Tepláky pre chudých chlapcov

nikpa
29. sep 2022

Prosím vás poraďte kde kupujete pre chudych krpcov tepláky? Syn má na dĺžku veľkosť 116/122 a na páse 98/104. Všetko, aj čo je na sťahovaciu gumičku mu lieta na bruchu. Keď mu to aj stiahnem, vyzerá to otrasne, má tam postahovane guče látky. Pod tričkom to vyzerá akoby mu vyliezalo slepé črevo 🙄 Tiež má s tým potom v škôlke problém, nevie si to sám tak dobre stiahnuť a padá mu to. Jedny celom fajn som našla v Lindexe, majú tú vnútornu sťahovaciu gumku ale to musím sťahovať na posledné a má to tam nazbierané z vnútra a vadi mu to, že ho to škriabe. Už rozmýšľam, že mu kúpim volake legíny alebo čo 😀 Podedili sme od kamošky jedny parádne, s takou veľkou pevnou gumou čo mu jediné držia. Len majú odstrihnuty štítok a neviem odkiaľ sú. No v nijakom obchode som také nenašla.

anjelicek26
29. sep 2022

Jasne ze mu kup leginy, v skolke je to jedno... v skole je to o inom, ale skolka? GAP ma pekne tmave leginy a aj ine znacky tmavo modre, tmavo hnede, okrovo zlte, tmavo zelene, to moze chalan v pohode nosit, kupis predlzenu stylovu mikinu a bude za fesaka najvacsieho...urcite lepsie, ako ked mu to pada zo zadku, ved to je na prd... ja mam len dceru takuto tintitko a vyslovene - pompdelux, name it slim fit, tap-o-leil a obcas teda gap ci lindex zateplene leginy, ine jej proste nesedi...

vikterinka
29. sep 2022

@nikpa ja mam taky isty problem, kupujem uz len Lindex chlapcenske leginy, na nom vyzeraju ako teplaky, maju vo vnutri stahovaciu gumku

jexica
29. sep 2022

@nikpa skus znacku style kids teplaky maju taku hrubu gumu tie nam nepadaju tiez sme chuducky

nikpa
autor
29. sep 2022

@vikterinka na tie chlapčenské legíny v Lindexe som už na nete pozerala. Pôjdem ich pozrieť aj do obchodu, či by mu sedeli.

deedol
29. sep 2022

tiez odporucam leginy - bud lindex alebo HM (tie su bez tej vnutornej gumy, ale tiez dost uzke). moj syn ma tiez na dlzku 116/122, lebo ma dlhe nohy (inak ma 110 cm) a necelych 18 kg a sedia mu 🙂

skumavka
29. sep 2022

@nikpa Teplaky z next, tie jedine sedeli na mojich chudych chalanoch, veľmi príjemné a absolútne im nepadali

lilyianka
29. sep 2022

@nikpa mam rovnaký problém, ale syn je mladší. Teraz som konečne našla obchod, kde sú mu tepláky dobré, dokonca aj pyžamá. Je to stránka modelko.sk
Je to slovenská výroba.
A ešte jedna cesta stránka, vola sa pidilidi. Odtiaľ zase rifle, bundy...

bavlnka92
30. sep 2022

ja som kúpila aj v pepcu obyčajné legíny dievčenský strih! neutrálne farby (jeden fialový motýľ na legínach v škôlke nikoho nebude trápiť) a keď má na tom zapravené vrchné časti oblečenia tak tepláky sú v pohode a nepadajú. Má ich len na cestu do a zo škôlky. 🙊

marianarem
30. sep 2022

@nikpa V Brendone mavaju rozne strihy, da aa najst aj na chudeho. Ja inac aj zuzujem mojmu, cize trochu ich presijem.

mon29
30. sep 2022

Ja davam sit..uz ma nebavilo nakupovat, furt im vsetko pada.. ako zo syna tak z dcery

arasidka123
30. sep 2022

@nikpa môžeš skúsiť všiť gumičku na pás a vieš si to nastaviť podľa seba...

evkamotka
30. sep 2022

Vymen gumu v existujucich

Daj mu ušiť, vobec to nevychadza draho ked vezmem do uvahy, ze inak kupujes lindex

stannika
1. okt 2022

pre chudých odporúčam tepláky z Pompdelux , Tap O Leil a aj Lidl

lily09
2. okt 2022

@nikpa a nechcete mu dat usit na mieru? Dnes dostat krasne latky

sundew
10. okt 2022

@nikpa tesco ma tiez legíny chlapčenské (mame podobny problem ako vy ale zatial sme o cislo mensi) a zateplené legíny (tmavomodre a cierne) som kupila v calzedonii a tiez sedia dobre

luckuz
10. okt 2022

@nikpa skus www.chanemode.sk, ja tu nakupujem, krpec chudý, tieto my sedia, predajna je v Martine ale maju aj eshop

karo_lajn
12. apr 2023

@skumavka prosim ktore presne to boli?

skumavka
13. apr 2023

@karo_lajn bolo to dávnejšie, ale myslím ze tieto