• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
zenulkaaa
25. apr 2017 Čítané 64x

Ani neviem, kedy to ubehlo, no zdá sa mi, že ešte včera bol malé bábätko... A on už pred niekoľkými dňami (9.4.) oslávil svoje 2. narodeniny. Áno, druhé! Sama tomu neverím, a nostalgicky spomínam na to, aký bol ešte pred chvíľou maličký.

Vlastne ešte len nedávno ste mali možnosť si prečítať článok Prvý rok s drobcom. A dnes sa môžete s chuťou zahryznúť do článku o tom, aký bol druhý rok s mojim synčekom, aký je, čo všetko už dokáže, čo má rád atď.

Významné míľniky v 2. roku:

- začal chodiť medzi 13. - 14. mesiacom

- v 15. mesiaci sme ukončili kojenie

- od cca 16. mesiaca prešiel na jeden denný spánok

- od 19. mesiaca sme vyhodili cumlík

- v 20. mesiacoch mal už všetky mliečne zúbky vonku

- doteraz bol už 5. krát strihaný

Aký teraz je?

Momentálne v 2. rokoch meria 93 cm a váži 14,5 kg.  Nožičku má veľkosti 15cm.

- hanblivý, keď prídeme do úplne nového prostredia

- rád sa predvádza, keď príde k nám návšteva, ktorú pozná

- všetko chce robiť sám, a keď sa mu nedarí, tak sa hnevá a zlostí

Má rád:

- ovečku Shaun, Mášu a Medveďa

- všetky traktory a motorky

- palacinky, zmrzlinu, ale aj brokolicu, jahody, jablká a cestoviny :slight_smile:

- plyšákov

- knižky

- darčeky - stačí spomenúť pred ním toto slovo a hneď sa mu očká rozžiaria

- kamienky, ktoré zbiera vždy a všade

- loptičkové bazény

- rád sa vozí v aute

Čo všetko dokáže také 2ročné dieťa?? ...alebo teda čo dokáže naše 2-ročné dieťa:slight_smile:

- skákať, behať, preliezať, podliezať, skrčiť do najrôznejších polôh, čo my dospeláci nedokážeme - ešte stále majú telíčko veľmi ohybné a nožičky ľahučké

- rozprávať, či vydávať najrôznejšie zvuky a napodobniť všetky možné zvieratká - Nikolasko ešte rozpráva takou svojou čínštinou a nejak sa mu veľmi rozprávať nechce, no nechávam tomu voľný priebeh. Každé dieťatko je predsa iné a ja verím, že sa čoskoro rozrozpráva, pretože rozumie všetkému. Najčastejšie slovo je mama, to doslova počúvam 1000krát denne pri všetkých činnostiach a príležitostiach.

Najčastejšie a dokola používané slová:

MAMA, TATA, BABA, DEDO, HAVO, MNAM, PA-PA, TAM, MOJE, TOTO

- spievať a tancovať - júj tak to sú u nás obľúbené činnosti. Na-na-na si vyspevuje stále a ked počuje v rádiu svoju obľúbenú pesničku (napr. Alvaro Solel - Sofia) hneď zvyšuje hlasitosť a už aj točí riťkou :slight_smile:

- používať mimiku - nasilu sa zasmiať, či zamračiť, zatváriť prekvapene, alebo predstierať plač - tak to sú u nás ksichtíky, na ktorých sa vždy nasmejem.

- dať pusu, pohladkať, objať, zakývať na pozdrav, podať ruku, povedať páči sa...

- rozlišovať tvary, farby, veľkosť predmetov - vie ktorý tvar, kam patrí, vie ich vkladať, vie priradiť farbu k príslušnej farbe a vie rozlíšiť veľké a malé predmety.

- počítať do 3 - nemôžem povedať, že by to vedel dokonale, ale vie mi ukázať na prštekoch, že má 2 roky, a taktiež ked vidi rovnaké predmety, tak ukazuje a hovorí, že sú 2, či viac.

