Plienka do vody pre bábo

31. mar 2023

Ahojte. Treba do bazena na kupaciu plienku navliect aj neoprenove plavky? Hotel to nevyzduje (staci plienka), ale nemam s tym skusenost - ci sa nemoze stat, ze ak si kakne tak hovienko vypadne z plienky. Ake mate skusenosti? Jedna sa o 11m dieta. Dakujem

zenulkaaa
31. mar 2023

Ano vzdy na plienku na plavanie isli este plavky, ked sme chodili so synom ako babatkom na plavanie.

kris_y
31. mar 2023

My používame len neoprénové plavky bez kupacej plienky. Raz mal drobec aj nehodu a nič z plienky nevypadlo, nevytieklo. Osprchovala som drobca, plavky a kúpal sa ďalej.

mimi2120
31. mar 2023

My sme chodili na baby plávanie a stačila plienka.

autor
31. mar 2023

Ak ste davali - tak len spodny diel? Ci tie overalove neopren plavky. Dakujem

zenulkaaa
31. mar 2023

Iba spodny diel chlapcovi.

kris_y
31. mar 2023

Mame presne tieto

syslik81
31. mar 2023

moja mala vzdy aj aj ...aj baby plavanie to malo ako podmienku.. neskor som uz lenkupila specialne plavky pre mimino kde bola plienka akoby vsita do nich .. nikdy nehodu nemala tak neviem co to fungovalo 😀

autor
31. mar 2023

ok, dakujem za vase skusenosti, tak si kupime neoprenky 👶

majlo1234
31. mar 2023

Mne zas povedali, ze staci len plienka do vody, z plaviek ti male babo vyrastie za par mesiacov. Syn ma rok a pol a doteraz ani raz nekakal vo vode, a boli sme nespocetne vela krat😃

nwnw
1. apr 2023

Stacia neoprenky. Nevypadne z nich len musia sediet presne. Pliena obmedzuje v pohybe

anavixy
1. apr 2023

Ked mas normalne plavky, tak pod to plienka. Ked mas neoprenove, ktore su take, ze aj zadrzia vylucky, tak pod to nic. Ked si na slnku, tak celotelove, ked si pod strechou, staci spodny diel.

autor
1. apr 2023

@anavixy dakujem

kp7333
1. apr 2023

davali sme vzdy len kupaciu plienku a nebol problem. plavky som kupila, az ked boli deti odplienkovane.

autor
1. apr 2023

Este otazka - myslite ze je vhodne kupit taketo plavky z druhej ruky? Neviem ci je to hygienicke…