Váš názor na vecičky z druhej ruky pre novorodeniatko

23javane
30. jan 2017

Ahjte mamicky co si prosim Vas myslite o kupovani veciciek pre novorodeniatko z druhej ruky. Myslize ze je to pre to malinke ok? Viem ze sa to operie ale aj tak neviete ake dieta to malo pred tym/ co sa tyka nejakych ekzemov kedze koza novorodenca je mega citliva. Dakujem pekne za nazor 🙂

katriona1
30. jan 2017

@matazirafa moje dcera byla s váhou na a s výškou zase na spodku, takže ve 2 letech měla tak 80cm., ted má 3 roky a konečně má normálnější výšku 95cm., jinak přesně takto mě nabláznila kamarádka jak její dcera skoro hned nosila č.62, tak já ani 56 nekupovala a pak jsem musela z porodnice na nákupy 🙂 62 mi nosila až tak ve 3 měsících 🙂
já vždy nakupuji ve výprodejích na rok dopředu, za plnou cenu kupuji jenom, když to opravdu hned potřebuji

uzanka16
30. jan 2017

3/4 veci od narodenia nosila mala pouzite vobec nie nove,cast som kupovala z bazarika,cast veci po mne a mojej sestre,potom od rodiny po 3 detoch sme podostavali a uplna pohoda,aspon sa usetrili peniaze a ziadne nasledky mala nemala.

23javane
autor
30. jan 2017

@jankadr dievcatko prepacte som nebola na nete a zabudla som vam to hned napisat 🙂

jankadr
30. jan 2017

@23javane v pohode.zajtra pofotim

sunny381
30. jan 2017

@23javane ak chceš tak si pozri môj bazar, alebo napiš čo by si ešte potrebovala

sykorkauhliarka
30. jan 2017

@katriona1 ak si si nevsimla napisala som ze podbradnik mala taha z krku dole takze jej ho nedavam lebo uz par krat sa popalila a aj poskriabala....prikrm ma aj na rukavoch a nohaviciach..nehadam sa ze moj nazor je ten naj...kebyze mam moznost mam obnosene aj ja....ale ako som pisala nemam dobre skusenosti s kupou z druhej ruky ;) a ked ide o chemiu aj keby ze ma vsetko z bio bavlny raz sa to opere v persile a je po celej hodnote bio bavlny ....veci maju v sebe chemiu ale supnut jednorazu plienku nie je problem ? nie je to otazka iba na teba....ja osobne z toho vedu nerobim .
neda sa zit v bubline

katriona1
30. jan 2017

@sykorkauhliarka i já jsem jenom napsala mojí zkušenost a názor, nebyla to v žádném případě kritika na tebe, vím co jsi psala o brindáku, tak proto jsem napsala svojí zkušenost a teda, že nemusí být nezbytně každé oblečení špinavé od příkrmů, já měla různé brindáky i s rukávy a dcera si i dnes sama brindák bere, nechce bez něj jíst 🙂 takže je to individuální, proto jsem napsala další pohled na věc 🙂
jinak já na bazaru většinou kupuji takové věci na příležitosti - šaty,bolerka, sukně, co jsou většinou jako nové, oblečení bud podědím nebo kupuji dopředu ve slevách, vyjde to levněji, spíš tu sama věci prodávám

autumn11
14. aug 2017

ja som malému hlavne na začiatku kúpila veľa vecí tu na MK bazári. Vecičky pekné, v dobrom stave a hlavne ich vynosil iba chvíľočku. Teraz už dosť kupujem v obchode, ale občas aj tu na MK.

ema234
14. aug 2017

@23javane Si robis srandu?