Cumlík Bibs

lenka262626
16. sep 2021

Dievčatá,
viete mi, prosím poradiť, aký je rozdiel medzi cumlíkom bibs a cumlíkom bibs de luxe - tie okrúhle?

Dakujem

nelca0510
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evka_3
16. sep 2021

Moja bibs absolutne nechce, používame curaprox

galganka
16. sep 2021

Podľa rýchleho googlenia jeden je kaučuk a druhý silikón. 🤷‍♀️ plus iný dizajn.
A mimo témy, páči sa mi, koľko dospelých žien číta a odpovedá s porozumením. 💪

lenka262626
autor
16. sep 2021

@galganka podľa rýchleho hľadania sú oba kaučukové .. pýtam sa preto ci je to len o dizajne alebo je cumel de luxe menší, nakoľko neviem ich porovnať..

petamich
16. sep 2021

@lenka262626 dnes som zrovna objednavala a tiez som rozdiel nezistila 🤷‍♀️ tak sa sem pripnem ak nevadi, tiez by ma to zaujimalo 😃

galganka
16. sep 2021

Zjavne de lux sú aj také aj také. A podľa tých, čo som teraz mrkla, de lux je iba jedna univerzálna veľkosť.
Ja som kupovala tie úplne klasické, okrúhle a rie mali rôzne veľkosti. Ale v cca pol roku prestala dudlovať, tak nemám prehľad.

lucjja
16. sep 2021

@lenka262626 ja viem, ze tak neznela otazka, ale zdielam poznatok, lebo aj ja som nevedela 🤷🏼‍♀️ Bibs cumliky sa mi vzdy velmi pacili, lebo su proste krasne ❤️ avsak pozor na to, pediatri ich neodporucaju a povazuju za nevhodne - maju prilis velku tu saciu cast, ktoru ma babatko v puse.. odporucaju cumliku Mam alebo Sauvinex (neviem ci dobre pisem), kazdopadne maju ich napr. v pilulke a dolezite je aby mali co najtensiu tu cast, ktora ide do pusy ☺️

evica17
16. sep 2021

@lucjja a preco ? Co posobi ta velka sacia cast v ustach ?

marianna_peskova
16. sep 2021

Rozdiel neviem, ale môj syn mal Bibs obyčajné, kaučukové, a boli to jediné cumlíky, ktoré mal kedy rád. A to sme ich vyskúšali mnoho, aj tie "odporúčané pediatrami", ako uvádza príspevok vyššie. 🤷🏻‍♀️

evka_3
16. sep 2021

@galganka ak narážas na mňa tak áno neporadila som ktorý z tých dvoch je lepší, no napísala som ze bibs ak ešte nemá vôbec vyskúšany možno ani nesadne ani jeden ani druhý druh

lucjja
16. sep 2021

@evica17 sposobuje deformacie pri raste a vyvine.. ak mate instagram, tak mrknite https://instagram.com/mklife_prvni_pomoc_detem?...

evka_3
16. sep 2021

@lucjja my práve preto curaprox... Je to blízky týmto avšak tie vypluvala až ten sadol

lucjja
16. sep 2021

@evka_3 priznam sa, ze som vobec nevedela, ze curaprox vyraba cumliky 🙈😅 kazdopadne vdaka za tip, pozrieme 🙏❤️

galganka
16. sep 2021

@evka_3 aj na teba, aj na Nelcu, čo to radswj zmazala. Aj na celokoníkový trend. 🤷‍♀️

nelca0510
16. sep 2021

@galganka nelca to zmazala lebo tam mala chybu kvôli autocorektu. Nie sú vhodné tie cumle,nech radšej pozerá autorka niečo iné. Takto dostane radu a čosi ušetrí.

galganka
16. sep 2021

@nelca0510 prakticky žiadny chmeľ nie je vhodný a netreba ho. Ale tak otázka neznela.

evka_3
16. sep 2021

@galganka pozri napísala som to už ako sa vyssie píše ze ani ja som nevedela ze curaprox vyrába cumlíky, ale vyskúšali sme OSEM Druhov bola som už z toho na nervy a ani jeden nevyhovoval až som dostala do daru tento o ktorom som netušila že sa vyrába a sadol na prvú supu, tiež som išla jak prvé do bibs aj kvôli tomu ze ho používa aj veľa ľudí aj veľa celebrít atď... Nabudúce nemusíš mať také narážky aj na ženy ktoré napíšu trosku vedla témy je to od teba dosť drzé, ja som čítala s porozumením avšak v rýchlosti som napísala ze aj takýto existuje no boze🤷zrazu som žena co nečíta s porozumením...

galganka
16. sep 2021

@evka_3 a prečo sa predo mnou máš potrebu neustále obhajovať? 🤷‍♀️ napísala si? Napísala. Tak si za tým stoj. Ja som napísala zase svoje. Bežne tu vidím čítanie bez porozumenia. Napr. Poraďte pekne červené midišaty. A odpovede, kde ponúkajú svoje zelené, dlhé, suknu, či radia, že červená nie je in. Áno, aj toto je príklad odveci odpovede.

lucjja
16. sep 2021

@galganka suhlasim s tebou, tiez nemam rada nevyziadane rady ☺️ ale casto mi velmi pomohlo, ked tu dievcata / zeny zdielali nejake ich skusenosti, ktore ja som nastudovane nemala, nevedela a pod. ☺️ je pre mna aj rozdiel, akym sposobom sa info podava.. ale to je na dlhe diskusie a je fakt, ze castokrat aj zbytocne komentare 🙏 #peace

evka_3
16. sep 2021

@galganka ja sa určite neobhajujem pred tebou a za svojím názorom si stojím tak nechápem tie útoky na mňa. Pekný večer.

lenka262626
autor
17. sep 2021

Dakujem všetkým tá komentáre ;)