Plienky Pampers premium care

svatava74
24. apr 2012

Rada by som zistila, ze ci len nam sa stalo, ze sme v akcii v nemenovanom obchode so zltymi igelitkami, kupili 2 baliky pampers premium care,ktore pouzivame pre maleho - 20 mesiacov na noc a doteraz som si ich nevedela vynachvalit. Maly tesne pred spanim vypil 250 caju, 200 mlieka a este pocas noci cca 250 ml caju a to vsetko sa udrzalo v plienke. Maly bol suchy, neprecikany, parada, spinkal celu noc.
Teraz vypije ledva 200 ml caju a uz 4. noc po sebe je rano precikany na pyzamko a dokonca dnes v noci som ho o 2,00 prebalovala a musela som menit aj plachtu a to vypillen 1 cajik....som z toho dost znechutena a distributor- teda v ich callcentre ma slecna vcera presviedcala, ze mozno zle balim maleho odrazu, alebo ze odrazu vypije vela, atd a ze mozno to oni ani nedistribuovali a su na obale uvedeny ako firma...hroza...je pravda,ze je na obale viac azbuky ako inokedy, ale obal je totozny s tym predchadzajucim a PLIENKA JE OVELA TENSIA A NIC NESAJE. A sme z Ba a kupene v Ba. A maly je citlivka- alergik a odrazu vyhadzana ritka???????
Som sama komu sa to stalo????? 😒

denaalubos
24. aug 2012

@svatava74 takze som tu aj ja....pridavam sa...tretiu noc mame z premium care, cikanie az na chrbatiku, plienka sucha, nechapem, do teraz som bola s nimi nadmieru spokojna, mala som 3ky, tak som myslela ze to bude vo velkosti, pritom mame len cez 7 kg, tak sme kupili 4ky a mna asi slak trafi aj dnesnu noc chrbatik mokry,,,,aj mne to pride tak, ze tam pri vyrobe zabudli nieco dat co pred tym pomahalo hlavne na precikanie... a stalo sa mi to jedny pleny su z ba neviem ci nie z tesca boli v akcii za 11,20 a teraz som kupovala v pk z tevos drogerie...nechapem ani ja a ani len netusim co jej dam dnesnu noc, nemam skusenost s inymi plienkami.... uz som zufala

farmaceutka
24. aug 2012

prosim vas ktore su parfumovane?pampers premiem care alebo newboen?dakujem 🙂

lolittka
11. sep 2012

@cine ďakujeeeem za rady, tipy...do Rakúska chodíme tiež nakupovať, no konečne som sa dostala k letákom, dikk 🙂

lumarque
16. okt 2012

Este stale pretekaju tie plienky? . Potrebovala by som na noc nejake kvalitne plienky, ktore vela udrzia a ked som skusala vzorku, vyzerali dobre

ivka1985
16. okt 2012

My sme tak isto pouzivali premium care ale tiez bolo stale precikany tak sme zacali davat pampers active 3 a uplne v pohode. Vydrzi mu jedna celu noc a to 2x pije cajik a 1x mliecko. Pripadne ked pije mlieko tak ho prebalim aj to je niekedy o 4 rano. Som s nimi velmi spokojna a dost casto je na nich akcia v obchodnych domoch.

dixie_chick
16. okt 2012

My mame premium care tiez od narodenia...mali maju citlivu pokozku a nebol jediny problem... v posledom case su casto rano mokri, pozerala som na nase zasoby a su vyrobene v PL... takze skusim pozriet v inych obchodoch nemecke 😠. Pritom deti teraz piju ovela menej mlieka na veceru, kedze maju aj tuhu veceru...
@lumarque Skus radsej tie vyrobene v nemecku. Podla mna su jedny z naj na trhu...aspon do teraz sa mi to zdalo. Vonaju sice niekomu divne...ale radsej takato vona z materialu ako parfemovane...

simca06022011
16. okt 2012

nemala som nikdy problem s premium care, mame ich od malicka, iba teraz sme kvoli jasliam kupili aj activebaby... nemozu byt velke? alebo zle zapnute ked sa precikaju? u nas ked babka malu balila tak sa mi krpana precikala, vobec jej to nepozatahovala, gumicky okolo noh jej nechala kadejako... Mne prave active baby a potom aj dm znacka pretekala, ked sme boli mladsi

ustrachana
16. okt 2012

active baby - nikdy, kazdu noc sa musime komplet prezliekat a to mam este 2 baliky ☹ ☹ ☹ ☹ uz normalne rozmyslam, ze ich zahodim

lumarque
16. okt 2012

@dixie_chick
@simca06022011 ja som ich prave nikdy nemala, len tu vzorku a ta sa mi velmi pacila(len tu na fore velmi rozoberali, ako tecu). Jednorazovky davam len na noc a balik mi potom vydrzi strasne dlho tak nechcem kupit nejake smejdy. Teraz mi dosli huggiiesky newborn organic a tie boli v pohode.

