Objednávate cez next.co.uk?

next86
19. máj 2012

Ahojte, tato tema na modromkonikovi uz je ale nedozvedela som sa ako sa objednava cez anglicky next. Objednavate niekto cez next.co.uk ak ano tak prosim Vas ako dakujem

rica1
6. apr 2016

@mon138ique dopadlo to dobre, poštovné bola to len čiapka a rukavice takže taky sáčok a 7eur tuším.. ako dá sa ale zaskočilo ma to.. no a oni to riešia tak keď dostanú balík tak príde vyrozumenie mailom a zašlu peniaze na účet.. my sme im potom písali že asi sa stala niekde chyba lebo že sme im čosi reklamovali a nedostali ziadnu odpoved ani peniaze a tak sme to pinpongovali mailom hore dole oni tvrdili že zaslali mail a zaslali peniaze a nakonic sme spoločne prišli na to že peniaze došli ale oni zabudli poslat ten upozornujuci email , tak sme datumovo hladali kredit na učte že kedy čo prislo 🙂 tak už sa nebudem bat objednavat alebo teda vracat do nextu peniaze pridu len to poštovne naspet hm

ivikbloom
27. apr 2016

@danielaspa ahoj ozval sa Ti prosím niekto? aj ja by som potrebovala niečo objednať. Ďakujem za odpoveď. 🙂

danielaspa
27. apr 2016

@ivikbloom aho, zial nik...objednavala som vsak cez jednu maminu, od ktorej som si kupovala overalik za plnu cenu, potom mi bola ochotna spravit nakup, s platbou vopred, cakala som niekolko mesiacov, ale oplatilo sa 🙂 Ona tam zije....

dan_martina
4. máj 2016

@diorka a objednávali ste z Anglicka?

ivikbloom
4. máj 2016

@danielaspa ahoj dakujem krasne za odpisanie 🙂

diorka
4. máj 2016

@dan_martina ahoj, iba cez nextdirect, z next.co.uk mi nosila kamoska, ale uz nenosi, uz nieje v Anglicku

lucianka222
4. máj 2016

Ahojte. Ja som par krat nakupovala. Co by ste chceli?

danielaspa
4. máj 2016

@lucianka222 ahoj, rada by som si odtial obcas objednala, nakolko maju lepsie sale_y ako v kamennej predajni na SR a na directe nemaju ziadne zlavy. Rada by som si odtial objednala par veci a potrebujem niekoho, kto by mi to vedel objednat a poslat sem na SR ...bola by si prosim ochotna? Ak ano, prosim o email 😉 Danka

katkatt
2. jún 2016

ahojte, viete mi niekto vysvetlit, aky je rozdiel medzi strankami nextdirect.com a next.co.uk? Zatial som par krat objednala cosi z tej prvej (dorucenie maju nad 30 eur zdarma), ale teraz pozeram, ze na tej druhej su zase, nizsie ceny, vacsia ponuka pri niektorych polozkach, ine cislovanie a menej vypredanych veci...

zonjushe
2. jún 2016

@katkatt next.co.uk neposielaju na Slovensko..

katkatt
2. jún 2016

@zonjushe ok, vdaka

mattozh
14. sep 2016

Ahojte, prosim nevie niektora z vas preco sa neda dovolat do nextu? Aj po vyplneni kontaktneho formularu sa vobec neozvali do 24 hod. ako uvadzaju. Totizto mi neposlali 1 polozku z objednavky a neviem si to teraz ako vydobit. Vopred dakujem.

katka119
19. jan 2017

@yanni dobrý deň a môžem sa spýtať ako platíte tiež chcem objednať do Nemecka. Mam kartu visa ale nechce mi ju zobrať platbu. AJ BANKE som volala a oni vraj problém nemajú ale obchod. Ako ste platili vy?

danielaspa
31. jan 2017

@katka119 mozo len treba nastavit v internet bankingu.

katka119
31. jan 2017

@danielaspa ďakujem pekne. Nakoniec sme to platili cez klarnu. Prevodom. Peniaze sme už poslali tak uvidíme. 🙂

katka119
31. jan 2017

Banking som celý prelustrovala a nič, nešlo.

