Postieľka do malej spálne

julllka
18. okt 2012

Prave uvazujeme nad kupou postielky. Ma niekto postielku mensich rozmerov ako je 120x60 cm, co je klasicky rozmer? My by sme potrebovali mensiu. Viem, ze existuju aj 90x40, len skoro nikde v kamennych obchodoch ich nemaju a neviem sa dopatrat k nejakym infoskam. Niekde som sa ale docitala, ze tie mensie su iba do obdobia kym si babo nesadne.
Prosim ak mate nejake skusenosti s tymi mensimi postielkami alebo nejaky iny napad ako vyriesit stiesneny priestor v spalni budem rada. Dikes moc.

bibi24
10. nov 2015

@darfi Ja predavam malu postielku - kolisku, pozri moj bazar, ak chces.

nelinka158
23. apr 2016

Ahojte nepredavate niektorá malú postieľku ďakujem

nelinka158
24. apr 2016

@sharlotta ahoj ja sa rozhodujem nad kúpou tej postieľky malej nakoľko budeme spat spolu 4-ria a chcem ušetrít čo najviac miesta. Ako si bola spokojná oplatilo sa do koľkých mesiacoch tam bolo babo nie sú to zbytočné vyhodené peniaze keď aj tak potom musí ísť do väčšej ďakujem za rady

staramamasex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sharlotta
29. apr 2016

@nelinka158 ahoj, pouzivali sme postielku tak 5 mesiacov, potom uz som sa bala, ked sa maly zacal pretacat a pohybovat. Predala som ju, takze nemam pocit, ze by som nejako vyrazne prerobila. Najlepsie ale spat spolu a neriesit postielku 😉

trishia30
9. júl 2016

Ahojte. Ak by chcel niekto v priebehu mesiacov predať postieľku Scarllet, mala by som záujem. Stačí ak bude k dispozícii v januári.

nelinka158
9. júl 2016

Ja by som teoreticky v januári mohla ale nemám scarlett ale poslem foto jedna strana je ku posteli je na kolieska

ludkaj100
15. dec 2016

@nelinka158 dobry den. Chcem sa len inxformovat, ci ste uz predali tu postielku... Dakujem

nelinka158
15. dec 2016

@ludkaj100 dobrý deň áno.vcera

ludkaj100
15. dec 2016

@nelinka158 No to mam fakt stastie 😒. Ale dakujem za odpoved 🙂

pericolosa
1. jan 2017

mala by som zaujem o kupu ak niekto ma

matuska234
1. aug 2017

Ahojte, nepredava tu niekto postielku klups piccolo? 90x40cm?

pericolosa
1. aug 2017

@matuska234 kedy potrebujes?ja asi budem predavat ale asi tak o 3 mesiace

matuska234
1. aug 2017

Na december 🙂 a mozes mi hodit foto?

magimary
1. aug 2017

@matuska234 aj ja mám takú-voľná hneď:

matuska234
1. aug 2017

@magimary Ďakujem, ale skôr bielu by som chcela ;)

pericolosa
1. aug 2017

@matuska234
foto hodim zajtra lebo teraz mi dieta spi....ale nie je biela. je to prirodne drevo smrek...ale je to neupravovane drevo takze si ju mozes natriet akrylovou farbou.

magimary
1. aug 2017

presne ako tá naša 😉

monique20
29. dec 2017

Zienky, prosim vas, nema niekto na predaj klups piccolo postielku? Dakujem 🙂

monique20
29. dec 2017

@magimary prosim vas,uz to asi nie je aktualne vsak? Vdaka

livcake
3. jan 2018

Zdravím vas, tiez by ma zaujímalo, ci nema niekto na predaj mini postielku 🙂

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

videla som ju v sconte, zajdi sa tam pozriet, alebo skus eshop

luba_buba
21. jan 2019

Poradi mi prosim niekto? Hladam postielku mensiu ako tie klasiky 120x60, ale zaroven by som potrebovala, aby bola vhodna do viac ako polroka veku. Existuje taky zazrak?

myzma
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
myzma
27. jan 2019

@luba_buba nasa najmladšia bude mat dva roky a este v nej spava. Dokonca bez pridavneho dielu

essenceee
26. nov 2019

presne takto je to aj u nas. Postielka je narazena o postel a spime všetci pokope. Pokial sa tam dcerka zmesti, nie je dovod kupovat postel.

maggieee
8. jún 2022

aj my máme malinkú spálňu, tak sa teraz pasujem s tým, akú postieľku tam vybrať

braniso
23. jún 2022

my sme začínali s chicco kolískou z e-kočíkov, ktorá mala rozmer 90x70 - to vydrží cca do 8 mesiacov, zaberie málo miesta, lebo je narazená k našej posteli