- skladať kocky, veže z kociek, ukladať autíčka do radu, či posúvať si autíčka

- kopať do lopty, hádzať loptu - Nikolasko miluje kopanie do lopty (ktovie, či bude z neho futbalista), dokáže sa pri tom tak unaviť, že potom mi krásne spí :slight_smile:

- voziť sa na odrážadle s dvomi kolesami - dostal jedno na 2. narodeniny a obávala som sa, ako si zvykne na to, že treba držať rovnováhu. A on to hneď pochopil a vie na ňom jazdiť.

- pozerať knižky a otáčať pri tom stránky, nájsť na obrázku určité predmety..

- hrať sa sám - čím ďalej, tým viac je samostatnejší a už si vie nájsť aj činnosti a použiť fantáziu tak, aby k tomu nikoho nepotreboval.

- vyzliekať sa a vyzúvať - to mu ide, no obliekanie ani obúvanie ešte nie, aj keď sa niekedy snaží

- sám jesť - keď chce, tak aj to dokáže, ale radšej sa necháva kŕmiť.

- spať celú noc - áno, aj toho sa môžete v tomto veku dočkať. K nám to postupne prichádzalo od 15. mesiacov, stále bolo viac a viac nocí, ktoré prespal celé. A už asi 3 mesiace pravidelne prespí celú noc.

... a samozrejme mnoho ďalšieho, ale nikdy vás všetko nenapadne.

Je naozaj krásne sledovať, ako rastie, učí sa, vyvíja... a ako je stále viac sám sebou :slight_smile: Je to chrobáčik, miláčik, zlatíčko, pampúšik, láska... proste aj keď je nezbedník, tak všetky tieto zdrobneniny ho dokonale vystihujú.

Ako sa hovorí:

"Najväčšiu lásku života si každá mama porodí sama" :slight_smile: :hearts::hearts::hearts:

Čítaj celý článok
zenulkaaa
15. mar 2017 Čítané 269x

Tak je to tu.

Nastal deň, kedy sa s vami oficiálne lúčim ako ambasádorka...

Už nebudem viac tá, ktorá vám denne prinášala príspevky o kozmetike #mixa, už vás nebudem oboznamovať s novinkami, akciami, ani jej produktami.. už vás nebudem odmeňovať srdiečkami, či vymýšľať pre vás súťaže o túto kozmetiku...

Mnohé z vás si vydýchnu, lebo majú pocit, že koník je plný reklám, no verím, že mnohým bude táto "reklama" aj trošku chýbať. Snažila som sa vám kozmetiku MIXA predstaviť najlepšie ako som vedela, sama som s ňou spokojná, našla som si v nej veľa obľúbencov, ktorí to so mnou budú ťahať ďalej, napriek tomu, že už nebudem ambasádorkou tejto značky.

Áno, bude mi to chýbať... bola to skvelá skúsenosť a som za ňu vďačná.

Ďakujem Modrému koníku, špeciálne @gradan a @nugat, ktorí mi pomáhali ako mohli a vedeli, a na ktorých som sa mohla vždy obrátiť.

Ďakujem aj tímu Mixa za spoluprácu, za poskytnuté produkty a zasielanie vašich výhier.

A hlavne ďakujem vám všetkým, ktorí milujete Mixu a stali ste sa aj členmi našej skupinky.

Bohužiaľ, skupinka Kozmetika Mixa bude dnešným dňom uzavretá.

Majte sa krásne a buďte KRÁSNE! (aj s Mixou napr.) :slight_smile:

Čítaj celý článok
zenulkaaa
28. feb 2017 Čítané 5347x vybrali sme magazín

Knihy milujem od detstva. A nezmenilo sa to ani s príchodom môjho dieťatka. Práve naopak. Až keď sa totiž stanete mamou, tak vás začne zaujímať tá mamičkovská literatúra, ktorú by ste inak nečítali. Načo aj, nemáte dôvod. Ale keď ten dôvod držíte v rukách, chcete mu byť najlepšou mamou, chcete dostať odpovede na mnohé otázky, chcete dostať povzbudenie, že to zvládnete, alebo sa proste len chcete stotožniť s hrdinkou, ktorá prežíva podobné stavy, ako vy teraz... Teraz, keď máte dieťa a budete ho mať už navždy.

