Topánky značky Bubblegummers, Rak a Protetika

86
16. feb 2014

Chcela by som sa spýtať, aký máte názor na topánky značky Bubblegummers, Rak a Protetika, ktoré sú lepšie? máte s nimi skúsenosť? tie Bubblegummers sa mi zdajú byť také tvrdšie, topánky Rak zase také ohybnejšie (tejto značky nosíme papučky). na zimu som dcérke kúpila čižmičky Protetika,ale veľa ludí mi hovorilo, že sú také neohybné, tvrdé, že malej sa v nich isto musí zle chodiť a neformuje sa jej dobre nožička. tak teraz neviem z akej značky mám vybrať topánky na jar, lebo všetci tú Protetiku tak vychvalujú a myslela som si že som pre dcérku dobre urobila, ked som jej kúpila tej značky čižmičky, no teraz som na vážkach. ďakujem za každú odpoveď a názor

86
autor
24. feb 2014

@lucinocka no ved to, to ti verím ked musíš tak dopredu. ved keby nám nesedeli tak vrátim a vymením za väčšie, to si myslím neni žiadny problém a zdá sa mi, že v nich v lete môže v pohode chodiť aj po dvore.

lucinocka
24. feb 2014

@86 myslim ze v poho, podrazku maju taku gumenu hrubsiu, taze da sa v nich aj po vonku🙂 Na leto my uz papucky nepotrebujeme, doma beha hola a bosa / doslovne, potom ju mam problem na jesen skulturnit a poobliekat:D/ tak sa uz tesim na leto, ked jej budu stacit 2 pary sandalok a 1 topanky do mora a konec 😀

mimikas
24. feb 2014

@86 podla mna musis vyskusat priamo na malej co jej sadne na nohu. Niektorym sedi protetika, inym zas nieco ine, u nas sa osvedcili topanky Richter a Superfit a papucky Rembut a Ciciban. Je tiez dolezite prihliadat aku nohu ma tvoja mala, ci siroku a uzku a aku klenbu. podla mna topanky treba vyskusat.

monuska342
19. máj 2014

ahojte mali ste niektora problem zo sandalkami z protetiky?mi sme tam kupili malemu dnes ich mal prvy krat na nohe a vzadu mal celu nozicku otlacenu az do krvy....neviem ci ich mam ist reklamovat alebo ich len treba roztiahnut? 😒

lenka_pp
19. sep 2016
lubka1709
18. máj 2022

Baby prosím Vás pekne potrebujem pomoc.Papucky po byte mame Manik.Minuly rok sandalky sme mali protetiku.V zime barefood.Toto leto som chcela barefood krásne v nich chodí nezakopava a nemám pocit že chodí ťažko.Dnes ma zaskočila predavačka v obchode že barefood iba na mäkký povrch asfaltu sa vyhýbať.Otazka znie mam.ostať pri protetike?Už som.z toho jeleň