Postieľka so sťahovacou bočninou

10. feb 2022

oplatí sa postieľka so sťahovacou bočnicou aj ked nebudem mať postieľku prisunutú k našej posteli?
neviem či budem kojiť alebo nie ale viem, že postieľku nechcem mať hned vedla manželskej postele so stiahnutou bočnicou....bála by som sa že sa odsunie alebo pod. ale hlavne som nad takýmto typom postielky premýšlala, že ked bude väčšie bude sa mi tam možno lahšie ukladať na spánok a zdvíhať odtial....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ja_mama
10. feb 2022

My taku mame a veru celkom som to vyuzila. Mala som ju aj pri posteli prisunutu, nebol to problem, to som mala bocnicu stiahnutu stale kym sa mala nevedela sama odplazit a potom neskor ako pises - bolo to super ked uz bol matrac na tom nizsom stupni tak som ju stahovala ked som tam malu presuvala spiacu, inak to bolo na mna uz dost hlboko davat normalne ked by sa nestiahla.

autor
10. feb 2022

@viestta dakujem presne na toto som myslela že postupne by tam aj samo vyliezlo a nebude ho treba vysoko zdvíhať....
@ja_mama dakujem tak som rozhodnutá :D

adrbat
13. feb 2022

Tiež odporúčam so sťahovacou bočnicou. My ju tiež budeme mať - sestra nám ju odporučila. Postielka je hneď pri postele a veľmi to pomôže v noci, keď žena ešte kojí a nemusí takto vstávať z postele a iba sa naciahne za babom. A navyše, ak je žena po cisárskom nemusí sa zohýbať.