yanni
31. jan 2017

@katka119 ja som tiez v De, objednavam uz rokyyyy casto a vela, platim tiez kartou Visa a bez problemov.

katka119
31. jan 2017

@yanni ja som tam aj telefonovala a ozaj neviem prečo to nešlo aj z manželovej karty sme skúšali on ma maestro Mbank. Ja VÚB. Overenie nám prebehlo úspešne ale keď nás to vrátilo na stránku obchodníka tak vraj nesedia údaje. Platnosť. Platba neprebehla. Tak sme to nakoniec poriešili tak. Trosku ma zarazilo akurát ako nato reagovala banka. Vraj má problém obchodník. A mám sa kontaktovať s nimi.

yanni
31. jan 2017

@katka119 Hm, no ja si myslim, ze to bude tymi slovenskymi kartami. Moja mama raz chcela v DE platit SK Visou a nechcelo jej ju zobrat (v obchode). tak som zaplatila ja mojou nemeckou a bez problemov.
My momentalne zijeme v Saudskej Arabii. Mame tu konto a k nemu karty. pred 2 rokmi som cchela Visa kartou z tejto banky platit v Berline a tiez mi ju nezobralo a to som s nou platila vselikde na svete. Ale nieco tam asi bolo, lebo muz bol tu v banke, nieco tam "porobili" a uz sa da s nou platit vsade.
Takze moze byt, ze obchodnikovi tam nieco nesedi. Nemecka adresa, slovenska banka, co ja viem.
Ako vravim, ja platim stale mojou nemeckou Visa a bez problemov.

durikovajana
15. mar 2017

Potrebujem poradiť, chcela by som si objednať níake veci vo výpredaji z nextu ale že tam potrebujem sprostredkovatelku. Má s tým niekto skúsenosť a vie mi dať kontakt na niaku sprostredkovatelku? Dakujem

yanni
15. mar 2017

@durikovajana ano, cez .uk na SK neobjednas. Len cez nextdirect a tam ziadnu sprostredkovatelku nepotrebujes.
Ale myslim, ze na slovenskej stranke Sale nie je, zato su vsetky veci lacnejsie ako napr. na nemeckej. Ja som v nemecku, tam je aj Sale. vlani v lete som tak fajn natrafila.

katka119
15. mar 2017

@yanni a môžem vedieť kedy to tak je približne tiež sa chystám na nejaký letný sále. Ďakujem 🙂

yanni
15. mar 2017

@katka119 no teraz je zimny a v lete myslim nejak jul-august. Ci je aj nieco medzi tym, to som zatial nezistila. ja objednavam, ked mi nieco treba a to bola nahoda s tymi Sales.

katka119
15. mar 2017

@yanni ďakujem zimný som nestihla a mám pocit, že sa to trošku rozobralo. Všetko čo sa mi veľmi páčilo boli len malé veľkosti, či taký výber je vždy?

yanni
15. mar 2017

@katka119 no tie online vypredaje nie su bohvie co. Väcsinou len male alebo velke. to v kamenaku je uz ina stranda. Tam sa skor vyblaznim.

durikovajana
15. mar 2017

@yanni veď práve že tam nie sú výpredaje. Ale niekde som čítala, že sú sprostredkovateľky , ktore ti to objednajú na svoju adresu a potom ti to pošlú. Pravdaže za niaky poplatok.

mirage
15. mar 2017

@durikovajana prepac, mimo temy. pise sa "nejaké".

yanni
15. mar 2017

@mirage tiez mimo temy. Este si si nevsimla, ze to takto "opravuje" casto mobil a dokonca aj moj mac si robi "srandu". Ked nemam cas po sebe precitat, tak to vzdy dopadne zle. Hlavne, ked pisem cez mobil.
Ona to urcite nenapisala naschval tak.

mirage
15. mar 2017

@yanni fair enough.ja len ze v dvoch prispevkoch od nej to bolo..klalo mi to oci.to je vsetko.

myvanka
6. júl 2018

ahojte baby neviete mi poradit nejaku Next sprostredkovatelku? Zajtra je online sale, ale iba na anglickej stranke a chcela by som si nejake veci objednat, no na ziadnu neviem najst kontakt. Bola by som velmi vdacna. Vdaka 🙂