Oplatí sa ísť na nákup výbavičky do Poľska?

zuzcami
3. mar 2015

Ahojte mamičky,

oplatí sa ísť na nákup výbavy (od kočíkov, matrace, vaničky ...také väčšie položky)
do Poľska (Krosno, Nowy Targ) na trh, do mesta?
Aké sú cenové relácie napr kočíkov v porovnaní s cenami tu ( 😀 Michalovce napr.)
Ďakujem 🙂

zuzcami
autor
14. apr 2015

@barnica dakujem 🙂

barnica
14. apr 2015

na trhoch nemáš komplet sortiment trebars hračky tam máš pre väčšie detičky,nenájdeš tam fľašky,cumle,hryzátka,babyvysielačky tiež nie a detské topánočky nič... Ale zase sa dá dohodnúť cena a lepšia zľava ako v obchode. V bchode nakúpiš všetko pod jedným a mne sa páčilo že nebol problém s eurami lebo niektorí v stánkoch veľmi neochotne berú eurá a tvária sa že nemajú vydať :D Ja som chcela všetko nakúpiť na jednom mieste preto som volila obchod na trhoch sme kúpili len nejaké oblečko a čiapočky.

andy077
17. apr 2015

Ahojte žienky, tie čo ste boli na nákupoch v Poľsku - Baby boo... majú nejaký katalóg, alebo niečo, kde by sa dali pozrieť kočíky, postieľky, výbavička.... ale aj s cenami? Na nete nájdem síce ich stránku, ale nič dokopy tam nie je. Rozmýšľame,že by sme šli na nákup tam (aj keď je to oproti trhom asi drahšie 😒 ) hlavne kočík - chceli by sme 3kombináciu a nejaké základné veci. Pretože tu je to predražené a vláčia to aj tak z Poľska... Ten obchod baby boo je v Nowom Targu, a v Jablonke je tiež niečo, neviete? Ja som v Poľsku nebola snáď 15 rokov 😝 Dík

barnica
17. apr 2015

Baby boo nemá myslím letáky maximálne ak niekto ti donesie v obchode majú ponukových listov až až ale problém je že na nete sa nedajú nájsť... Ja tam idem v stredu 22.04.2015 tak ak my napíšeš o čo by si teoreticky mala záujem tak sa pokúsim ti nejaké letáky zohnať.

j_ank_a
17. apr 2015

@barnica ahoj, kedy si bola taka zlata a napisala mi po prichode ceny za vybavicku pre dieta???? zaujimaju ma hlavne cena plienok (latkovych aj jednorazovych), sunaru, a potom take ako vanicka, postielka, prebaľovacia podložka a klasicke potrebne veci, co asi budes kupovat aj ty...oblecko nemusis.. pocula som, ze sunar aj plienky su tam podstatne lacnejsie.. tak ci sa ozaj oplati... moc dakujem...

dusika11
17. apr 2015

neviem ci lacnejsie ale na dvojcata som si tam pokupila.zasadne krajsie vecicky ako u nas..a hlavne velke osusky..a krasnu vanicku..bola som v krosne..a ano vsetko sa nosi na sk a predrazene

barnica
17. apr 2015

dobre pozistujem ceny a dam vediet alebo este lepsie ked tam budem nafotim

renka40
17. apr 2015

Ahojte. my sme boli pred rokom v Krosne. Kúpili sme kočík edreme IQ za 295€ , postielka+ matrac 55€, paplonik++vankúš s oblieckami a mantinelmi 33€ , plienka latkova 0,80, detské súpravy pre novorodenca 9€ ... bola som spokojná... myslím, že som dobre pamätala ceny. S plienkami nie som si istá . Pampers neviem čo tam stoja, ani sunar

renka40
17. apr 2015

@palomka áno, ten kočík mám 🙂 som spokojná. Len sa mi koliesko poruchalo. Ložisko rozpadlo. Tam by mi to vyreklamovali, ale nechce sa nám merať cestu, tak som objednala u nás z Maderny a za 15 € mi ho doniesli. Trochu drahé, ale budiš

j_ank_a
17. apr 2015

@barnica dakujem, budes moc zlata... chceme ist zo segrou do Noweho Targu asi..ty ides tiez tam, ze?.. ona caka tiez dvojky... 😀 tak treba co najviac posetrit, kde sa len da... tak som zvedava veru na tie ceny vsetkeho... cokolvek ta napadne... pofot vsetko.. 😀 len nech ta nevyhodia za to... 😀 dakujem... budem cakat..

alena1808
17. apr 2015

@j_ank_a skoro na konci Noweho Targu je obchod E Leclerk a napriklad tam stoja oranzove pampersky cca 7.50 eura, ked je lepsi kurz tak aj menej. Biele pampers stoja priblizne12 eciek.

barnica
18. apr 2015

Jasne pofotim s tym by nemal byt problem a nech to skusia ma vyhodit ved im tam idem narobit trzbu 😁 hej idem v stredu na isto potrebujem malemu autosedacku nejake oblecko a zakladne veci ako vybavicku co mi neostala po starsom synovi. Tak potom supnem fotky.

