Svietidlo Smila Sol - Ikea - skúsenosti

katrinka8
10. máj 2015

Baby, poznáte niektorá toto svietidlo: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0007... ? Ako svieti? Potrebujem niečo deťom do detských izieb - ale také, aby to aj riadne osvetlilo, teraz máme na 1 žiarovku, ale teda nie je to bohviečo. A to izba nieje moc veľká, tak cca 20 m2. Toto mi ukazuje, že je na 3 žiarovky, tak by som povedala, že by to malo dobre svietiť. Len zase niektoré svietidlá s 3 žiarovkami sú také ako keď dáme len 1 žiarovku (to keď sú tam tie malé žiarovky), akurát sa dá nastaviť smer svetla, ale to je mi nanič, keď je to svetlo slabé. Nemám možnosť pozrieť naživo (aspoň zatiaľ), tak by som uvítala reálne skúsenosti. Ďakujem.

dankakk
10. máj 2015

Mame a nič moc:( je na tom ten žltý kryt a dosť tlmí a mení farbu svetla. No a po roku a pol je uz v miestach kde su žiarovky akoby vytahana farba. U nas je to dočasne riešenie kým nespravíme poriadnu detskú izbu...

katrinka8
autor
11. máj 2015

@dankakk - joj, no tak to si ma veru nepotešila ☹ Ja sa tiež snažím nájsť niečo poriadne, ale všade sú len také akési slabé svietidlá... ale ďakujem za skúsenosť, budem teda musieť hľadať ďalej...