Oplatí sa nákup kočiara a výbavy v Poľsku ?

1. feb 2020

Ahojky, chcem sa opýtať či máte momentálne niektorá skúsenosť s nákupom kočiara pre babatko a komplet vybavičky v Poľsku. Konkrétne Nowy Targ alebo Krosno. Dlho som tam nebola chcela by som vedieť ako je to tam s cenami, oplatí sa ísť ešte tam na komplet nákup, tak ako niekedy? Ďakujem

arianna25
1. feb 2020

Pred rokom sme boli a nekupili smne kocik lrbo tu kupis rovnako alebo aj lacnejsie. Oblecenie pre deticky pekne ale tiez aj tu sa da kupit cenovo rovnako. A to sme isli dve tehotne tesili sme sa. Tak sme kupili len nejake lakocinky.

sebastianmichal
1. feb 2020

Ja som kupovala kociar pred 2rokmy v krosne na trhu bol velmi maly vyber no kupila som za necelych 500e

dzejsik
1. feb 2020

@sebastianmichal V Targu v obchode tie iste kociky a ceny ako tu, na trhu lacnejsie ale bez zaruky . Ale su veci co sa tam daju kupit lepsie ako postielka, vanicka...

saskia_98
1. feb 2020

Na kociar sa ti neoplati. Ceny take ako u nas a este mas aj zaruku 2 roky. Oplati sa ist este ako tak na vanicku, postielku ale ja som kupovala v jednom obchode aj postielku, matrac, oblecenie, kociar, cumliky, flasu. A vanicku aj s nejakymi vecickami som mala gratis za taky velky nakup.