Plavky pre 1,5-ročné dievčatko

19. máj 2023

Cavte mamicky,
Ake su najvhodnejsie plavky pre 1,5r dievcatko? Planujeme niekolko dovoleniek, tak slniecka bude dost.
Rozhodujeme sa medzi kratkym overalom, spodnym dielom, alebo klasika jednodielne cele plavky alebo len plienka na kupanie, ci je dobre mat z kazdeho jedno? (respektive tu plienku na kupanie bude mat pri kazdom kupani aj tak) Diiky

domiklik
19. máj 2023

Mala som overalik a ako náhradu tričko s plienkou

zuzikak
19. máj 2023

my sme fungovali na plavacej plienke- pre istotu a na tom len spodok plaviek aj to len preto "aby bola kocka " 🙂 Aj ked das jednodielne plavky, urcite budes davat plavaciu plienku. Take male babo aj tak nebudes velmi vystavovat slnku, tak si z toho velku hlavu nerob.

autor
19. máj 2023

@domiklik a mala aj plienku pod tym? alebo bola uz oplienkovana? lebo som nasla jeden nadherny overal a stale sa rozhodujem a tiez neviem ci kupit 80/86 velkost alebo 86/92 Diky :D

autor
19. máj 2023

@zuzikak ano to aj mna napadlo, ze ten spodny diel by bol skor na efekt :D ale planujeme rozne kupacie destinacie na cele leto, tak aj ked ju nebudem vystavovat, tak to slnko si najde cestu 🔥🌞

joannita
19. máj 2023

Mam tiez 1,5 rocnu a neriesim nejak vyzor, cize plavkova plienka, plus "kupacie tricko" s dlhym rukavom s SPF 50 z Decathlonu.
Nejake plavky mi pridu zbytocne ked ma este plienku (asi vacsina 18m ma plienku).
A hlavne je to neprakticke, lebo vyjde z vody a hned jej plienku ztrhavam dole, cize ked ma na tom este nieco oblecene, zbytocna vrstva.

zuzikak
19. máj 2023

tak staci kvalitny opalovaci krem 50. Ked das overal ci cele plavky aj tak to dole budes davat po kupani lebo budes chciet aby bola v suchom.

thoughtfulweirdo
19. máj 2023

Moja mala v tom veku ešte plienku, takže nosila len tú neoprénovú kúpaciu plienku, načo ďalšiu starosť s plavkami 😁 keď sa zbavila plienok, nosila klasické jednodielne, vyberala si sama kadejaké s mašličkami a sukničkami 😄

btus
19. máj 2023