Poraďte jedálenskú stoličku pre 5 mesačné dieťa

loliska
22. mar 2021

Prosím, akú stoličku odporúčate pre bábo, ktoré ešte samo nesedí a začína s prikrmami. Na cene nezáleží, uvítam tipy s ktorými máte skúsenosti a ste spokojní. Ďakujem a želám pekný deň 😊

oliali
22. mar 2021

@loliska my sme mali peg perego prima pappa zero... tak nejak sa volala.... bola polohovatelna cize vhodna aj pre dietatko ktore este nesedi

nela6
22. mar 2021

@loliska ja som mala v kresielku na prvé prikrmy... sa mi páčilo, že si ho ľahko odnesiem hocikde, a ked uz sedelo, stačila. ikea stolička 🙂

jallka11
22. mar 2021

@loliska ja som krmila prve prikrmi v kresielku alebo vo vajicku, stolicku som kupila az ked zacala sediet 🙂

tehotna40
22. mar 2021

.

zafir
22. mar 2021

@loliska PegPérego Siesta

martaturi
22. mar 2021

@loliska ja som kŕmila v babybjorne 🙂 spokojnosť..

denden77
22. mar 2021

6,5 m, tiez este nesedi a mame polohovatelnu Jané Mila, spokojnost 😊

maris5
22. mar 2021

Ja mam takuto baby mix stolicku. Polohovatelna, pultik sa da dat prec a popruhy 5 bodove ma (tie som uz dala prec, uz nam zavadzali)

V podstate potrebujes akukolvek stolicku, ktora je polohovatelna a ma bezpecnostne popruhy.

ivka21
22. mar 2021

Ja som mala z ikei

maximilie
22. mar 2021

My mame stokke tripp trapp a používali sme novorodenecku vložku newborn . Ta stolička rastie s dcerkou a je perfektná!

https://www.babymarket.sk/sk/detske-lehatka-a-h...

lubi40
22. mar 2021

@loliska z ikei ta biela plastova najlacnejsia. Dobre sa udrziava, lahko sa rozhlada a je stabilna.

zuvelyn
22. mar 2021

@nela6 Presne tak isto aj my

hennyinnsbruck
22. mar 2021

@maris5
@loliska na taky štýl mame ako maris. Používala som ju od začiatku. Ca od 5mes.
Takéto polohovatelne sú zamňa super a majú miesta dosť. Tacka sa dala posúvať dopredu dozadu, nohy polohovat..ked som malu vyberala nezasekavala sa priestranná je.

Neskôr sme dali tu tacku preč, a je pri stole už.

katka088
15. feb 2022

@maris5 Pekný deň. Chcela by som sa opýtať ohľadne tejto stoličky, keďže by sme takúto chceli kúpiť pre dcérku. Ako ste s ňou spokojná? Z akej látky je poťah a ako sa čistí? Nieje pultík veľmi vysoko? Myslím, tým že keď tam pozadím dieťatko tak mu nebude po bradu ale v takej normálnej výške? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď 🙂