S ktorou jedálenskou stoličkou máte dobré skúsenosti?

23. máj 2023

Ahojte mamky, s ktorou stoličkou pre dieťatko mate dobre skúsenosti? Ideme kúpiť ale potrebujem kúpiť aj s polohovatelnou častou lebo babatko mame ešte maličké a nevie samo sedieť ale prikrmy už začíname davat. Dakujem 🙂

dota6
23. máj 2023

Ja mám peg perego prima papa. Prvé dieťa, prvá stolička, takže nemám s čím porovnávať :D ale je fajn, lebo sa dá polohovať.

petamich
23. máj 2023

my mame Stokke Tripp Trapp a v case, ked bol uplne babatko sme mali novorodenecky set

autor
23. máj 2023

@dota6 aj ja som tuto pozerala 🙂
@petamich aká bola komplet cena?

petamich
23. máj 2023

netusim - stolicka ako taka bola okolo 250€, newborn set sme mali pozicani inak kupis aj pod rukou ale novy stoji okolo 100€ a ten dalsi pokracovaci tiez nejakych 100€ ten sme pouzivali donedavna a teraz uz ma len cistu stolicku

autor
23. máj 2023

@petamich ďakujem 🙂

petamich
23. máj 2023

aj ta gramatika mi dnes ide 😵‍💫 pozicany tam malo byt - inak my sme s nou naozaj spokojni aj pekna je aj sa da takto prerabat a dlhsie vyuzivat a teda na bazaroch aj tie komponenty za dobru cenu kupis

vkatush
23. máj 2023

@dota6 tiež túto máme, prvé dieťa, prvá stolička 😂

Môj je papkač, rád v nej sedí, vie, čo sa potom chystá.

autor
23. máj 2023

@petamich vieš pridať foto? 🙂

bolarazjedna
23. máj 2023

Kým nevedel sedieť, som ho kŕmila v lehátku, ktorú som kúpila tu na bazári za 5 euro. Potom som kúpila za 30 eur ikea antilopy stoličku. Úplne ľahko sa čistý, udržiava. 3 kamarátky nezávislé od seba mi poradili, že je najlepšia, aj co sa týka pomeru ceny a kvality. Mňa to nesklamalo.

taktotedanie
24. máj 2023

Peg perego prima papa follow me+mame aj hrazdicku s hrackami, zahra sa tam aj 45min kludne v kuchyni popritom aj navarim a upracem

zuzanakoc
24. máj 2023

Bolo to uz sice davno...no stale su v ponuke...Chicco polly 2in1🌟....nedam na nu dopustit vyuzili sme do 4 rokov a ked sme cestovali vyborna bola jané move⭐

yvanielka
24. máj 2023

My máme túto, zatiaľ využívame len tú lehátkovú časť lebo je ešte maličká.

kris_tin257
24. máj 2023

My máme túto a sme s ňou veľmi spokojní, tie plastové mne sa vôbec nepáčia táto mi príde elegantnejšia krajšia do kuchyne, používali sme ju asi rok a pol a teraz ju má malý ako malú stoličku v obývačke pri stolíku a sedava na nej keď si kreslí alebo stavia niečo na stole 😊

autor
25. máj 2023

Ďakujem krásne za vaše skúsenosti a rady 🙂 už sme objednali 🙂