Odsávačka soplíkov pre 3-ročné dieťa

66simonka66
24. sep 2023

Ahojte. Prosím poraďte dobrú odsávačku. Najlepšie elektronickú, tej na vysávač sa malá veľmi bojí a nechce si dať sople odsať. Potrebujem naozaj niečo účinné. Ďakujem.🙏🙏🙏🙏🙏🙏

lienka9
24. sep 2023

@66simonka66 ja taham normalne ustami,mam take ustne odsavacky.ostatne mi prisli aj tak slabe a drahe zbytocne..mozno skus ci si uz sam nevyfuka.

anavixy
24. sep 2023

Jedine ustnu, elektronicka je na dve veci, odsaje z nosnej dierky maximalne. Ustami vytiahnes efektivne, ked sa snazis.
No a samozrejme hlavne ucit fukat, su na to rozne hry.

66simonka66
autor
24. sep 2023

Ona si trošku výfuka ale nie je to nič extra. Teraz má hnisavý zápal stredného ucha a lekár kázal odsávať, odsávať a odsávať a je to ozaj mega boj tým vysávačom.

66simonka66
autor
24. sep 2023

@lienka9 skúsim ústami, táto odsávačka je aj na ústa aj na vysávač ale zatiaľ som skúšala len vysávačom, mysela som, že to lepšie vysaje, že lepší ťah, ale skúsim.

66simonka66
autor
24. sep 2023

@anavixy práveže som myslela že tie elektrické budú super. Tak dobre, že som nekúpila.

anavixy
24. sep 2023

@66simonka66 no bohuzial za tie peniaze by to mohlo sat riadne ale ee, z nosnej dierky ano ale ked potrebujeme vysat aj to co sa tam este len dostane, tak nie… moja bojuje samozrejme aj s ustnou nuz ale ked treba, musime vydrzat 😕