Vankúš na kojenie

stellien
3. aug 2018

Dobrý deň, chcela by som poradiť s vankúšom na kojenie. Aký máte okolo tela alebo taky co sa viaže len? Ďakujem za rady 🙂

babi81
3. aug 2018

@stellien ja mam od summer infant tento

kredog
3. aug 2018

ja si stočím paplón a plní to tú istú funkciu len mám o jednu čarahu v dome menej.

bajuska44
3. aug 2018

Ahoj, mala som okolo tela dlhý 1,5m, poslúžil nám aj ako ochrana pri spánku malého a syn ho má na veľkej posteli teraz pri stene. Ja som ho ešte využila, keď som mala narazené rebrá a potrebovala som si nájsť v posteli polohu, aby ma nebolel každý pohyb 🙂

kath1210
3. aug 2018

Ja mam tento https://goo.gl/images/jLS94C
A neviem si predstavit hlavne nocne kojenie bez neho, spim na nom vykrutena ale nebudim
Sa dolamana aj ked 4x za noc kojim poleziacky, au v nom staticke mikrogranule ktore sa prisposobia polohe. Tiez som si najprv nahovarala ze haraburdu budem obchhadzat len, ale uz rok s nim travim noci a beriem ho vsade so sebou😁

stellien
autor
3. aug 2018
asg
3. aug 2018

ahoj, ja som kupovala, ked som bola tehotna na spanok, aby som si nan vylozila brucho, zo sashe: https://www.sashe.sk/_papi/moje/haja-uvolnujuci...
a vyuzila som ho aj po narodeni malej do postielky, aj ako zabranu na posteli a teraz s nim spava mala. no na kojenie mi nevyhovoval - nevedla som sa tam pohodlne usadit a kym sosm to nachystala - zviazala konce, tak uz mala mala hysaky.
ja mam dlzku 180 cm a so snurkami na koncoch, takze ho vies aj zviazat.
za mna urcite dobra vec. len treba si premysliet, ci bude pre teba lepsie klasicka vypln (PES vlakno) alebo tie gulocky (tie sustia pri pohybe).

miadi
3. aug 2018

Za mna uplna zvytocnost a to kojim 3roky vacsina žien koji 3-4m asi 30% 6m a este menej rok ..a vela žien ani nekoji takže to nie je až take potrebne mozes si to kupit aj po porode uvidiš či to budes chciet.

kath1210
3. aug 2018

@stellien podla mna extremne zalezi cim je vyplneny, mali sme aj ten taky valec vo vnutri ktoreho bola ta makka vankusovita hmota(neviem ako sa to vola) ale to je oproti mikrogranuliam neporovnatelne . Takze to by som zohladnovala pri kupe..

stellien
autor
3. aug 2018

@kath1210 ako, že guľôčky sú lepšie? Ja som premýšľala nad týmto : https://www.mamastyl.sk/Dojciace-vankus-relaxac...

stellien
autor
3. aug 2018

@miadi a podkladáte si niečo? Mne sa zdá mala celkom už ťažká, keď ju mam dlhšie držať na jednej strane, preto zohľadňujem kúpu

chichi29
3. aug 2018

@stellien Ja mam taky co sa len obkruti s gulickovou vyplnou a teda tie prve mesiace pri oboch mi to velmi pomohlo. Hlavne ked to pyta jest kazde dve hodiny, chrbat mi bol vdacny, ze som mu pomohla. Aj teraz urcite vyuzijem 3x 😉

miadi
3. aug 2018

@stellien he nepodkladam moja ma uz 14kg 😆🙈mne ten vankušik akoby zavadzal take strojene to bolo tak som ju len drzala a kojila v posteli opreta o podušky a potom ked mala par mesiacov tak som sa naucila ju kojit po ležiačky jednoducho na boku ona ležiaca vedla mna a kym bola babo som pri tom vedela aj spat. Za mna to kojenie po ležiačky uplne super ( ona si vnoci nikdy nepotrebovala grgnut a takto zaspala na prse a nikdy som ju nemusela inak uspavat) a to mala aj reflux do 4.5m ale nastastie v noci nikdy negrcala

stellien
autor
3. aug 2018

@chichi29 ja som premýšľala nad týmto : https://www.mamastyl.sk/Dojciace-vankus-relaxac...
Čo myslíte? 🙂

klodyka76
3. aug 2018

ja som mala guľôčkový a bola som maximálne spokojná...používala som ho aj ako tehotná pri spaní a potom pri kojení.....tie guľôčky sa krásne presypú a prispôsobia sa ako mamina potrebuje...

tetapetra
3. aug 2018

@bajuska44 syn má 6r a doteraz na ňom spí 😂

stellien
autor
3. aug 2018
chichi29
3. aug 2018

@stellien Ja mam trosku vacsi no neda sa zaviazat a za mna gulickova vypln je lepsia ako to dute vlakno...jednak tolko nehreje a zda sa mi, ze babo v tom menej plava. Ale toto zase pekne obkrutite okolo seba.

kath1210
4. aug 2018

@stellien ano, ja si myslim ze staticke mikrogranule su lepsie, pretoze sa prisposobuju telu a jeho polohe, ak to planujete vyuzivat v noci.

kath1210
4. aug 2018

@klodyka76 presne tak!!

bajuska44
14. aug 2018

@stellien ja som mala výplň z guličiek