petrolejka82
18. apr 2015

Ahojte dievcata, chcem sa este k tomu obchodu Baby Boo opytat - oni predavaju len polske vyrobky, alebo su v tom obchode aj znamejsie znacky, napriklad kocikov, ale za privetivejsie ceny? Dakujem velmi pekne.

adusha1167
18. apr 2015

Ahoj, myslim ze vsetko je polske nevsimla som si tam inu znacku nez polsku, a kociky su tam cca o 50 e lacnejsie ako tu ale zalezi aj od znacky. 🙂

petrolejka82
18. apr 2015

@adusha1167 dakujem, super, tak ak budeme mat nahodou cestu ne sever, tak asi skocim pozriet 🙂

petka_24
22. apr 2015

@barnica nevsimla si si v obchode nahodou tehotensky vankus,ci maju a za kolko?

barnica
22. apr 2015

tehotensky vankus stoji 10eur ten na kojenie babatka a polohovanie a ten s otvorom na edenie pre mamicku po zasiti 3eura...

petka_24
22. apr 2015

@barnica skoda ze som to nevedela skor... mohla som vam poslat peniazky aby ste mi ho kupili...potrebujem ho na spanie...bol to aky dlhy asi?

barnica
23. apr 2015

160cm od začiatku po koniec je to taká podkova na spodku sa dá zviazať dokopy...

j_ank_a
23. apr 2015

@barnica ahoj, tak ako??? pofotene, pozistovane??? budes robit nejaky albumik??? uz som sa tesila, co si pozistovala..

petka_24
23. apr 2015

@barnica presne taky potrebujem...a u nas stoji vankus 30 eur..aj ja sa tesim na foto🙂

broc
23. apr 2015

Juj baby, keď čítam vaše príspevky, rozmýšľam, či sa neprevezieme do Poľska aj my 🙂

barnica
23. apr 2015

mam nafotene a budem robt album snad dnes to zmaknem

ivet1371
23. apr 2015

@broc urćite sa oplatí keď aj len na trh

adusha1167
23. apr 2015

skvela cena za vankus... ja ked som bola v polsku tak som si zabudla kupit ten vankus a nakoniec som ho kupila tu za 34 e..takze na niecom som usetrila a na niecom preplatila

broc
23. apr 2015

Chcem sa este opytat, da sa v tom obchode v Targu platit aj platobnymi kartami?

miroslava1991
1. máj 2015

baby a oplatí sa viac platiť eurami ale si pred tým ísť zmeniť na zloté? a je otvorené aj v sobotu, tak ako píšu na nete od 9-15?

mirkabo
1. máj 2015

@zuzcami tiez som chela ist na nakup do polska ale nakoniec som nesla lebo ma manzel prehovoril.ja som vsetko nakupila tu v Mi alebo cez net..Kociarik som kupila za 395 3kombinacia a je k tomu taska,sietka proti hmyzu a plastenka doba cakania 10 dni.matrac ma vysiel na 18 eur ale da sa kupit aj za 10 ale ten je obojstranny.vanicku som kupila za 8,50 a cena sa odvija ci ches aby bola vacsia,mensia viacej obrazkova matna alebo leskla.moja ma viacej obrazkov a je leskla.a to som kupila v jednom obchode.postielku som objednala z netu stala sice 70eur ale su aj lacnejsie zalezi zase od toha aku chces.a tak isto na tej istej stranke aj vybavicku do postielky.ako je ochranne hniezdo,oblecenie na vankusik, perinku 30eur,plachtu na matrac5eur a kapsar asi18eur.baldachyn som neriesila leba nieje podstatny ale da sa doobjednat ak by som chela.aj tak velmi dopredu som tie veci nechela nakupovat a v 8mesiaci uz aj tak nevladzem dlho chodit a ani sediet v aute.Ale je to na tebe ako sa rozhodnes.

j_ank_a
4. máj 2015

tak sme nakoniec aj my boli v polsku... segra kupovala pre dvojky, a myslim, ze sa tam oplati ist... nakupila toho dost, a celkom lacno.. za matrac dala 20e (z jednej strany kokos, z druhej pohanka), za perinku 9e, hniezdo do postielky, vankusik a perinka stali spolu 40e, prebalovacia podlozka stala 7e..nakupila toho viac, ale tu je len zopar veci.. co som si vsimla ostatne ceny, tak napr za postielku cca 30e, novorodenecke sady do porodnice od 7e (6ks v baleni), vankus na kojenie tvrdsi 20e, mali aj lacnejsie, vanicky od 5e... oplatilo sa tam ist, ked to mate kusok.. my sme boli na trznici, dost malej, takze predpokladam, ze ak by sme sli do noweho targu, nakupili by sme este lacnejsie... stankov tam bolo malo, preto moc nechceli zjednat cenu, ale troska predsa... 😀

lankas
24. máj 2015

Baby a kde je podla vas lepsie ist do Jablonky alebo do Noweho Targu?Trhy ci obchody?ak obchody tak ake.Dakujem