Reklamácia v Kike

natynka128
10. mar 2014

Ahojte baby, mám na vás otázku, či máte skúsenosti s reklamáciou v Kike. S manželom sme tam kúpili v máji 2013 sedačku za cca 700 EUR. Ale postupne nám začali odchádzať pružiny, ako nechápem čo to je za mozog upevniť kovové pružiny na úchytky z umelej hmoty !!!. A teda vás prosím o radu a skúsenosti, či nerobia problémy, ako to prebieha atď... Vďaka 🙂

liz_lemon
10. mar 2014

@natynka128 my sme tam raz kupili plachty, ktore vobec nemali rozmer, ktory mali mat, a povedali nam, ze sme si mali kupit drahsie, ze tam rozmer sedi...nakoniec nam vratili zaplatenu sumu, ale v Kika poukazkach, cize sme museli tie peniaze u nich minut, odvtedy tam radsej nenakupujeme, nemam v nich doveru, nabytok je polsky, akciove ceny nikdy nesedia...

kali23
10. mar 2014

...robili problemy s mopom za 30E... tak to som zvedavá, ako prebehne Vasa reklamácia... za 700E... tipujem, ze jednoduché to nebude... 😖

natynka128
autor
10. mar 2014

@liz_lemon Tak to si s týmto prístupom veľmi nepotešila :P. Ale v Kika poukážkach by to bolo aj tak fajn, len proste potrebujeme normálne sedieť na sedačke a nie v priehlbinách kvôli povystreľovaným pružinám :/. Tamtá sedačka vraj kvalitná z Talianska, tak im skúsim predviesť trochu z talianskej nátury, že čo na to povedia ;). V každom prípade Ti ďakujem za reakciu a keď sa ešte môžem opýtať - ako si postupovala pri reklamácii?

natynka128
autor
10. mar 2014

@kali23 Pevne verím, že sa to podarí. A Ty si ako postupovala pri reklamácii?

moni73
11. mar 2014

ja som reklamovala luster bez blocka. luster "buchol" nad hlavami mojej mamy a malej a zasypal vsetko - aj ich milimetrovymi crepinami. mala, vtedy cca 3 roky mala na tvaricke aj dve krvave bodecky. nabehla som s igelitkou plnou crepin, ze chcem vratit peniaze a nech stiahnu luster z predaja, a ze mozu byt radi, ze s tym nepojdem dalej... prachy vratili hned, ci ho aj stiahli z predaja neviem.

jara24
11. mar 2014

My sme reklamovali nabytok - skrinu, stol do detskej izby. Bolo to v demonte, jednotlive casti po rozbaleni boli poskodene. S reklamaciou nebol ziaden problem. Dodali nove diely. Chvilku to trvalo, ale v zasade spokojnost s riesenim reklamacie.

applede
10. jan 2016

prosim vas...mate niekto postel z ..kiku ?