Nová postieľka a matrac s bielymi chrobáčikmi.

mikulka25
31. júl 2019

Dobry den.kupila som novu drevenu postielku a matrac s kokosovym vlaknom. Dietatko tam davam spat len cez den.nastastie...lebo som dnes objavila biele rychlo sa pohybujuce podlhovaste chrobaciky. Uz aj minule som jedneho pripucila,avsak myslela som,ze sa dostal z vonku pocas vetrania.
Myslite ze to bude z tej kokosovej vrstvy? Je to na reklamaciu. Ako take nieco dokazat? Dakujem za radu

jankapepe
31. júl 2019

@mikulka25 veď najprv matrac skontroluj potom rob paniku a reklamuj. Áno môžu byť odtiaľ. Nie nemusia byť.

nadejna7
31. júl 2019

Treba skontrolovat matrac, kolko ich tam, odkial lezu a pokial ich je vela tak normalne chod reklamovat

evinkakub
31. júl 2019

V kokosovych matracoch mozu byt...

x_mery_x
31. júl 2019

Rybenky? Fuj aj my mame ..sice kokosove matrace nastastie nie a uz ani tie rybenky nastastie odkedy som vystriekala cely byt s reidom :D preventivne by som to asi msla zopakovat 🙂 ako tiez nechapem odkisl k nam chodili a preco :O

majkaaa318
31. júl 2019

@mikulka25 ja som nedávno zachytila diskusiu mamičiek v jednej skupine, že presne z kokosovo-pohánkových im vychádzali chrobáčiky, tak neodporúčali taký kupovať... :(

mikulka25
autor
1. aug 2019

@x_mery_x dik uz viem aspon ako sa ta haved vola...v kokosovom vlakne som nevidela nic.postielka cista
...tak neviem ci sa to mohlo dostat z vonku cez balkon.zachodova sachta je daleko od detskej izby...