Pomoc s postieľkou

domi2425
9. feb 2024

Zienky skusenejsie, prosim vas. Cakam prve babatko a neviem si dat rady s postielkou🤣Chcem aby sa dala prisunut k posteli ale teda neviem ci na toto staci postielka so stahovacou bocnicou (asi nie lebo mame nizko postel) alebo s celkom odnimatelnou bocnicou.. uz som zufala lebo uz som skoro objednala jednu a potom som zistila ze sa ta bocnica da len stahovat a nie odobrat cela😆

anjelicek26
9. feb 2024

@domi2425 no ved stahovat, nech ti babo nevykydne a nevygula sa s postielky... ked sa zacnu hybat,

domi2425
autor
9. feb 2024

@anjelicek26 a neoplati sa viacej so stahovacou a zaroven odnimatelnou uplne/ pripadne len s par prieckami ktore sa daju odstranit ked uz zacne liezt ?

anjelicek26
9. feb 2024

My mame takto nachystane na tie prvé týždne a postieľke je ešte ukotvena o postel takže sa nepohne...

domi2425
autor
9. feb 2024

@anjelicek26 aj nad tymto som rozmyslala, asi to tak aj spravim.. dakujem😇

anjelicek26
9. feb 2024

@domi2425 no ja nechcem,nech vylieza sam😅🤣🤣🤣Velku mame nachystanu takuto

domi2425
autor
9. feb 2024

@anjelicek26 otvorila som tvoj profil a teda dam si poradit🤣

cakanka22
9. feb 2024

@domi2425 tak isto máme/mali sme aj my. So zipsovacím bokom postielku k posteli prisunutú. Teraz sa vie uz postavit sam, tak máme klasickú drevenu na spodnom rošte už nastavenú.
Tu zipsovaciu k posteli mame na kolieskach, som ho v nej presuvala kde mi trebalo 😀 napr. kuchyna, obývačka atď.. Nemali sme kresielko, za mňa postielka s kolieskami bola jedna z top investícií 😀

domi2425
autor
9. feb 2024

@cakanka22 ja som uz kupila aj to kresielko hojdacie co sa da preskladat na kolisku, ale nevadi ved ked nevyuzijem tak posuniem dalej😅

luckajozko21
9. feb 2024

@anjelicek26 Ahoj prosim aka znacka postielky je to? Myslim tu malu k posteli. Dik

anjelicek26
9. feb 2024

@luckajozko21 maxi cosi je to, da sa tak aj do strany posunut, nech pekne dolieha k posteli, to je fajn a aj material.

taktotedanie
18. feb 2024

@domi2425 ja som prisla na to az po objednani a v podstate nam to ani netrebalo