• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Soplíky, ktoré sa nedajú vytiahnuť. Čo na ne použiť?

17. novembra 2016 
elinka dakujem za tvoju radu,jj ved toto ze s tym nasivinom to isto nechcem prehnat,lebo viem co to moze sposobit. to poznam uz z nasledkov mojej sestry....a tie ocka to moze byt nasledkom toho nosteka alebo azda z toho ze sa jej mozu tlacit zubky do dasien?? do ociek jej davam oftalmo-septonex a myslim ze to zabera... libenar jej vecsinou davam na vatovu tycinku ale obcas len kvapnem..
25. nov 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto byva aj nas problem a potom zatekaju a kasle....takze vtedy natieram hrudnicek jazvecou mastou,aby mu to neostalo na prieduskach
25. nov 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Moj mojmu malemu uz asi tyzden chrci v nosteku. Skusali sme vytahovat sopliky odsavackou na vysavac,ale nic mu neslo"minimum" viete mi poradit co s tym?????
26. jún 2016 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aliamare s morskou solou ulahcia dychanie su nenavykove stoja sice 7 eur ale aj moja chrcela a odvtedy chvalabohu nic
26. jún 2016 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mám dobrú skúsenosť na odsávačku hlienov Baby
Špeciálny tvar a materiál zabraňuje podráždeniu nosa a sliznice. Vhodné pre
deti od prvých dní života. http://www.nasim-detom.sk/Odsavacka-hlienov-Baby-Mix-biela-d6207.htm
27. jún 2016 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja použivam kvapky Sinupret tie rozpušťaju hlien aj keď je niekde vzadu a su čisto prirodne a potom aliamare z morskej soli a tak odsavame odsavačkou.
27. jún 2016 o 14:38  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamky ako pouzivat libenar u trojmes.babatka? Tu jednu kapsulku kolko vytlačít do jednej dierky? Cí ako?
26. sep 2016 o 20:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katun to iste mavame aj my sopliky v noci kasle zateka jak keby hrdle to mala ale nefuka nic myame ze mosnu zvacsenu ale llekaraka povie vzdy dychanie ciste.co ste davali potom detom aj ked to nolo uz davno
17. nov 2016 o 22:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok