Oplatí sa investovať do elektrickej pestúnky?

misenka57
14. júl 2020
ivangeline
14. júl 2020

Nemám,

ajka0207
14. júl 2020

Záleží veľmi od tvojho životného štýlu, máte veľký dom a časté návštevy? Ak ani tak využijes, ja mám deti do roka na sebe alebo ležím pri nich takze by som to nemala kde vyuzit.

lenuliatko84
14. júl 2020

Jedna naj veci.dieta zavrete v izbicke ked spi a ty si robis svoje.urcite je to jedna z naj veci

janulka182
14. júl 2020

aj pre mna jedna z naj veci.

pininka1
14. júl 2020

Aj za mňa najlepšia investícia, video pestúnka. Ale ak bývate v jednoizbovom byte a necestujete nikam tak je to zbytočne.

misenka57
autor
14. júl 2020

a akú značku máte?

misenka57
autor
14. júl 2020

@lenuliatko84 dakujem aku znacku mas?

selest
14. júl 2020

Za mna ano. Ak ti dietatko spi v postielke a ty zatial nieco v byte robis, pripadne nas maly zaspi vecer okolo siedmej a my kukame tv takze na neho stale dohliadam. My mame s kamerou a som tomu rada lebo maly ked sa zobudil kolkokrat ani nemukol len sa snazil vyliezt z postielky. Takto na neho stale vidim..

arianna25
14. júl 2020

Aj ja som rada ze mam lebo mozem byt na terase, na dvore, dokonca na par metrov pred brankou so psom a vidim a pocujem drobca. Tak isto aj vecer pri filme vidim pocujem. Ak na vylete vyuzijes. Velmi dobra vec.

veverickav
14. júl 2020

po 3,5 roku to hodnotim ako najlepsie investovane peniaze v ramci vybavicky. mame s obrazovkou, Philips avent, xxx krat sa mi stalo, ze mi dieta vstalo a zacalo liezt dole z postele...alebo sa len tak zobudilo a ja som mohla rychlo dobehnut a este ho uspat, berieme stale so sebou. mozem sediet na terase a s kludom pozerat, co deti stvaraju 😀

kvecinka321
14. júl 2020

My sme toez teraz kúpili, dcéra ma rok doteraz spala v spálni s nami, na noc sme ju teraz presťahovali do vedľajšej izby ale tu mame tak hrubé múry a tesniace dvere že by sme ju nepočuli v noci plakať preto mame pestúnku.. aj k našim keď ideme a sme na terase ona spinka dnu tak mame prehľad čo sa deje.. manžela som najskôr musela presviedčať teraz sám všade rozprava aké je to super že ju mame.. mame capidi bez kamery, výhodou je že sa zapne až keď zachytí nejaký pohyb alebo plač ale je to úžasne lebo nič nás neruší až keď ozaj sa dcéra zobudí.. nehovoriac že sa budeme sťahovať do pomerne veľkého domu a čakáme druhé dieťa tak tam bude naplno využitá

bellaa3007
14. júl 2020

Ja cakam sice prve ale pestunku som kupovala medzi prvymi vecami. Ked dam malu do izbicky spat, zapnem kameru a ja co to postiham porobit. Tak isto aj ked budem u rodicov budem kludnejsia ked malu uvidim na kamere 😊

makova333
14. júl 2020

Mala som pred 22 rokmi Philips a bolo to super, ale byvala som vo velkom dome, vybehla do zahrady, na terasu dokonca bol signal aj k susedke 😀. V byte pri mladsom dietati som velmi nevyuzila a to byt teda nebol upnle maly.

lenuliatko84
14. júl 2020

@misenka57 ja som mala tomme tipe.maximalna spokojnist,ale pred 5 rokmi,iste su novsie tipy

diaem
19. aug 2020

@veverickav prosim ta aky presny typ ste mali? A mala dobry dosah a pekny obraz? Presiel signal aj cez steny? Dakujem