Plienky G alebo gDiapers

p247
4. mar 2013

Pozdravujem pouziva niekto plienky gDiapers?... su to plienky latkove, kt. su ecofriendly, neobsahuju tolko chemikalii a tiez su lahko rozlozitelne a nie ako ine jednorazove plienky kt. trva dost dlo kym sa rozlozia.... Premyslam, ze na ne prejdem.

ivanka.7
4. mar 2013

@susul ich pouzivala, pokial viem 😉 tak sa jej ked tak ozvi 🙂
@p247

susul
5. mar 2013

@p247 a co konkretne, ta zaujima? Ja so do nich pouzivala latkove vkladacky.

briketa
5. mar 2013

@p247 podla mna najlepsie a najsikovnejsie na trhu. Chvilku sa treba zacvicit na spravnu polohu vlozky aby nic nepresiaklo (kakusky nemaju zaspinit latkovu cast. Vtedy vies, ze vlozku si umiestnila nespravne), ale ked to mas zvladnute je to uplne bez vyhrad.
Vlozku vyberies, splachnes, das novu a si v suchu 🙂

wandallka
4. máj 2017

dievčata je to 4 roky staré ... skúsim oživiť :D ostali Vám ešte nejaké?

monka37
9. júl 2017

@wandallka Plienky Malinky Slovenska verzia, používajú sa s látkovými vkladackami 🙂

misisska
19. júl 2017

Taky by se mi hodily. Teď jsem gNappies Sehnala z bazaru, ale ty nejmenší a nám jsou malé. Dají se objednat z Německa do Čech i na Slovensko, ale ty ceny jsou strašné. 6 látkových vkládaček za 32€, kalhotky za 25€ 🙄 Na bazarech kde nic tu nic...

monka37
19. júl 2017

@misisska tiez som sa márne snažila ich zohnať ale ako pisem jedine ta Slovenska verzia je to to iste ..

misisska
19. júl 2017

@monka37 se slovenskou verzí nemám zkušenost. Mám akorát z aliexpressu a ty jsou fajn, jen se musí koupit nějaké lepší vkládačky. Ty čínské vůbec nesají. Já tam zatím dala vicevrstvou plenu, ale přemýšlím, že zmerim rozměry Bambino Mio vkládaček a těch Čínských, jestli budou pasovat a koupím ty BM. Na Alíči vyjde jedna i s dopravou zhruba na 5€.

tiliko
21. júl 2017

@misisska Ja som našla strih na gdiapes aj na vkladačky. Ak ti má kto ušiť. Napíš IP.

misisska
21. júl 2017

@tiliko píšu 🙂

misisska
31. júl 2017

Teď mi došlo tohle. Je to imitace (nikoli padělek), ale ty vkládací pleny jsou (s prominutím) hrozné! Budu jistě koupit jiné, ale jinak dobrý.