Vecičky pre bábo. Môžem kupovať ak niesom tehotná?

dicinka1
22. júl 2007

cafte baby...chcela by som sa opytat ci mozem kupovat veci pre babo,ked este nie som tehu...vraj sa to nema...povery...ale kupovali ste aj vy?caka ma ivf v septembri.odpiste pjosim...

bihan
22. júl 2007

dicinka, ja som dostala od mojej setry vianočný darček, kým sme ešte začali snažilkovať... jedno novorodenecké tričko a ponožtičky.. vraj pre šťastie 😉
Zabrali, v januári som už bola tehotná.
No a čo sa týka ostatných vecičiek, nakupovala som od začiatku... poverám neverím a hovorila som si, že mimi určite mať budeme.. ak by to nevyšlo tentokrát, tak neskôr 😉

dicinka1
autor
22. júl 2007

vies,lebo aj ked este nie som tehu,tak mam taku maniu na nakupovanie pre moje malicke...kazdy mi vravi,ze nemam kupovat dopredu,lebo ta-lenka,monika... tak potratila tak isto...Tak mam v tom trosku zmatok...bojim sa,vies...

bihan
22. júl 2007

Dicinka, bohužiaľ je faktom, že sa asi 30% tehotenstiev končí potratom (buď spontánnym alebo zamlčaným), to je smutné číslo, ktoré sa nemení, nech lekári robia, čo chcú.. v tvojom prípade by to skôr mohlo byť sklamanie z nevydareného IVF, ale ak si si tohto všetkého vedomá a vieš, že by si potom nad tie vecičky nechodila každý deń plakať, tak nakupuj, koľko ti peňaženka stačí 😉
Mne tie drobučké vecičky robili každý deň radosť a vždy, keď som ich vybalila zo zásuvky, spôsobovali mi radosť (koniec koncov, na mimčo toho budeš potrebovať toľko, že čím skôr začneš, tým menej vám toho ostane na poslednú chvíľku 😎 )

dicinka1
autor
22. júl 2007

jaj dakujem....vsetko co sa mi paci tak kupujem...nevies kde by som mohla najst zoznam veci ktore budem potrebovat?ked sa narodi v lete?

dicinka1
autor
22. júl 2007

a vies co ti poviem....aj my chceme dievcatko a bude sa volat sarinka-sara....krasne meno vsak?

dili
22. júl 2007

cavte baby... ja tiez este nepatrim medzi tehu aspon zatial, ale aj mna taha nieco kupovat, ja som sa zatial vsak zamerala na kociariky, tie si pozeram a tak, uz ma tahalo kupit aj malinke ponozticky, ale tiez mam strach, hoci nie som poverciva... 😅

num7976
23. júl 2007

ahojte babulky ked si to tak citam,tak to ste na tom este dobre,to ja som objavila na jednej stranek krasnucke ruzove papucky s rukavickami a ciapockou take do troch mesiacov,no a najlepsie na tom je,ze este sa ani nesnazilkujeme-no ono ja by som sa uz,ale moj partner ma stale este cas-ja pisem vo volnej diskusii Partner si mysli,ze mame este pockat...no ale uz sa trosku aj on zacina snazit-uz neni tak razne proti 😀 no a najhorsie na tom bude,ze ked sa mi babatko narodi v lete a kym pride zima,tak tie vecicky budu aj male...no nevadi,ale tiez ma to tak potesilo.. 😉

poleva
5. aug 2007

dievčatá ja tiež obzerám kočiariky mám to šťastie, že som bola au- pair v jednej šupa rodine a dostala som 2 vrecia značkových oblečení,,,len to už dať môjmu...joj keby som ho už mala

bellablonde
6. aug 2007

dicinka, su to hrozne vymysly, sa cudujem ako to v ludoch pretrvava... kedysi nemali co robit tak vymyslali a teraz to niekto vytiahne ako pravdu 🙄
tym, ze si kupim modre kacickove dupky pre moje vysnene bejbinko urcite na seba nezoslem hnev "bohov" ani inych "temnych sil"
bohuzial, poznam ludi v mojom okoli, co na to stale veria .. otras 🤐

...sarinka je krasnucke meno 😉

peja
6. aug 2007

aj mne je jasne, ze ked sa ma nieco stat, tak sa stane, ci budem mat doma nieco miminkovske, alebo nie .... a predsa mam nejake zabrany, ani len casopis Mama a ja, a pod. som si este nekupila 😅 Ale mamina mi uz napr. kupila knizku 9 mesiacov a odpovedi 😀
Num, inak ja som tiez vo vyklade videla naaaaadhernu zimnu supravicku, ale zdravy rozum zvitazil 😀
a kocik uz mam tiez vybrany 😀
len mimco nikde ... ale asi mu kupim aspon tie ponozticky, mozno motyka vystreli 😉