A tak som sa aj ja začala zaujímať, hľadať a čítať. V mojej knižnici tak pribudlo veľa nových kníh a vybrala som ich pre vás presne 10 + 1, ktoré vám chcem odporučiť a ktoré sa zídu každej mame...

Ak sa chcete pobaviť, zasmiať a odreagovať....

Siahnite po Kristíne Farkašovej a jej dvoch skvelých knihách. Už v prvej som sa našla, a smiala sa pri mnohých pasážach, pri ktorých ako keby opisovala mňa. Odporúčam však čítať až keď už nejaký čas to dieťa naozaj máte, nie keď ho ešte len čakáte. Keby knihu Som mama čítam ešte len v období tehotenstva, tak by som sa nevedela stotožniť s určitými situáciami, ktoré boli v knihe opisované a nevedela by som sa na nich tak pobaviť.

Treťou knihou v tejto kategórii je Materská na zbláznenie. Od pôrodu až po výchovu dieťaťa vtipne spísaný príbeh autorky Julie Halpern. Už pri čítaní prvých strán som sa smiala, a aj keď ju ešte nemám dočítanú a práve čítam, verím, že nesklame.

Ak chcete niečo na zamyslenie, motivačné a psychologické...

Určite hľadajte v obchode týchto troch autorov:

Pavel Hirax Baričák a jeho Šlabikáry sú už klasickým bestsellerom. Sú to síce ťažšie knihy na čítanie a nie každému musia byť po chuti, ale niektoré myšlienky, úvahy, rady a príbehy sú na nezaplatenie. Trošku tejto knihe vyčítam, že je taká neprehľadná a nahusto písaná, preto som ju ja čítala snáď 100 rokov. No nakoniec dočítala.

Zdeňka Jordánová je snáď jedna z najlepších autoriek, čo sa týka kníh v oblasti rozvoja. Mám prečítaných veľa jej kníh a ani jedna ma nesklamala. V tejto opisuje život dieťaťa od počatia až do dospelosti a vysvetľuje mnoho príčin, dôsledkov a následkov, ktoré spôsobujú, že naše deti sú také, aké sú. Vedeli ste napr. že dieťatko už v maternici cíti všetky vaše pocity a myšlienky a vie, či je chcené, alebo nechcené a následne sa od toho bude odvíjať aj jeho život??? Zaujímavé však?

Gary Chapman je posledným autorom z tejto trojice a jeho kniha je užitočným sprievodcom pri výchove vášho dieťaťa. Zistíte, ako mu dať skutočne najavo to, že ho ľúbite. Pretože len to, že mu to každý deň hovoríte, vlbec nestačí. Treba mu to prejavovať 5 jazykmi lásky. Akými, tak to sa už dozviete v samotnej knihe.

Ak chcete lepšie organizovať a vychádzať s deťmi...

Mama má čas - je kniha plná návodov, tipov a odporúčaní o tom, ako si nájsť viac času na svoje deti popri všetkých povinnostiach, domácich prácach a iných nutností a aj zbytočných aktivít. Keď som ju začala čítať, veľmi ma nebavila, no neskôr ma vtiahla do deja. Rachel rôzne situácie veľmi dobre opisuje príbehmi z vlastného života a tak je knižka v konečnom dôsledku zaujímavá.

Ako žiť a nezblázniť sa je skvelým návodom, ako vychovávať dieťa od narodenia až do dovŕšenia dospelosti. Je to akoby taký návod, ako s ním vychádzať, ako správne určovať pravidlá, primerané tresty, ako sa dohodnúť atď. Je to skôr literatúra vhodná pre tých, čo už majú staršie deti.

