Poraďte ohrievačku na vodu s termostatom.

evitka83
12. feb 2020

Ahojte kocky, prosim Vas poradte ohrievacku na flase s termostatom, ktora je velkostne kompatibilna s viacerymi druhmi flias, do ktorej len vlozim vecer flasku s vodou a udrzi dlhodobo rovnaku teplotu bez toho, aby som musela nieco riesit? Dakujem

ceklis
12. feb 2020

@evitka83 takéto niečo som ja kúpila keď som to riešila. Určite skúste bazare, majú to aj za 10eur a niekedy aj menej.

misik14
12. feb 2020

daj si vodu do termosky a usetris 🙂

evitka83
autor
12. feb 2020

@misik14 dakujem za radu, ale to uz mam za sebou s prvou dcerou a nesplnilo ucel 😉

misik14
12. feb 2020

@evitka83 my sme tak rok fungovali, teraz ked pije mlieko dva razy denne, tak len zohrievam na indukcnej ked potrebujeme 🙂

brigit8
12. feb 2020

@evitka83 Ja mám tiež Beurer by52, vid foto vyssie, som spokojná, ale vždy mám aj teplú vodu v termoske.

mariet24
12. feb 2020

Tiez mam tu na obrazku, spokojnost...

gabsisi
12. feb 2020

@ceklis aj ja ju nám a bola som d ňou totálne nespokojná , avent bola neporovnateľná ......ale drahšia no rýchlo ohriaka

ceklis
12. feb 2020

@gabsisi prečo nespokojná? V čom nevyhovovala? Ja som mala na noc nachystané niekedy aj tri fľaše a dávkovač a vždy som len strcila flašku a tam voda držala tých 37stupnov. Maly sa zobudil, namiešala som mlieko, nakŕmila a zase dala novú flašku ktorá sa do ďalšieho budenia ohriala. Samozrejme som mala sklenené fľašky.
Prečo si nebola spokojná?

gabsisi
12. feb 2020

@ceklis ni možno som mala chybný kus ale teplotu mi to nikdy nevedelo udržať, buď to hrialo doblba alebo malo. Mala som ju u našich . Doma som mala avent a to bolo neporovnateľne lepšie, jednoduchšie a spoľahlivejšie riešenie .
Tešila som sa keď druhý syn bol kojeny a toto som nemusela riešiť 🙂