sa mi páči, že by mala podporovať hnednutie..lenže čo ja viem, či s takým faktorom trošku zhnednem🙂

domenique
18. máj 2012

ahoj ja uz roky pouzivam Daylong, je hypoalergicky, staci sa natriet rano 20 minut pred pobytom na slnku a potom sa nemusis natierat cely den. Pouziva ho cela rodina, ja pouzivam 30 lebo mam vela znamienok, ostatni 25, vzdy ich pekne opali, ale je aj 15, 16..... Uz by som nechcela iny krem........nikdy nas nespalilo.......ale k moru by som odporucila minimalne OF 25

simsalabim
18. máj 2012

Ja mam s Biodermou len tie najlepsie skusenosti, nedam na nu dopustit...ale my sme vsetci strasni bledokozci, tak ci tak nas bud spali, alebo s biodermou - nespali, len mierne opali....mozno niekto s lepsou pokozkou z nej bude aj bronzovy.... Pri mori pouzivame najprv OF50 😝 a neskor 30. Raz sme skusili zacat rovno s OF30, ale spalili sme sa... Na bioderme ocenujem jej hypoalergennost a to, ze sa super lahko rozotiera, aj manzelovi cez chlpy 😝 Daylong sa nam neosvedcil, asi je to individualne, ale vyhadzali sme sa z nej.
Inak Bioderma robi aj nizsi faktor http://pripravky-na-opalovanie.heureka.sk/biode...

karamel
18. máj 2012

Hehehe my sme si v 2007 kupili k moru v Egypte ochranny faktor 30 Daylong a prisli sme z Egypta uplne bieli, ako keby sme ani nikde neboli na dovolenke......ja ti odporucim klasicku overenu cesku znacku Astrid, alebo Saharu, maju vela faktorov, ked si vyberies nizsi, musis sa castejsie natierat, ked si vyberies vyssi, staci parkrat za den. Je to na tebe🙂

biankamala
22. máj 2017

Super opaľovák s nízkym faktorom, na Notine naň majú teraz slevu https://www.notino.sk/piz-buin/in-sun-hydratacn...