Poraďte obchod v Jablonke na kúpu výbavičky

monikasrokova
28. apr 2015

Ahojte..chcem sa opytat, nejaký obchod v Jablonke v poľsku okrem BabyBoo?Nie trh, to poznám...🙂

katrinka8
28. apr 2015

@monikasrokova - ahoj, v Jablonke je obchod s detskými vecami skoro na začiatku dediny, na ľavej strane, taká zelená budova akoby do L-ka postavená. Tesne pred ňou je parkovisko, ktoré patrí obchodu. Zboku tej budovy je vari aj Kantor a obchod s dospeláckym oblečením (ten som si nie istá celkom), vchod do obchodu s detskými vecami je od cesty - vpredu. Majú tam výbavičku do postieľky a aj matrace (myslím, že aj postieľky samotné), prebaľovacie podložky, nočníky, oblečenie pre bábätká, veľmi slušný sortiment výrobkov Canpol babies, hračky, plienky... Platiť sa dá aj eurami. Kartou nie. Ale plienky kupujeme v Lienke, tam sa už konečne dá platiť aj kartou 😉
Len mne sa posledne zdalo, že napr. to oblečko zase až tak lacnejšie nie je. Plus tuto nájdeš v obchodoch tiež slušný výber za dobrú cenu. Šla tom tam najmä kvôli body od Ewa Klucze - má veľmi pekné vecičky, ale nemali tentokrát veľký výber - v našej veľkosti. Nemala som moc z čoho vyberať, ani som nakoniec nič nekúpila. Ale zase možno tie maličké mali viac vecí.