Oplatí sa kupovať Sinsay detské oblečenie?

es2021
27. aug 2021

Ahojte, oplatia sa detské veci zo Sinsay? Sú tam dosť lacné veci, tak či to niesu handry na jedno použitie.

gabika1976
27. aug 2021

mojim deťom nesedia strihovo, to akoby ich len našili z nejakej neforemnej látky, takze za mna nie, sú síce lacné ale kvalita stojí za nič.

veronikaszabova
27. aug 2021

@es2021 za mna je to to iste ako Pepco. Nic moc

babovka2321
27. aug 2021

@es2021 niektore veci su fajn, niektore vobec nie. Kupujem o 2 cisla vacsie, lebo sa nenormalne zrazaju (asi v susicke). S bodyckami som spokojna, nie su vobec vytahane (ako napr z lidla), na druhej strane pyzama su hroza, aj o 2 cisla vacsie mu praskaju gombiky v okoli noziek, uplne cudne strihy.

a_adamcova
27. aug 2021

Za mňa nie - to isté ako PEPCO - nekvalitné :/ Skúste mrknúť skupinu NEnosené na FB - to je kvalitou niekde úplne inde 🙂

es2021
autor
27. aug 2021

Myslela som si že za tú cenu netreba veľa čakať, ďakujem za názory. 😊
@a_adamcova našla som, dík za tip 😊

sandra151
27. aug 2021

Čo sa týka oblečenia tak nič moc ale mam odtiaľ milión veci čo sa týka doplnkov pre deti a takisto veci do domácnosti a sú úplne skvele

katkami123
27. aug 2021

Ja som zatiaľ s oblečením spokojná

dracikdrahosko
27. aug 2021

@katkami123
A mali ste prosím Vás odtiaľ už aj nejaké detské bundy? Zvažujem pre syna, páči sa mi tam jedna zimná, len neviem, ako je to s veľkosťami, či sedia, alebo treba kúpiť o číslo-dve väčšie? Poprípade či sa zrazia... Ďakujem za odpoveď.

katkami123
27. aug 2021

@dracikdrahosko
Mám práve dnes mi prišla pre dcerku. Velkostne sedí na veľkosť akú sedí. Ja som spokojná, od rodiny sme dostali odtiaľ kopu veci a zatiaľ sedia

zuvelyn
27. aug 2021

Bundy su celkom fajn, tie mam dve, ale zvyšok smejd najma body a tričká su teda dosť neforemné a po vyprani išli na handry. Tepláky na záhradu ok inak nic moc. Určite alebo číslo dve väčšie lebo sú dosť úzke strihy. Ja by som už nekupovala, stále hovorím ze niensom taka bohatá aby som kupovala lacné veci.

bucko555
27. aug 2021

Máme odtiaľ plno oblečenie a.dobre do škôlky stačí keď zašpini tak mi to nevadí a za mňa lepšie ako h&m alebo Takko

veronika65
27. aug 2021

Doma, na dvor a do škôlky zašpiniť úplne stačí 😀

zenazaba
27. aug 2021

Tak ja asi nakupujem asi z ineho sinsay ako vsetky diskutujuce tu, ale vsetky babätkovske veci, ktore odtial mam su mäkke, prijemne na dotyk, nevytahane, nevyblednute aj po x praniach, strihovo sedia. Len leginy su cislovane haj-buj. Kupim dvoje rozne leginy vel.74, jedny su velike, druhe ako pre babiku 🙄 ale bodycka, svetriky, saticky, tricka uplne bez problemov.

lydus2015
27. aug 2021

Ja som tiež spokojná, pre deti super, načo kupovať drahé, značkové, keď z toho rýchlo vyrastú, rýchlo zničia... Takže za mňa áno 👍