a dicinka, tebe by som to prikazala, je treba mysliet pozitivne, tak si urob radost, budes mat vesele brusko a mimko pride 😉

bellablonde
6. aug 2007

hm, ja na tehu casopisoch uz frcim asi pol roka 🙂
pomaly sa musim zasobit informaciami

petruci6
6. aug 2007

no ja som si kupila take krasne dupky pre moje,ked som si nasla //na testiku,ale bohuzial sa nam neudrzalo,ale dupky mam stale v zasuvke a verim,ze raz ich vyuzijem 😉

olivinka
6. aug 2007

ani ja este nie som ani snazilka, ale uz pol roka nerobim nic len okukavam detske obchody. nastastie kolegyna otehotnela, tak mozem legalne prekutravat obchody (akoze pre nu) 😉 . ale zatial som odolala a este som nic nekupila. to som hrdina ze? 😀 ale dnes sa chystam kupit buducemu tatinovi knihu o tehotenstve k 1. vyrociu svadby, dufam ze ho neporazi 😎.
tiez si myslim, ze nie je dolezite ci nakupujeme vecicky alebo nie, jednoducho sa treba udrzovat v pohode a ked k tomu prispeju malinke ponozticky, tak preco nie.

peja
6. aug 2007

olivi, to s tym darcekom je dobre 😀 😀 daj potom vediet, ci mangel prezil 😎

inak ja sa v detskych obchodoch viem vyblaznit, vsetci nasi kamarati uz maju deticky, takze ked chodime na navstevy, nikdy nejdem na prazdno 😵

bellablonde
6. aug 2007

olivinka, ja tiez chodim do obchodikov s tym,ze kamaratka ma termin koncom augusta, tak idem vyberat darcek 😉 ...uz by som aj mala nieco kupit, lebo termin sa blizi 😵
manzel by uz chcel potomka? 🙂

olivinka
6. aug 2007

tak to urcite dam vediet co mi na to povie 😀
ja bohuzial nemam komu kupovat, len synovcovi, ale to sa svagrina vzdy hneva, ze co vymyslame 😖 a nikto z nasich kamosov este deti nema, budeme prvi, dufam 😎

bellablonde
6. aug 2007

my tiez nemame komu chodit, nasi priatelia su bezdetni, slobodni, ani v rodine nemame deti ... perlicka - najmladsie dieta v rodine je brat mojho manzela - ma 8 rokov 😎

peja
6. aug 2007

bella, mas mladeho muzika?? 😀 😉

bellablonde
6. aug 2007

😀 ma 27 ...este je mlady 😀

dili
6. aug 2007

caves... no teraz ste ma vsetky presvedcili...vcera som neodololala a malinke ponozticky skoncili v mojej kabelke,boli sice prisere drahe, ale uz ich mam, a kaslem na kadejake povery, aj tak co sa ma stat, sa stane... A velmi ma potesili a urobili mi radost, a pre stastie nezaskodia... tak vam vsetkym drzim silno prsteky, a samozrejme aj sebe... vela zdaru... 😀 😀 😀

bihan
6. aug 2007

Babulky, len si potom pri tom nakupovaní dajte pozor, aby ste neskončili ako ja... mám dva mesiace do termínu a už fakt nemám čo kupovať 😀 😀 😀

dili
6. aug 2007

bihan ... tak teraz zacni setrit na plienocky a tak... 😀 😀 😀

ved aspon nemas vydavky naraz vela, a vecicky sa vzdy zidu aj v rodine blizkej...

bihan
6. aug 2007

dili, už mám doma 3 jumbo balíky po 120ks-veľkosť 3 a nejakú stovku novorodeneckých 😀 (a to vlastne v pôrodnici všetko dostanem 😅)

dili
6. aug 2007

tak kupuj nieco na vacsie babo, lebo tie malinke dlho nevydrzia... 😀

lenoc
6. aug 2007

peja, ta knizka je dobra, aj ja ju mam - pozicanu od sesterky. Len som sa az prilis casto na nu spoliehala, aj ked nebolo treba. Nie vsetko je pravda, co sa v nej pise, napr. ze spinenie po sexe je ok. U mna to pravda nebola. Inak sa mi ta kniha velmi paci. Ale to je mimo temy.
A k teme? Urcite si budem kupovat baby vecicky aj dopredu. Preco nie, ked mi to urobi radost?

vierka74
27. okt 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

A to by si si načo kupovala?

vydrnik
27. okt 2015

Jasom nakupovala a, od 16tt kazdy mesiac nieco a aj zme dostali.Babo rychle radtie a je zbytocne kupovat vela veci.

luucciaa
14. nov 2015

Ahojte babule, mam v bazariku vela krasneho oblecenia od novorodencov az po 1-2rocky tak nakuknite ;) pri vetsom odbere postu hradim ja a na volake zlavicke by sa dalo popremyslat ;) taksup kuk kuk ;) https://www.modrykonik.sk/market/my_bazaar/luuc...