Plienky na noc

dovidopp
14. apr 2022

Mamičky aké plienky dávate na Noc? My dávame pampers premium care ale keďže spíme celu noc ráno vstaneme vždy precikany

lesana25
14. apr 2022

Aj ty sa v noci poštíš? To by si mala ale riešiť s lekárom, nie plienkami.

edien
14. apr 2022

@lesana25 toto aj mňa vie vždy rozsekat 😂 ešte idú nám zúbky a rastieme 🙄

dada337
14. apr 2022

@dovidopp ja dávam malému Pampers harmonie a ešte sa nestalo že by bol ráno precikany.

nikpa
14. apr 2022

@dovidopp môjmu malému najviac na noc sadli dm baby love ale zase si to nepredstavuj, že som ľahla a spala som celú noc, minimálne raz som ho musela prebaliť. Či sa zobudil alebo nie. Alebo som si mohla vyberať medzi tým, že to risknem a možno ho v noci raz zobudím alebo ma bude ráno čakať precikany matrac a komplet všetko. Nehovoriac o tom, že chúďa dieťa spí mokré.... Proste tie plienky nie sú stavané na toľko hodín a toľko moču, smola 🤷

stanzi
14. apr 2022

Kolorky Night

zuzana2299
14. apr 2022

@nikpa ja tiež dávam babylove zatiaľ neprecikala a dnes v noci boli precurane z predu😂😂 tak tak treba aspoň raz v noci určite prebalit

lesana25
14. apr 2022

@edien tak nám tiež rastu zuby, deťom nové a mne osmičky 😂
Ale tento afektovaný materský plurál fakt neznesiem

denden77
14. apr 2022

pampers premium care od narodenia, v noci neprebalujem, nikdy nebola precurana 🤷‍♀️😍

edien
14. apr 2022

@lesana25 mňa trhá nielen z tohto ale aj zo všetkých zdrobneniniek a slova bebene🤦

zojanka
14. apr 2022

Dávam nohavičkové na noc. Majú lepšie gumičky, nepretečú cez bruško. Používame Babylove Nature pants, ale skúšala som aj iné (Pampers night pants napr.) a na 98% vydržia celú noc, tých cca 11hodín aj s jedným nočným kŕmením zvládnu. Obyčajné vždy pretiekli.

login1234
14. apr 2022

@dovidopp babybaby soft sa u nás najviac ujali 🙂

katulienocka999
14. apr 2022

@dovidopp davam pampers active baby, všetky ostatne precikal v noci

ivangeline
14. apr 2022

Mozno treba vacsie plienky na noc.

lady_hurts
14. apr 2022

@dovidopp skús kúpiť väčšie. Ja dávam môjmu na noc Huggies.

martinkaxp
14. apr 2022

Ja kupujem pampers night. Absolutne fenomenalne plienky na noc

martinkaxp
14. apr 2022

@lesana25
@edien skuste sa na to pozriet inac. Ja to beriem tak, ze ked sa mamka takto vyjadruje, ved predsa s tym dietatom vsetko preziva spolu. Preto to MY. Kto sa trapi, ked je dieta chore? Dieta a mama, kto sa trapi, ked mu idu zubky? Dieta a mama, kto sa tesi prvym krockom? Dieta a mama…. Atd 🙂

danyelia
14. apr 2022

Ahoj, bábätku dávam hocijaké Pampersky, ešte nikdy sa v noci neprecikalo a to dávam jednu neskoro večer a vydrží až do rána v pohode...A pre Teba, noo večer piť menej vody, na noc inkontinenčné nohavičky, pod seba nepremokavú plachtu a návštevu lekára. Prepáč, neber to v zlom, no musela som 😁

iva1234
14. apr 2022

@edien co je to bebene? 😅

edien
14. apr 2022

@iva1234 ja som sa tiež pýtala našich keď to vytiahli na malú. Oblizovala krhlu tak jej začali že to nemôžeš moja to je bebene😂Ako hneď som im povedala že čo to je za blbosť,veď poviem nechytaj to,nechaj to

edien
14. apr 2022

@martinkaxp odtiaľ potial

danyelia
14. apr 2022

@martinkaxp Tak ale zas prežívať až tak spoločne cikanie a kakanie? 😄 No neviem, ale keď má bábätko vetry, tiež nepoviem mužovi, na otázku, že ako sa máme, že ,,my si tu tak prdkáme,, 😆

zuzana212722
14. apr 2022

@lesana25 tak ja ze si idem prečítať nejaké fajn rady na plienky a ty toto 😁😁😂😂😂 niieee strašne sa smejem bože ďakujem spravila si mi deň ♥️

martinkaxp
14. apr 2022

No, ked ucis dieta na serblik, tak to teda si uzivate urcite spolocne 😀 dokonca mama si to podla mna uziva viac 😀je to len uhol pohladu 😉

martinkaxp
14. apr 2022

@danyelia som ta zabudla oznacit

alexka89
18. apr 2022

Kuniboo ale teraz sme prešli na lupilua sú 100x lepšie

kallanchoe
18. apr 2022

Môj malý stával na dojčenie,tak som ho stále prebalila a potom dala papať....Keď sa precikava,tak raz za noc by som ho prebalila, alebo skúsila o číslo väčšiu plienku na noc...