lumarque
16. okt 2012

@ustrachana tak ich skus dat len na den, ked sa castejsie menia plienky a na noc si kup ine.

ustrachana
16. okt 2012

@lumarque ja menim kazde 2 hodky ci v noci ci cez den

jankalac
16. okt 2012

@ustrachana aj nam zelene aktiv baby precikala, mame teraz oranzove sleep&play, a su 1000x lepsie ako aktiv baby,nech hovori kto chce co chce... aj z lidla a dm su fajn...

liuba84
16. okt 2012

ja mam zlu skusenosť s pampers new baby... malý mi pri každom cvrknutí jačal ...s bielymi pamperskami neboli problemi len smrdeli chémiou, teraz použivame sleep and play v tých je spokojny

dixie_chick
16. okt 2012

My activ baby pouzivame iba cez den...aj to nie stale...nie su az take kvalitne a su parfemovane, tak sa ich snazim vela nedavat...na noc tieto precikaju...
Kupila som aj sleep and play oranzove a s tymi som nebola spokojna vobec...
@lumarque Skus, myslim, ze s Premium care budes spokojna...len radsej tie nemecke...Inak v nemecku som ich skusala kupit a tam som ich nikde v obchode nenasla...iba activ...tak sa volaju activfit...v UK to íste...

paris3
16. okt 2012

velmi dlho som pouzivala pampers premium care. v podstate od narodenia malickej, skoro do roka. chcela som pre malu to najlepsie a zdali sa v pohode. musim povedat, ze mala nemavala vobec cervenu ritku. ale potom mi uz velmi zacali vadit. kupovala som odpovedajuce cislo k hmotnosti, ale plienka malej stale ako keby padala dole. proste nesedeli a v noci bola casto precikana.
zacala som kupovat v DM-ke Babylove. tie su trochu hrubsie, ale velmi pohodlne, vzadu maju gumicku, aby sa dietatko neprecikalo a lepsie sedia. tak isto kupujem v Lidli Toujours, tie su velmi podobne ako pampers premium care, ale lepsie malej sedia. keby som vedela, ze tieto znacky su uplne porovnatelne, ak nie lepsie od pampersiek, tak sa na pampersky vykaslem.

simca06022011
16. okt 2012

So sleep&play som vobec nebola spokojna, ledva som ich minula, podla mna strasne su naparfumovane... biele podla mna nesmrdia, iba nie su navonane... inak kto ma blizko do madarska tak vyborne plienky su tam...ked si spomeniem ako sa volaju napisem 🙂)

simca06022011
16. okt 2012

Libero su tie plienky 🙂

lexis
15. nov 2012

Aj my sme mali tento problém, pampersky tie prvé sme po mesiaci vymenili lebo ich vkuse pricikala a nakoniec nevydržali ani hodinu. A vymenili sme ich presne za Libero. Ono ich bolo volakedy dostať aj u nás. Ani neviem kedy sa stratili. A potom sme prešli neskôr na Pampers Activ baby, lenže keď sme ich kupovali na Slovensku tak boli strašne parfémované. Zo zahraničia boli bez vône, čo mne osobne vôbec nevadilo lebo keď sa malá pokakala hneď sme prebaľovali - čo si myslím, že je aj najlepšie. A teraz budeme musieť znova začať pri druhom a tiež budem skúšať iné značky. Inak kde ich kupujete v Rakúsku? Najbližšie je to v Hainburgu?

jesika33
17. nov 2012

My mame premium care od narodenia, ale uz asi od tretieho mesiaca pouzivame cez den activ baby a na noc vzdy stacila jedna plienka premium care.......tede az doteraz.......kupila som stvorky a tie takmer vzdy precika...tiez som si myslela, ze ju zle prebalujem, kedze sa vrti a prebalit ju je fakt umenie.....ale dnes sme zistili, ze vlastne sa precika vzdy, ked spinka na chrbatiku, pretoze ta plienka akoby nemala v sebe na zadnej strane tu vypln, co saje cikanicu🙂 takze co v noci pokojne spinkajuc vycika, jej pekne pomaly stecie na cely chrbatik.........a to som bola doteraz s plienkami nadmieru spokojna.....Toto balenie je vyrobene v nemecku, takze ziaden polsky vyrobok.....takze maminy, vsetky premium care 4 su take zle? Ci mame len nejake chybne balenie?

