Nohavice pre bábo

vcelicka007
6. máj 2014

Čaute maminky ... chcem sa vas spytat , ci neviete o type nohavic pre babatko. Rifle klasické sa bojim či by mu netlačili bruško... Ale nechcem ani klasicke s gumickou ... Viete, mam potrvu malemu kupit nieco v com mu bude dobre , ale aj babicky na ulici budu jajkat, aky je krasny

jarus_galbi
6. máj 2014

ahoj maminka 🙂 a ake velke je uz tvoje babatko? Ja som pouzivala na zaciatku len pancusky, polodupacky, aj tie sa daju kupit smrcovne, riflicky sme sice mali, no skoro vobec sme ich nevyuzili. Az teraz, ked ma mala 10 mesiacov, sme zacali nosit na vychazdky rifle, lebo odkedy sedi, je pre nu lepsie mat riflicky a bundicku ako nejaky overal 🙂

bajana
6. máj 2014

hlavne nech mu je dobre, babky na ulici budu achkat a jajkat aj bez rifliciek ci inych nepohodlnych nohavic... 😉

nicolle21
6. máj 2014

ja som za klasicke dupacky, overaly a urcite bodynka.. body budeme nosit este dlho, je ot praktickejsie ako tricka a riflicky a podobne prkotiny som mu ani neobliekala..maximalne polodupky, postupne teplacky, teraz uz pomaly chodi, tak ma dost vela nohavic na traky 🙂

pe
6. máj 2014

tiez som za pohodlie babatka to je na prvom mieste, ved dupajdy sa daju zohnat aj take krasne ze budu vsetci ochkat, byvaju rozne zvieratkovske, nadherne usite, teplacky a riflicky staci dat az ked bude babo chodit, dovtedy sa bude krcit a zbytocne ho to bude tlacit...

majka99999
6. máj 2014

@nicolle21 presne, to zbytocne tlaci, moj mal prve rifle az ako 74, aj to boli na traky, dovtedy dupacky skoro vyhradne.

@vcelicka007 takze skus kupit rifliky na traky, byvaju take komplety aj s bodyckami, ze to pekne ladi. v lete uz asi aj tak bude babo len v body alebo v opalovackach.

izuskam
6. máj 2014

Skus pozriet nohavice "na traky"

euka210
6. máj 2014

podla veku a obdobia...v lete su rifle zbytocne. Staci nejake platene. Ked uz babo sedi a chodi, tak v lete na gumicku a neskor na traky, lebo sa im svetko z nohavic vie vytahovat.

danielita18
6. máj 2014

náš nosí skoro stále tepláčky alebo nohavice na tráky a tými si môžeš byt istá ze ho tlacit nebudú nas mal rifle možno 2 krát a bolo vidiet ze sa mu zle pohybuje tak som mu ich viac nedala, malý má teraz rôčik

ichbinich
7. máj 2014

Klasicke rifle nie su elasticke. Ale daju sa najst aj akoze rifle pre babatka, ktore su ale pekne elasticke a nemaju gombik. Pre dievcata je to trochu lahsie, lebo existuju jeggins 😉
Inak som detom davala take nohavice, co maju velky peleteny pas, co sa da vytiahnut vyssie a urcite netlaci. Alebo teplaky a leginy. A nohavioce na traky, tam maju urcite vzdy chranene oblicky, lebo sa im nemoze vysunut oblecenie. Ale tie musia byt tiez pohodlne, radsej vacsie, lebo nebyvaju elasticke.
Tzv. "pekne" oblecenie ako riflicky, pre dievcata satocky, sice mozu vyzerat dobre, ale dieta sa v tom nemoze hybat, pripadne si dievcata stupaju na tie saty pri lozeni...
A achkajuce babky je to posledne, na co beriem pri vybere oblecenia ohlad 😉

alexandra1104
7. máj 2014

myslim ze nohavice na traky mozu byt aj pekne aj pohodlne

jabadaba
7. máj 2014

@vcelicka007 off topic - snad o jajkanie babiek nejde, nie? Priorita je pohodlie dietata, nie trendy outfitik, nad ktorym hikaju sedlane. Odpust. A k teme - HM mava pre mimca rifle s pruznym, makkym a vysokym pasom. Vyzeraju dobre, klasika texasky, ale okolo pasa pekne pohodlne, chrania ladviny, cize dieta moze slobodne a bez ohrozenia zdravia lozit kadetade. Skus popozerat. 😉

vcelicka007
autor
7. máj 2014

Ďakujem , vidite, na nohavuce na traky a s gumickou som nenatrafila este zatial... Jasne , ze mi ide o pohodlie maleho, ale chcem aj aby super vyzeral... Nas Maly Vilko ma 3 mesiace, ale planujeme dovolenku s dalsimi troma parmi s babatkami, tak chcem , aby bol fesak... A este raz ide mi hlavne o jeho pohodlie budem hladat z tenuckych, ,makkuckych materialov , aby mu to neprekazalo... Vsetkym za rady dakujem a pozdravujte svojich drobcov 😉

oblecenieprekojencov
7. máj 2014

Skuste pozriet u nas, ci uz polodupacky, alebo nohavice, alebo aj uz spominane teplaky na traky. Ponukame slovenske vyrobky, vsetko mame skladom

loli39
8. máj 2014

ahoj skús pozrieť aj túto stranku su tam pekne dupačky pre tvoje bábo aj aj pančušky tými nič nepokaziš a nepotrebuješ na von riflíky http://www.mamebabo.sk/

marosko256
14. máj 2014

ahoj, ak Ti mozem poradit, tak sa skus pozriet na oblecsvojebabo.sk My sme tam nakupili kopu veci a maju tam aj krasne supravy s teplakmi a aj osobitne nohavice. Rychlo nam tovar dodali a sme s nimi spokojni. 😉