Návod na prežitie pre Bejby je jedna z mojich najobľúbenejších kníh. Viem, Bukovského nie každý má rád, ale táto kniha je perfektná. Je nielen o vývoji dieťaťa (jasné, že sám Bukovský o tejto téme nevie veľa, no kniha vznikla v spolupráci s rôznymi odborníkmi), ale aj plná výborných rád, odporúčaní, ako, čo kedy, prečo... Jednoducho fakt vyše 400 stranový prehľadný a pestrý Návod na prežitie pre BEJBY :slight_smile: Odporúčam!

Ak chcete dieťa rozvíjať...

... siahite po tejto knižke. Zaujímavo, síce trochu stručne spracovaná, s vývojovými stupňami dieťaťa od narodenia až do 6.rokov s rôznymi úlohami a odporúčaniami, kedy sa ako dieťa vyvíja a ako ten daný vývoj práve v tom období podporiť.

No a na záver čerešnička. Kniha, ktorú by mala mať každá mama, je knihou, ktorá by mala byť akýmsi sprievodcom od tehotenstva, cez narodenie až po starostlivosť o dieťa a jeho výchovu. Takých kníh je na trhu viacero, no nie v každej nájdete všetko a niektoré sú len veľmi stručné. Táto má vyše 500 strán, je prehľadná a nájdete v nej všetko, čo sa týka rôznych tém od narodenia až do 5 rokov veku dieťatka. Je naozaj perfektná.

Tak čo maminy, máte aj vy nejakú mamičkovskú knižku, ktorú by ste mi odporučili?

#mk_blog_academy  #blogujem
#knihy
#volny_cas
#zabava

Čítaj celý článok
zenulkaaa
24. feb 2017 Čítané 48x

Ak máte v obľube nejakú kozmetickú značku, tak nie je problém používať jej produkty počas celého dňa. Keďže #mixa poskytuje hlavne produkty pre starostlivosť o telo a pokožku tváre, celý deň s ňou nie je pre mňa žiadny problém. A vyhovuje mi.

Ráno

Každé ráno začínam s micelárnou vodou Mixa, ktorou pleť prečistím a osviežim. Jednoducho nanesiem na tampón a celú tvár ním prejdem. Jej hlavnými výhodami sú hydratácia a upokojenie pleti. Následne pleť nakrémujem hydratačným gélovým krémom Hyalurogel, ktorý obsahuje kyselinu hyalurónovú a tá je pre peknú pleť nevyhnutná.

Pokiaľ viem, že sa budem zdržiavať iba doma, tak sa nelíčim. Ak sa však niekam chystám, tak väčšinou hneď po rannej hygiene pokračujem s celkovým makeupom.

Začnem podkladovým krémom - používam buď  s 8% alebo 10% obsahom glycerínu od Mixy. Oba mojej pleti sadli a hydratujú ju dostatočne. (Mimochodom, v mojej skupinke sa dočítate, aký je medzi nimi rozdiel, a po ktorom kedy siahať - http://i.modrykonik.sk/pridaj_sa_do_skupiny_Mixa )

Potom buď používam klasický makeup, no pri takom bežnom dennom líčení mi stačí BB alebo DD krém, ktoré pleť zjednotia, hydratujú a dodajú mojej bledej pokožke zdravú farbu.

Deň

Počas dňa veľmi často používam krém na ruky Mixa. Keďže moje ruky stále niečo robia, sú aj stále vysušené, a preto krémujem niekoľkokrát denne. Krémy striedam, Mixa má na výber 3 druhy, stačí vyskúšať a vybrať si svojho favorita. Momentálne je TOP za mňa Intenzívne vyživujúci krém, ktorý vyživuje, hydratuje a zjemňuje pokožku rúk.