zuzkag2
3. jan 2013

aj my pouzivame premium care a zatial sme boli moc spokojni, ale pouzivame ich relativne kratko, maly ma 3 mesiace. doteraz sme vsak mali vsetky made in germany, ale absolutne ich uz neviem zohnat, tak sme kupili polske a su ine... ked maly do nich nacika, tak zacnu divne zapachat a predtym v jednej plienke vydrzal celu noc, teraz uz pisti nad ranom a ta plienka je na dotyk zvnutra vlhka☹ ine sa bojim skusat, predsa len je to cca 60 ks a ked nesadnu.... co ich zahodim? ked najdete kde sa daju este nemecke kupit, v BA a okoli, budem rada ked date exho☹
alebo, neviete ktore su premium care v rakusku?

tulky
11. mar 2013

@zuzkag2 ahoj, podarilo sa ti zohnat tie nemecke Pampersky? Ja som kupila v Bille este pred narodenim maleho a odvtedy kade chodim len same Made in Poland ☹

babulka1978
11. mar 2013

no ked vas tu tak citam, tak ma slak triafa.....od zaciatku pouzivame biele pampersky premium care.....nikdy ziadna nehoda, ziadne zapareniny.....a tento posledny balik....no horor.....stale trpnem, kedy pride mala s mokrym precikanym zadkom (zrazu.....hodinu po prebaleni).....cez vikend v noci zo soboty na nedelu mm o jednej v noci zistil, ze mala je total precikana chudatko, a to vypila len mliecko 300 ml pred spanim.......sme ju museli celu prezliekat......bavlnene pyzamko, frote pyzamko.....samozrejme sa zobudila a plac velky....este aj plachta bola precikana....nastastie zo zvyku davam este pogumovanu podlozku na matrac, lebo by to schytal aj ten......no hned ako pridem domov z prace, pozriem na vyrobcu.....sa mi to nezda......svokra ma stale presviedca, ze su jej tie plienky uz "male", ze uz potrebuje 5.....prave dnes som ich chcela ist kupit....uz aby som aj kvoli plienkam chodila do reichu.......vrchol!

babulka1978
11. mar 2013

Ozaj baby....a ake su tie plienky z Lidla Toujours?? Citam tu, ze su porovnatelne s Pampers.......tak dnes mozno skocim do Lidla a vyskusam tie......

janinka14
25. mar 2013

Ahojte, neviete kde sa daju zohnat u nas na Slovensku pampers premium care vyrobene v Nemecku? Vsade maju iba polske..

skvelynakup_sk
27. mar 2013

Ja si myslím, že ak mal niekto problém s pampers premium mohlo ísť len o výrobnú vadu jednej šarže kôli niekoho pochybeniu, pretože ich predávame veľa a ľudia sú spokojní. Som ochotný ponúknuť takú možnosť, že v prípade ak by s nimi bol problém, môžete rozbalený a nekompletný tovar vrátiť a vrátime vám peniaze. 🙂

krupka16
8. apr 2013

Ja som kupila plienky v akcii v dvoch rozdielnych obchodoch, doteraz boli super ale tieto su hrozne malemu sa z toho zaparil zadocek v priebehu jedeho dna a to tak ze si nemohol poriadne ani sadnut a to ho prebalujem dost casto lebo chodi aj na nocnik.a este k tomu ani nic nesaju.a takyto problem ma aj moja svagrina na cechach a tiez to kupovala v rovnakej obchodnej sieti ako ja,keby som vedela kde sa da stazovat tak im tu kopu plienok poslem nech si ich pouzivaju oni. 😝

sasena12
4. máj 2013

@janinka14 ja somocula ze premium care na slovensku ma hypernova tak skus tam.

katuch30
8. sep 2013

Pridavam sa s rovnakou skusenostou,pouzivame od narodenia - momentalne premium care 4. Uz 4 noc je precikana,balenie Polsko co ja vobec nemusim,takze ideme menit asi DM plienky co su vyrobene v Nemecku a obcas ich na den pouzivam,teraz skusim aj v noci...S prijmom tekutin toto nebude mat nic spooocne Ela je primarne dojcena

katuch30
10. sep 2013

Baby takze bolo potrebne iba vymenit velkost do 4 na 5...Ela precikala aj babylove plienku 4. Kupila som teda premium care 5 a tuto noc bola pekne v suchu🙂

tulky
15. dec 2013

Dnes som po dlhom case natrafila na Pampersky Pemium Care MADE IN GERMANY. V Tescu 😉