Ste spokojné s cumlíkmi Bibs?

dia888
22. júl 2021

Ahojte zienky, chcem sa opytat, kedze som prvorodicka a velmi som sa zalubila na prvý podlad do cumlikov BIBS, su krasne ale zaujima ma hlavne tie co uz mate odskusane ci su aj prakticke, teda ci ich dieta v pohode prijalo, ci nemaju velky,, sosak,, na novorodenca(vel.1) a pod. Ako ste spokojne s nimi? Dakujem kazdej za odpoved😊🙏

michaella24
22. júl 2021

Ahoj, drobcovi nevyhovali úplne od narodenia, napínalo ho, ale vtedy bol na trhu len jeden typ (tuším) a mali veľký ten "sosák", aj tá najmenšia veľkosť. Prijal ich asi v treťom mesiaci. Potom som mu kúpila nové - De Lux a tie majú menší "sosáčik", čo som porovnávala s tými starými a v pohode je s nimi doteraz (10 mesiacov). Minulý týždeň mi prišli tie ortodontické čo vyzerajú ako motýlik a tie vypľúva... Ale teraz rozmýšľam, že fungoval aj s nočnými, ktoré svietia a tie mal tiež veľmi rád. Čiže klasika sa osvedčila 🙂

dia888
autor
22. júl 2021

@michaella24 presne toho sa bojim ci malu nebude dlavit zo sosaka, dakujem za radu😊

michaella24
22. júl 2021

@dia888 mne to ani nenapadlo, tiež moje prvé dieťa 🙂 Takže, ak chceš skúsiť, rovno De Lux, tie sú menšie. No ani to nemusí byť záruka, že ho dieťa prijme. Inak sú samozrejme, že aj krásne 🙂 Mám k nim aj retiazku Mushie, sú tam drevené korálky a také silikónové, malý ich rád obhrýza 😀

misickaa4
22. júl 2021

@dia888 moj chce iba bibs..spokojnost

dia888
autor
22. júl 2021

@misickaa4 parada, som rada ze aj pozitivnu skusenost tu mam😁ja uz som objednala a budem dufat, za skusku nic nedam😁

kristina1001
22. júl 2021

@dia888 moja malá iné nechce len tieto čerešničky ja to volám komunistické dudle a ja som spokojná až na tú cenu za dva dudle 8 eur ale naozaj sú krásne a nám vyhovujú

dia888
autor
22. júl 2021

@kristina1001 budem dufat ze aj nasa bude spokojna s nimi, dlllho sa mi páčia 😊

kristina1001
22. júl 2021

@dia888 ja som ich nechcela kupovať prišli mi drahé mala rôzne dudle ale žiaľ ich nechcela a bez dudla sme nevedeli byť keďže ju naučili v pôrodnici a tam mali tiež takéto čerešňicky tak som ich skúsila kúpiť a hneď s veľkým nadšením čo už nespravíme pre drobcou a verím tomu že ak tvoje bábo ho náhodou nebude chcieť nájdeš iné ktoré sa ti budú páčiť