Večer

Večer nejdem nikdy spať bez toho, aby som sa odlíčila. Oči a očné okolie odličujem pre mňa doposiaľ najlepším odličovačom na oči, aký som kedy mala (a fakt to nepíšem len preto, že som ambasádorka Mixy), potom celú tvár navlhčím vodou a čistiacim gélom Mixa vyčistím. Následne dosuším vatovými tampónmi – áno, tampónmi, lebo uteráky na tvár nepoužívam – a následne nakrémujem Výživným krémom Extreme Nutrition, ktorý pokožku výborne hydratuje.

Na pokožku tela samozrejme nezabúdam, zvyknem ju po sprchovaní ponatierať niektorým z telových mliek Mixa, aby bolo jemné, hladké, hydratované a voňavé. Hlavne tie moje suché nohy.

Dobrú noc!

Čítaj celý článok
zenulkaaa
27. jan 2017 Čítané 114x

Všetkým mamičkám a budúcim mamičkám by som rada predstavila naše aktuálne, obľúbené a každodenné produkty, a tak vám možno vnuknúť inšpiráciu, čo používať alebo čím sa zásobiť.

Môj malý drobec už bude mať o 3 mesiace 2 roky. Za čas od jeho narodenia sme si prešli rôznymi obdobiami, režim sa nám menil zároveň s tým ako rástol a taktiež aj produkty každodennej potreby buď ubúdali alebo pribúdali.

PAPIEROVÉ PRODUKTY

Plienky

Možno niektoré mamičky hrdo vyhlasujú, že ich dieťa od roka a pol chodí už iba na nočník a plienky nemajú, nevadí. Každé dieťa je iné a podľa mňa je úplne normálne, ak takmer 2 ročné dieťa ešte nosí plienky. Preto sú u nás ešte každodennou nutnosťou. Obľúbili sme si tieto z Kauflandu, ešte nikdy ich neprecikal, a v porovnaní s inými značkami a počtom plienok v balení majú asi najlepšiu cenu. Odporúčam.

Podložky na prebaľovanie

Máme aj klasickú penovú podložku určenú na prebaľovanie, no ja som si veľmi zvykla na tieto "jednorazové" prebaľovacie podložky. Pretože ich vždy jednoducho len roztiahnete pod zadok a nemusíte sa báť nehody. A dajú sa používať dovtedy, kým sa na ne nejaká tá nehoda nestane, a teda kým sa nezašpinia.

Vlhčené obrúsky Babylove

Verte tomu, že ak sa vám narodí dieťa, tak vlhčené obrúsky budete mať všade. Teda pokiaľ nie ste ich striktným odporcom, a nerozhodli ste sa pre látkové plienky a umývanie len čistou vodou.

Podľa mňa sú vlhčené utierky skvelá vec a uľahčujú celé prebaľovanie. Jednoducho rýchlo utriete to čo treba, a vyhodíte.

Vlhčené od Babylove dostať vo viacerých variantoch. Tieto biele sú určené iba na zadoček, aj ich používame iba na zadoček. Potom sú ešte modré, a tie sú určené na celé telo, teda dajú sa nimi utierať rúčky v prípade potreby na cestách, či tvárička atd.

Papierové obrúsky Babylove

A do tretice Babylove. V kuchyni nám nikdy nesmú chýbať tieto v krabičke. Keďže môjmu drobcovi vadí každá omrvinka, kúsok ryže, alebo omáčka na rukách pri jedle (ale ruky do jedla aj tak bude strkať), tak sú rýchlou pomôckou. A nielen na ruky, ale aj na pusinku, či zotretie akýchkoľvek iných nehôd pri jedle. Sú väčšie a pevnejšie ako iné papierové obrúsky, a preto aj veľmi vhodné na takéto úkony.

KOZMETIKA

Celkovo nepoužívame veľa kozmetiky, no keď už nejakú, tak siaham po Mixe. Mám odskúšaných veľa produktov aj pre seba a zatiaľ som s ňou nemala žiadne problémy. Ani môj malý.

Mixa extra vyživujúci gél 3v1

Tento jemný gélik som vám viackrát spomínala. Veľmi som si ho obľúbila a používame ho približne od malého 6 mesiacov. Nielen na kúpanie, ale aj na prípadné umytie rúk je veľmi vhodný. Je jemnučký a vonia bábätkovsky.

Krém na zadoček

Takýto krémik je povinnou výbavičkou bábätka od narodenia. Predsalen nechceme, aby malo boľavú riťku. My bežne používame tento Mixa krém na zapareniny. Je takej redšej konzistencie, dobre sa rozotiera, nedráždi, nie je parfumovaný. Máme aj zopár iných krémov, no tento používame asi najčastejšie.

Zubná kefka Curakid

Zúbky sa malému postupne prerezávali od 6. mesiacov. Našťastie zvládol to bez preplakaných nocí a iných problémov. Dnes už má vonku celý chrup a preto ho pravidelne čistíme. Keďže ja sama používam Curaprox kefky a veľmi sa mi osvedčili, výber nebol iný ani u malého. Akurát som zvolila takúto detskú verziu. Zubnú pastu zatiaľ ešte nepoužívame, pri detičkách, ktoré ešte nevedia vypľúvať to nie je nutné, aj keď viem, že pasty sú vyrábané špeciálne pre deti a môžu sa prehĺtať.

STRAVA

Sunar 3

Malého som prestala kojiť v 15 mesiacoch. Nebolo to nárazové ukončenie, ale prišlo to postupne. A keďže mlieko je pre bábätka stále nutnou potravinou, treba nejakú náhradu. Niekto je hneď za kravské mlieko, my sme ho skúšali, no do dnešného dňa ho malý nechce. Preto som zvolila Sunar. Vyrástla som na ňom ja, vyrastie aj môj drobec. Stará overená klasiku a malému chutí. Momentálne pije približne 250 ml 2 - 3 krát denne.

Fľašky

Spomínaný Sunar z niečoho musí piť. Máme viacero fľašiek, dve sú značky MAM, jedna AVENT. Z MAM fľašiek pije mliečko, z AVENT fľašky čajík a vodu.

Dojčenská voda

Áno viem, téma dvoch strán (ako očkovanie, obuv, plienky a mnoho iného). Jedným voda z plastových fliaš nevadí, iní ju budú bojkotovať. My ju používame - Lucku, Rajec, Drobček, všetky tieto striedame a robím z nej malému mlieko a čaje. Samozrejme jedlo mu varím už z normálnej vody z kohútika a postupne prechádzame na túto vodu aj čo sa týka pitia.

Ešte máme mnoho ďalších vecí, ktoré používame každý deň, ako príbory, riady, oblečenie, hračky atd. No to by sa tento článok asi nikdy neskončil, a preto som vybrala len tých desať.

Tak čo používate s vašimi deťmi vy? Máme nejaké spoločné produkty?

Príjemný večer prajem.

