Sterilizácia detských fliaš pri mori

11. aug 2023

Zeny, mala ma vyse roka,ideme s nou do chorvatska, rozmyslam,ako sterilizovat flase, kupnou vodou z bandasiek? Ci mam pouzit vodu z vodovodu? Neprezenie ju z toho? Vdaka

viestta
11. aug 2023

Vsak ta voda bude prevarena, ci?

patka06
11. aug 2023

Neprehnalo by ju ani keby tú vodu pila
Pokojne vodou z vodovodu

janinah
11. aug 2023

Ročnému dieťaťu načo ešte sterilizovať? Poriadne umy a vybavené.

hortenziaj
11. aug 2023

presne, ja len umyvam , uz nesterilizujem. a to uz pekne dlho (tusim mal polroka ?). ale ak tak doma by som vysterilizovala a potom zas po navrate domov, alebo ak tam je umyvacka, hod do mycky (ak mate apartman s kuchynkou ).

nikpa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkamotka
11. aug 2023

Vsak zalej flasu po vrch vriacou vodou z kanvice. Vrch hod do hrnceka na caj a zalej vriacou vodou z kanvice.
Ale teda rocnej staci umyt, ako v Chorvátsku tak doma. Je uz velka, stane sa jej ze uplne nic ;)

nikpa
11. aug 2023

Ročnému dieťaťu už netreba nič sterilizovať, veď to pochytá už kadečo a šup prsty do pusy. Po vypití mlieka hneď poriadne vyhrkaj s vodou a hotovo. Ideš do Chorvátska, nie do Egypta alebo do Tuniska, vodu z vodovodu môže normálne piť. Moje deti ju tam každý rok pijú 2 týždne a nič im nikdy nebolo.

vkatush
11. aug 2023

Môj má polroka a pritom čo všetko pchá do úst, by bola sterilizacia fliaš strata času a energie.😂

autor
11. aug 2023

@viestta jasne :D

autor
11. aug 2023

@janinah robim to kazdy den, asi mi ozaj hrabe😀

autor
11. aug 2023

@hortenziaj to je dobry napad 🙂

autor
11. aug 2023

@nikpa to je veru pravda, ja vychadzam len z vlastnej skusenosti,ked sme chodili do Bulharska a tam som si logla vody z umyvadla,vzdy som zvyskok dovolenky pre💩💩. To sa mi stalo 4x

petamich
11. aug 2023

ja som teda nesterilizovala snad od pol roka a to sme boli v Turecku nemal ani rok 🤷‍♀️ kazdopadne preliala by som to vriacou vodou z kanvice ako tu uz bolo spomenute

nikpa
11. aug 2023

Môže byť, asi máš citlivejší žalúdok ako my doma 🙂Takze chápem tvoje obavy.

nyphadora
12. aug 2023

Ja by som vzala sterilizator do mikrovlnky, alebo aj elektricky, ak idete autom.