Čítaj celý článok
zenulkaaa
Správa bola zmenená 5. nov 2016
#motivacia
Tak kto z vás robí naozaj to, čo ho baví a čo chce robiť???
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
5. nov 2016
Získajte zadarmo 7-dennú starostlivosť o vašu pleť. #mixa práve na svojej stránke www.mixa.sk alebo www.mixafrancie.cz zverejnila túto súťaž a každý deň až do 30.11. vyžrebuje niekoľkých, ktorí získajú balíček vzoriek #hyalurogel. A tento krémik naozaj stojí za vyskúšanie!
Skúste šťastie, nemáte čo stratiť. #sutaz #mixa_sutaz
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
5. nov 2016
Kuk. Dobré ránko :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
Správa bola zmenená 4. nov 2016
Krásnu pokožku by sme mali pravidelne peelingovať. Piatok je po celom týždni na to ako stvorený Že nemáte peeling?? Nevadí, vyrobte si domáci:
A potom nezabudnite pokožku natrieť výživným telovým mliekom #mixa #telovemlieko
AKé sú vaše recepty na domáci telový peelingg? #peeling #prekrasnetelo
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
4. nov 2016
To naše zubadielko má už 18 zubkov.
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
4. nov 2016
Dobré ránko. My už cestujeme. Kto uhadne kam, pošlem 5 srdiečok :heart:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
3. nov 2016
Naša spoločná jesenná... :heart:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
3. nov 2016
:slight_smile:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
3. nov 2016
Že vraj stále neviete určiť, aký typ pleti vlastne máte?? Skúste to so starým testom s papierovým obrúskom. #diagnostikapleti #mixa #papierovytest
A dajte nám do komentára vedieť, čo vámpodľa testu vyšlo :slight_smile:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
2. nov 2016
Že vraj žena v zástere nemôže byť sexy???? :grinning:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
2. nov 2016
Môj malý model.. bludime aj po nociach :grinning:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
2. nov 2016
U nás dnes výnimočné ráno. :clap: Malý ešte spí a ja už som hore :grinning: Som zvedavá dokedy potiahne :grinning:, už som stihla aj rannú kávičku :slight_smile:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
Správa bola zmenená 1. nov 2016
Neskutočný krémik! Kyselina hyalurónová je naozaj malý zázrak :slight_smile: Používam ho už niekoľko týždňov a moja pleť doslova ožila :slight_smile: #mixa #hyalurogel #pletovykrem #prekazduplet
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
1. nov 2016
A je tu november... pre niekoho depresívny, smutný, chladný mesiac... No verím, že sa nájdu aj takí, čo ho majú radi. Napíšte mi prečo ho máte radi a ja vám pošlem srdiečko. :hearts:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
1. nov 2016
Ranné smiechoty :grin:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
31. okt 2016
Výstižné :grin:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
31. okt 2016
Jaaj tie traktory sú u nás top. Aj keď sa ho trošku bal, celý čas pozoroval a takmer nedýchal... :blush:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
31. okt 2016
Hádaj, hádaj, hádajte, aký Mixa produkt sa skrýva na obrázku??? Ak uhádnete, môžete si svoj aktuálny stav srdiečok zvýšiť o 5ks. :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
Pomôžem len tým, že prípravok je ideálny do nadchádzajúcej zimy.... #srdiecka #mixa
Určite ho nájdete aj v našej skupinke...
http://i.modrykonik.sk/pridaj_sa_do_skupiny_Mixa
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
31. okt 2016
"Pondelok možno nie je tvojim obľúbeným dňom, no nezabudni, že každý deň, keď sa ráno prebudíš, je úžasný dar. Tak nech ten deň stojí za to! "
Každé ráno by sme mali vstávať s úsmevom a veriť, že to bude ďalší úžasný deň!
Tak ho taký majte!
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
30. okt 2016
Večera :blush:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
30. okt 2016
Na návšteve u prababky :relaxed:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
30. okt 2016
Hmmm, ranná kávička... kto si ju už vychutnal? A kto by k nej chcel nedeľné srdiečko? :hearts:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
29. okt 2016
Ako priebežne upratovať a mať pritom v sobotu aj nedeľu voľno :grinning:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
Správa bola zmenená 29. okt 2016
Je tu ešte niekto taký maniak v krémovaní rúk???? Ja bez krému na ruky nevydržím ani deň a denne si ich natieram snád 20krát, ak nie viac.
Našťastie tento krémik to minimalizoval, pretože ani po 3 umytiach nemá človek pocit suchých rúk.
#mixa #kremnaruky #coldcream
Zobraz celú správu
(1 fotka)
zenulkaaa
28. okt 2016
Ako inak... stále odokryty...
Zobraz celú správu
(1 fotka)
Strana
z 3
Predošlá Strana
z 3
Ďalšia